2. liga skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – HC Bobři Valašské Meziříčí

2:4

konec (0:1, 0:2, 2:1)

02.02.2022, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 29. kolo • Michal Hladký (@michalxhladky), Jakub Hladký

Tipsport: 3.81 5.5 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle je od nás pro tuto chvíli vše, děkujeme za pozornost. (20:30:54)
Valašské Meziříčí potvrzuje roli favorita! Utkání, ve kterém si oba celky vedly velice obstojně, se rozhodlo ve druhé třetině po pohotovém zakončení Lukáše Finsterleho a parádním umístění střely k levé tyči v podání Davida Dobši. Ačkoli to vypadalo, že zápas už zná svého vítěze, tak v závěru Drtiči stáhli tříbrankovou ztrátu na 2:3, čímž se postarali o pořádné drama. Poslední šance domácích málem dovedla utkání do prodloužení, skákavý kotouč na brankovišti však hráč domácích nedorazil a hosté do prázdné brány navýšili konečný výsledek na 4:2.

59:49

Vyloučení v týmu SHK Drtiči Hodonín (Růžička – 2 min., nesportovní chování + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Handl.

59:49

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Nedáš, dostaneš! Ľubomír Škápík vyslal svůj projektil od modré čáry, skákající kotouč za zády Slováka sice našel domácího hráče, ten si ale neporadil a hosté vyhodili na Davida KOZUBÍKA, který to do odkryté brány měl už jednoduché. Bez asistence.

59:01

Domácí to zkouší bez brankáře!
Dobša vyslal Pořického, který si navedl kotouč z levé strany a následně svou nahrávkou našel spoluhráče, jehož střelecký pokus skvěle vychytal Kořének.

56:59

Drtiči právě vstřelili branku!
Drama je na světě! Erik Hložánek našel od levého mantinelu Tomáše KOMÍNKA, jenž z mezikruží překonal střelou z první bezmocného Slováka. Asistence: Erik Hložánek, Ľubomír Škápik.

56:26

Oddechový čas pro domácí.

56:24

Mikulík nahodil od modré čáry, čímž získal pro svůj tým vhazování ve třetině soupeře.

55:55

Rozjetý Komínek se podél pravé strany koukal po někom v oranžovém dresu, nakonec se však rozhodl pro střelu na přední tyč. Slovák v pozoru.

54:11

Přečíslení domácích tři na dva skončilo pouhým nahozením Levitskiiho do lapačky Slováka.

53:09

Zdánlivě největší hráč utkání Boris Levitskii hledal někoho na druhé straně. Jeho přihrávka byla ale nepřesná a u kotouče jsou hosté.

50:38

Tomáš KOMÍNEK dostal od svého spoluhráče průnikovou nahrávku mezi dva bránící hráče a namířil na samotného Slováka. Brankář hostů nevyhodnotil situaci nejlíp, vyjel proti soupeři, čímž umožnil Tomáši KOMÍNKOVI, aby ho objel a umístil kotouč do prázdné brány. Asistence: Marek Růžička a Ľubomír Škápik.

50:02

Komínek našel před bránou Slováka Hložánka, jehož střela orazítkovala horní tyč a zasloužila se o první větší příležitost v přesilovce.

48:54

Lekeš hledal na druhé straně úplně volného Handla, který si se skákavým kotoučem neporadil, čímž vyhnal svůj tým až ke Kořenkovi.

47:39

Domácí dlouho obývali útočnou třetinu, k zakončení se však nedostali a o puk přišli.

46:23

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Gabrhelík – 5 min. + osobní trest do konce utkání, napadení). Trest odpyká Kuchařík.

45:57

Weintritt hezky zavedl kotouč do soupeřova pásma a nahrál pod sebe na Handla, jehož petelice mířila vysoko nad.

2:4

Branky a nahrávky: 51. Komínek (Růžička, Škápik), 57. Komínek (Hložánek, Škápik) – 11. Finsterle (Křivohlávek, Andris), 31. Finsterle (Andris, Jenáček), 32. Dobša (Jenáček), 60. Kozubík

SHK Drtiči Hodonín: Kořének (Malyšev) – Sedláček, Mikulík, Škápik, Pchalin – Lekeš, Marek, Hrazdira, Hložánek, Handl, Janás, Levitskij, Komínek (A), Růžička, Hefka, Romančík (C)
Trenér: T. Janás

HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Růžička) – Ďurkáč, Kamas, Vosátko, Báchor (A), Gabrhelík, Jenáček, Holiš – Finsterle, Weintritt, Dobša, Křivohlávek, Andris, Vavřík, Stodůlka, Kozubík, Pořický (C), Vávra (A), Apolenář, Kuchařík
Trenér: L. Plšek

Rozhodčí: Goňa – Blažek, Peluha

01:24 VAL 2 Weintritt, sekání
10:03 VAL 0:1 Finsterle (Křivohlávek, Andris)
12:00 HOD 2 Růžička, hrubost