1:7

konec (0:4, 0:2, 1:1)

02.02.2022, 01:10 • Prudential Center, Newark • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 4.05 4.6 1.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (03:58:39)

Trestné minuty: 4:6
Je dobojováno. Třetí třetina se už nesla v poklidnějším duchu, neboť hosté měli dostatečný náskok a nemuseli se nikam hnát. A tak se ke slovu dostávali i hráči New Jersey a ve 44. minutě se dočkali i gólu. Do pásma se dostal Jack Hughes a střelou přes obránce překonal gólmana Campbella. Jenže radost ze snížení panovala pouze krátkou chvíli, neboť na konči 47. minuty dobře ukryl svou ránu Mitchell Marner a prostřelil Schmida, který ve třetí třetině nahradil Gilliese. Tohle byla zároveň poslední branka zápasu, ten skončil výsledkem 1:7 a New Jersey je po této drtivé porážce na posledním místě Metropolitní divize s 35 body. Torontu oproti tomu patří třetí místo v Atlantické divizi s 61 body.

59:34

Simmonds zachytil průnik domácích do útočného pásma a vysokým obloučkem vyhodil k červené čáře.

58:56

Ještě jeden tvrdý hit u mantinelu, Mercera nachytal hostující Liljegren.

58:10

Spezza u puku, místo průniku vpřed předvedl dlouhý oblouček do vlastního pásma a dal tím svým spoluhráčům čas na vystřídání.

57:46

Nahození i od domácích, puk ovšem zastavil Spezza. Campbell byl bez práce.

57:01

Sandinovi vůbec nesedla střela od modré čáry, puk skončil v rohu kluziště.

56:46

Utkání se už pouze dohrává, a to za naprosto nulové atmosféry na tribunách.

55:48

Menší závar před Campbellem, o zakončení se snažil Siegenthaler, ale ani tohle na Campbella neplatilo.

54:53

Chybná rozehra ze strany hostů, za tohoto stavu to už ale hráče Toronta tolik trápit nemusí.

54:04

Z rohu se k brance dostal poskakující puk. Campbell jej raději u své levé tyčky přikryl lapačkou.

53:12

Na opačné straně zakončoval Siegenthaler, jeho pokus byl zblokován.

1:7

Branky a nahrávky: 44. J. Hughes (Šarangovič, Bratt) – 3. Spezza (Engvall), 9. Matthews (Marner, Bunting), 10. Kämpf (I. Michejev, Holl), 16. Marner (Matthews), 29. Bunting (Marner, Kämpf), 36. Engvall (Simmonds), 46. Marner

New Jersey Devils: J. Gillies (41. A. Schmid) – Severson (A), Siegenthaler, Graves, Ty Smith, P. K. Subban, Colton White – Vesey, N. Hischier (C), A. Johnsson – Bratt, J. Hughes (A), Šarangovič – Tatar, Mercer, Zacha – Bastian, J. Boqvist, Kuokkanen.
Trenér: Lindy Ruff

Toronto Maple Leafs: J. Campbell (P. Mrázek) – Brodie, Rielly (A), Holl, R. Sandin, Liljegren, Dermott – Marner (A), Matthews, Bunting – W. Nylander, Tavares (C), Kerfoot – O. Kaše, Kämpf, I. Michejev – Simmonds, Spezza, Engvall.
Trenér: Sheldon Keefe

Rozhodčí: Brenk, McIsaac – Nansen, Fournier

Diváci: 11 602

02:13 TOR 0:1 Spezza (Engvall)
02:30 TOR 2 Simmonds, podrážení
08:38 TOR 0:2 Matthews (Marner, Bunting)