2:1

konec (0:1, 2:0, 0:0)

07.01.2022, 17:07 • ZŠ Levice • 31. kolo • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 2.92 4.7 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dva góly Olejníka v druhej tretine rozhodli o triumfe Levíc nad Dubnicou 2:1. Domáci otočili stav stretnutia, na nevydarenú prvú dvadsaťminútovku dali zabudnúť najlepším spôsobom. (19:18:06)

59:53

Nie, Levice získali puk, dostávajú ho do stredného pásma. Je po všetkom.

59:32

Dubnica usadená v útočnom pásme. Vypracuje si streleckú príležitosť?

59:11

Matej Síkela zahodil veľkú šancu, keď ho našiel spoluhráč pred bránkoviskom! Síkela si puk nedokázal spracovať, Beržinec sa rýchlo premiestnil k ľavej tyčke a prerušuje hru!

59:02

Jeden z domácich hráčov si nevšimol, že mohol trafiť prázdnu bránu, respektíve podržať puk a dostať ho bez problémov do stredného pásma. Takto je z toho ďalší icing Levíc.

58:34

Kristín schádza ľadu, Dubnica hrá so šiestimi korčuliarmi!

58:11

Až v tomto momente hokejisti v žltých dresoch kompletne prestriedali.

57:49

Levice v probléme, po zakázanom uvoľnení nemôžu poslať čerstvé sily na ľad.

57:32

Nezachytená krížna prihrávka na modrú Dubnicu vyháňa z útočného pásma.

56:53

Tesný, ale predsa ďalší ofsajd hostí. Môžeme povedať, že z kategórie zbytočných.

56:26

Spartak si vytvára záverečný tlak. Domáci gólman je však pozorný a všetky koncovky chytá.

56:05

Beržinec na istotu skrýva puk vo výstroji. Do konca zostávajú menej ako štyri minúty.

55:43

Hostia v plnom počte.

55:40

A je po početnej výhode. Navyše Dubničania mohli aj ohroziť protivníka, to by však nesmeli vojsť do ofsajdu.

54:37

Mihalík si prineskoro všimol, že polovica brány Kristína je odkrytá. Po slabšom začiatku presilovky sa prvá minúta ukončila solídnou šancou. Pre domácich škoda, že to nebolo aj s gólom.

53:43

Vylúčenie v tíme TSS GROUP Spartak Dubnica (Damian Tyczynski – 2 min., nedovolené bránenie).

53:33

Zakázané uvoľnenie, Levice majú zakázané striedať.

53:08

Krásny krížny pas cez šírku útočnej tretiny, lenže dubnický obranca sám pred Beržincom prestrelil! Vyzeralo to tak, že domáci gólman strelu vyrazil na ochrannú sieť.

2:1

Branky a nahrávky: 27. Olejník (Suľovský, Svitana), 30. Olejník (Suľovský) – 16. Ďuriš (Meszároš, Andrisík)

HK Levice: Beržinec (Rychlík) – Štefanka, Pastucha, Zubák, Bulák, Socha, Homer, Valente, Šeliga – Ri. Huna, Svitana, Olejník – Vorobyev, Mihalík, Suľovský – Uhnák, Matoušek, Piačka – Gračev, Adámik, Dzivjak
Trenér: Dušan Gregor

TSS GROUP Dubnica: Kristín (Gabriš) – Cebák, Urban, Trška, Dubeň, Meszároš, Janík, Putala, Korbel – Síkela, Ondruš, Sojčík – Haščák, Ďuriš, Andrisík – Tábi, Tyczynski, Vaňo – Cerda, Hegyi, Maniaček
Trenér: Roman Chatrnúch

Rozhodčí: Konc ml., Krist – Kollár, Tvrdoň

Diváci: Bez divákov

09:35 HCL 2 Homer, hákování
15:14 DUB 0:1 Ďuriš (Meszároš, Andrisík)
26:21 HCL 1:1 Olejník (Suľovský, Svitana)