07.01.2022, 19:30 • Zimní stadion Písek • 28. kolo • Pavel Kovanda

Písecký tým potvrdil roli favorita a zvítězil 4:1. (21:31:12)

Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Pitel – 2 min., hrubost + 2 min., napadení).
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Bartoň – 2 min., hrubost).

59:17

Za brankou Písku došlo k další pěstní potyčce

58:56

Ústí chtělo překvapit a rychle se dostat do útoku, bohužel pro ně se píská zakázané uvolnění.

58:44

Vhazování před brankářem Ježkem.

58:30

Písek se drží na puku a hostům ubývá čas!

55:57

Písek právě vstřelil branku!
A je s největší pravděpodobností rozhodnuto! Ke kotouči se dostal TOMÁŠ HOLLAR, který ujel všem a neměl problém poslat kotouč za brankovou čáru. Bez asistence.

55:42

Ústí to zkouší v šesti mužích!

55:35

Oddechový čas pro hosty.

55:35

Situace se domácím v závěru třetiny komplikuje. Písek na dvě minuty oslabí Pešek, který si bude odpykávat trest za napadení.

55:02

Kreuzman se rozhodl situaci dva na jednoho vyřešit sobecky, Ježek si s jeho střeleckým pokusem poradil.

54:38

Oddechový čas pro domácí.

54:38

Hra se stěhuje před Ježka z důvodu zakázaného uvolnění hostujících hokejistů.

54:00

Písek odevzdává puk soupeři a střídá.

51:39

Kredl překvapivě vypálil z levé strany hřiště a brankář Vondraš znejistil. Před brankou Písku ale rušno nebylo, a tak měl domácí gólman dostatek času na zajištění kotouče.

4:1

Branky a nahrávky: 10. Hála (Hrakholski), 29. Kreuzman (Pitel, Pešek), 40. Kříž (Hollar), 56. Hollar – 43. Kredl (Koval, Klatt)

IHC Králové Písek: Vondraš (Kadlec) – Hail, Kulvejt, Dohnal, Kurfürst (C) – Hála, Mikeska, Koška, Pitel, Ryba, Sládek, Hrakholski, Kovařík, Hollar (A), Pešek, Kreuzman, Dubský, Kříž
Trenér: Václav Šrámek

HC Slovan Ústí nad Labem: Ježek – Kuchař, Polata (C), Česnohlídek, Klatt, Bartoň, Tomšík, Filip, Martínek – Kušej, Kredl, Tot (A), Nedoma, Koval, Gašpar, Svoboda (A), Bár

42:22 UNL 3:1 Kredl (Koval, Klatt)
51:05 PIS 2 Hollar, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
55:35 PIS 2 Pešek, napadení
55:57 PIS 4:1 Hollar