07.01.2022, 15:00 • Ledovyj dvorec, Petrohrad • Michal Raška

Tipsport: 1.51 4.91 5.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:16:19)
Česká a slovenská stopa

Marek Hrivík (NNO) – 0+0, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 15:08
Je konec. SKA Petrohrad zvítězil nad Torpedem Nižnij Novgorod v poměru 3:0. V první třetině jsme se i přes obrovský tlak Petrohradu branky nedočkali, ale ve druhé periodě už ano. Tu první vstřelil ve 23. minutě Vorobjov. Petrohrad ale pokračoval v nátlaku a o dvě minuty později zvýšil vedení Komarov. Ve 43. minutě ukončil gólový účet Kuzmenko. Domácí si tak připisují další cenné body do tabulky, které upevňují první pozici.

59:31

Petrohrad ale následně celkem zbytečně vyhodil puk na zakázané uvolnění.

59:03

Nižnij Novgorod se sice dostal dopředu po levém křídle, ale tam nakonec nebylo místo.

58:16

Je už tak zcela jisté, že Petrohrad toto utkání již zvládne a zvítězí.

57:36

Domácí drží kotouč v útočném pásmu u mantinelu a nedávají soupeři šanci se dostat ke střele.

56:48

Nyní se nepodařilo Torpedu přejít přes polovinu hrací plochy a Petrohrad zvládá konec utkání velice dobře.

55:16

Další střela hostů od modré čáry, ale ani tentokrát z toho nakonec nebylo nic vážnějšího.

54:26

54:01

Znovu se domácímu mužstvu povedlo vyhodit kotouč bezpečně daleko.

53:02

Hostující celek může ještě zdramatizovat konec utkání, neboť hraje přesilovou hru, která ale zatím není moc povedená.

52:26

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Anton Burdasov – 2 min., podrážení).

51:15

Mark Marin pálil od modré, ale pouze do připraveného Larse Johanssona. Nižnij Novgorod tak má v posledních minutách velký tlak, ale stále nemůže vstřelit svou první branku.

49:54

Velká šance Torpeda na první branku, jelikož se kotouč nacházel někde v brankovišti pod Larsem Johanssonem, ale Andy Miele ani jeho spoluhráči jej nedokázali dostat za brankovou čáru!

48:40

Do rozhozené obrany se vřítili hráči Torpeda, ale střela Ivana Čechoviče orazítkovala levou tyč!

47:50

Zakončení domácích z pravého křídla skončilo na úspěšném zákroku Pjotra Kočetkova.

3:0

Branky a nahrávky: 23. M. Vorobjov (M. Lehtonen, N. Gusev), 25. L. Komarov (Burdasov), 43. Kuzmenko (Burdasov, L. Komarov)

SKA Petrohrad: Lars Johansson (Samonov) – Ožiganov, Fantenberg, Pylenkov, M. Lehtonen, Kamalov, M. Robinson (A), Soljannikov – Burdasov (C), L. Komarov, Kuzmenko – Danila Moisejev, M. Vorobjov, N. Gusev (A) – E. Galimov, Bardakov, Timkin – Švec-Rogovoj, Chusnutdinov, K. Marčenko – Ketov.
Trenér: Valeri Bragin

Torpedo Nižnij Novgorod: P. Kočetkov (Murygin) – J. Martynov, Lennström, Pajgin (C), Mišarin, Marin, Turbin, M. Fedotov – Žafjarov (A), Miele (A), Gončaruk – Ilja Fedotov, Hrivík, Čechovič – Urakov, A. Michejev, Verjajev – Vinogradov, Počivalov.
Trenér: David Nemirovsky

Rozhodčí: Odins, Hribik – Lazarev, Novikov

22:55 PET 1:0 M. Vorobjov (M. Lehtonen, N. Gusev)
24:16 PET 2:0 L. Komarov (Burdasov)
31:39 NNO 2 Turbin, hákování