Tipsport extraliga

HC Olomouc – Berani Zlín

4:0

konec (2:0, 0:0, 2:0)

07.01.2022, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • 39. kolo • Lukáš Losleben (@Losli2298)

Tipsport: 1.72 4.5 4.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše. U dalších zápasů Tipsport extraligy se těším na počtnou! (20:29:08)
Ve třetí třetině olomoučtí hokejisté vstřelili další dvě branky. Nejprve zaznamenal svoji druhou trefu v dnešním duelu Lukáš Nahodil, načež o několik minut později skóroval i Vilém Burian. Po čtvrtém gólu nahradil Libora Kašíka ve zlínské svatyni Daniel Huf, jenž už neinkasoval. Berani mohli snížit, a to zejména po akci Zdeňka Okála, Branislav Konrád ale nakonec čisté konto udržel. Hanáci tak po šesti týdnech vítězí na domácím kluzišti, a to 4:0.

59:57

Hlavní sudí po konzultaci s kolegou u videa rozpažuje! Vypadá to tedy, že Konrád o čisté konto nepřijde.

59:57

Pozor, po skrumáži před Branislavem Konrádem se puk ocitl někde ve výstroji olomouckého brankáře, přičemž je možné, že se překulil přes brankovou čáru! Rozhodčí si půjdou zatelefonovat.

59:37

Lukáš Nahodil mohl zkompletovat hattrick, avšak Daniel Huf byl proti.

59:36

59:06

David Krejčí vybízel ke střele Jana Knotka. Tomu však puk těsně před střelou vypíchli pozorní obránci.

58:36

Přihrávka Tomáše Černého na Rostislava Olesze byla nepřesná. Hosté se tak opět osvobozují.

58:00

Beranům se povedlo vyhodit, kohouti musejí začít útočnou akci z vlastního obranného pásma. Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Vladimir Michasjonok – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě).

57:36

Na druhé straně pak zakončoval přečíslení po přihrávce Lukáše Klimka Vojtěch Tomeček, mezi tři tyče však nezamířil.

57:04

Velká šance Zdeňka Okála! Zlínský útočník si vybruslil před Branislava Konráda, načež se jej pokusil vymíchat. Domácí brankář se ale nachytat nenechal.

56:26

Zprava pálil David Krejčí, branku netrefil. Berani jsou v pěti.

56:02

Jan Káňa už byl s pukem ve středním pásmu, a tak rozhodčí pískají ofsajd.

55:50

Domácí kombinují a hledají vhodný prostor ke střele.

55:18

Olomoučtí jsou v pěti a mají k dispozici krátkou přesilovku.

55:00

Nepovedená rozehrávky mohl využít Jakub Navrátil, který měl spoustu volného prostoru. Svoji střelu ale nakonec poslal na zadní mantinel

54:26

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Tomáš Hanousek – 2 min., podrážení).

4:0

Branky a nahrávky: 4. V. Tomeček (Švrček, David Krejčí), 18. Nahodil (Řezníček, J. Káňa), 43. Nahodil (T. Černý, Burian), 46. Burian (Nahodil, A. Rutar)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Ondrušek (C), T. Černý, Švrček, A. Rutar, Řezníček, Škůrek – J. Káňa, David Krejčí (A), V. Tomeček – Kusko, J. Knotek (A), Klimek – Olesz, Navrátil, Bambula – Burian, Nahodil, Michal Kunc.
Trenér: Zdeněk Moták, Jan Tomajko

Berani Zlín: Kašík (47. Huf) – Žižka, T. Hanousek, Suhrada, O. Němec (A), Dluhoš, Ferenc – Kubiš (C), Honejsek, Mallet – Zabusovs, Hejcman, Michasjonok – Okál, R. Veselý, Fryšara – Karafiát, P. Sedláček (A), O. Flynn – Vopelka.
Trenér: Luboš Jenáček

Rozhodčí: Daniel Pražák, Filip Vrba – Jiří Gebauer, Marek Hlavatý

03:01 OLO 1:0 V. Tomeček (Švrček, David Krejčí)
03:46 ZLN 2 Kašík, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Okál
09:02 ZLN 2 Žižka, vysoká hůl
09:05 ZLN 2 P. Sedláček, sevření puku rukou
17:54 OLO 2:0 Nahodil (Řezníček, J. Káňa)
27:51 OLO 2 Škůrek, podrážení
36:49 OLO 2 J. Knotek, hrubost