Liga mistrů (předkola)

FC Midtjylland – Celtic Glasgow

2:1

po prodl. (0:0)

28.07.2021, 19:45 • MCH Arena, Herning • 2. předkolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 2.56 3.26 2.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou příště! (22:26:49)
Na závěr jen dodejme, že soupeřem dánského klubu v dalším dvojzápase bude holandský PSV Eindhoven. Skotové se pak v rámci třetího předkola Evropské ligy podívají do Čech, a to do Jablonce nad Nisou.
Hosté si dnešní bitvu upřímně prohráli sami. V prvním poločase hráli kvalitní fotbal a po většinu doby měli navrch, přičemž svou převahu následně krátce po pauze přetavili v zásah Calluma McGregora. Jenže když potom přišlo vyrovnání z dílny Awera Mabila, Celtic znervózněl. Začal dělat chyby a nebyl schopný v útoku přijít na cokoliv, čím by soupeřovu obranu zaskočil. Prodloužení pak bylo z jeho pohledu naprostou tragédií a Midtjylland si sebejistou hrou naprosto právem vybojoval postup do dalšího předkola. V Glasgow mají o čem přemýšlet.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 3:2. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 17:19.
V Herningu propukla obrovská radost, Midtjylland možná trochu nečekaně ukončil naděje Celticu na setrvání v Lize mistrů a po brankou Nwadikeho ze čtvrté minuty prodloužení ho posílá do Evropské ligy!

120+2

120+1

Édouard chtěl vysunout jednoho ze svých spoluhráčů dopředu, místo toho ale jen omylem balón odevzdal protihráči. Midtjylland v naprosté pohodě kráčí do třetího předkola, tohle už zvládne.

120

Skotský klub ubránil hned tři rohy v řadě, na zázračné vyrovnání mu zbývají už jen dvě minuty.

119

Viktor Lind si prodloužení užívá a znovu trochu potrápil Baina, který jeho projektil vyrazil za branku! Celtic je znovu zatlačený hluboko do své poloviny hrací plochy a hrobníkovi už zřejmě z lopaty neuteče.

118

Tentokrát byl faul řešen jen ústně, rozhodčí se rozhodl Christiemu neudělit žlutou kartu.

117

Tohle se Evanderovi příliš nepovedlo, dánský tým toho moc nepřevedl. Hra se přesouvá pryč od Baina.

116

Uvidíme rohový kop v podání Midtjyllandu, který má příležitost si definitivně pojistit postup dál.

115

Se žlutými kartami se dnes skutečně nešetří, podobně tomu bylo i před týdnem v Glasgow. Tentokrát jí ale dostává domácí hráč – Pione Sisto (MID).

114

Za normálních okolností by byla druhá půle prodloužení za stavu 2:1 napínavá, nebo by aspoň nabízela kvalitní fotbal z obou stran. To se však teď říct nedá – hosté jsou v koncích a zřejmě už smíření s koncem Lize mistrů. Dnešní duel se jim nepovedl.

113

Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Juninho, přichází Rasmus Nicolaisen.

112

Utkání se zřejmě v Herningu ještě trochu protáhne, Juninho je u postranní čáry ošetřován zdravotníky.

110

Hodně vlažná hra ze strany prohrávajících Skotů pokračuje dál, hostům se vůbec nedaří vymyslet něco, čím by pevnou obranu dánského klubu překvapili.

109

Midtjylland hraje přesně to, co potřebuje pro zajištění postupu do třetího předkola a deptá Celtic kvalitním výkonem v obraně.

108

Albian Ajeti (CEL) po ani ne třech minutách na hřišti dostává žlutou kartu po faulu na Dyhra.

107

Tentokrát z toho nic nebylo, působení domácího celku před Bainem předčasně ukončil naprosto zbytečný útočný faul Sviatchenka.

106

Dion Cools se hned po pár sekundách vstupu do hřiště vyznamenal a vybojoval pro svůj výběr další roh.

106

Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází David Turnbull, přichází Albian Ajeti.
Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Greg Taylor, přichází Adam Montgomery.

106

Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Joel Andersson, přichází Dion Cools.

106

Začalo druhé prodloužení.
V Herningu se rodí malé překvapení, domácí tým po první polovině prodloužení vede nad Celticem díky zásahu Mwadikeho! Uvidíme, jestli se velmi vlažný výkon hostujícího celku po pauze zlepší, nebo jestli si Midtjylland udrží náskok až do samotného konce.

105

První poločas prodloužení skončil.

105

První polovinu prodloužení uzavíráme nadějnou ranou Hansena, kterou připravený Bain vytěsnil na bližší tyč. Celtic čeká hodně náročných patnáct minut.

104

Přímý kop z pravé strany moc škody neudělal, domácí centr přistál u hostujícího borce.

103

Nepřesný vzdušný pas jednoho z hráčů Celticu zaletěl do zámezí, tenhle výpad skončil ještě dříve než začal.

102

Dravý Lind se pokusil doběhnout malou domů jednoho z hostujících borců, Bain se ale nakonec míče ujal včas.

101

Christie byl podle postranního sudího v postavení mimo hru, míč se tak definitivně vrací na dánské kopačky.

100

Nyní se už však hostujícímu celku podařilo se přiblížit k Lösslově svatyni, hodně jim k tomu dopomohl i přímý kop po faulu Anderssona. Domácí obrana ale balón opět rychle uklidila mimo nebezpečí.

99

Dánové si jdou za postupem, všechny akce Celticu jsou likvidovány už těsně za polovinou.

98

Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Ismaila Soro, přichází Tom Rogić.

97

Vstřelená branka Midtjyllandu dodala obrovskou dávku elánu, do další kvalitní šance se nyní dostal Viktor Lind. Ani jemu se však nepodařilo balón namířit přesně mezi tři tyče.

95

Hostům se nedaří najít rychlou odpověď, hra se nyní drží takřka výhradně kolem středové čáry.

94

94. Raphael NWADIKE - 2:1

94

Midtjylland právě vstřelil branku!
Dánský tým následně přetavil nařízený volný kop ve zlato a poprvé ve dvojzápase jde do vedení! Hansen poslal balón na volného RAPHAELA NWADIKEHO, který z pozice těsně před brankou uklidil míč za Baina – 2:1!

93

Ještě jeden žlutý papírek pro hostující hráče, tentokrát si sudí posvítil na Odsonneho Édouarda (CEL).

92

Dalsgaardova nabídka ve vápně zájemce nenašla, Celtic situaci zvládl na jedničku.

91

Jako první se před soupeřovu svatyni podívali domácí hráči, kteří se nyní snaží dopravit balón do glasgowské šestnáctky. Zatím bezúspěšně.

91

Začal první poločas prodloužení.
V základní hrací době se o tom, kdo postoupí do dalšího předkola Ligy mistrů, v dánském Herningu nerozhodlo. Uvidíme tak ještě minimálně půl hodinu hry, která začne za malý moment.

90+4

Druhý poločas skončil.

90+4

Před pauzou to zkusil ještě Sisto, jeho střela ale mířila výrazně nad branku. Jdeme do prodloužení.

90+3

90+3.

90+3

Rozhodující branku měl na kopačce Victor Lind! Evander našel volného domácího forvarda v bezprostřední blízkosti branky, kterou ale mladá naděje Midtjyllandu netrefila! Obrovská škoda pro dánský tým.

90+1

Nastavovat se budou čtyři minuty.

90

Domácí se pokusili o svém postupu rozhodnout ještě před nastavením, jenže pokus Sista z velkého vápna byl zblokován protihráčem.

89

Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Awer Mabil, přichází Victor Lind.
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Nikolas Dyhr.

88

Půle se už jen dohrává, hraje se daleko od obou svatyní. Prodloužení se pomalu ale jistě stává realitou.

87

Skotský celek má v závěru druhého poločasu více sil než soupeř, Midtjylland se už delší dobu pořádně nesáhl na balón.

85

Lössl ukončí krátké působení Celticu v útoku vykopnutím balónu daleko od své klece.

84

James Forrest se znovu dostal do kvalitní příležitosti rozhodnout, na poslední chvíli ale do dráze jeho střely vlétl vracející se Paulihno.

83

Hansen se pokusil znepříjemnit život Bainovi, který s operoval s balónem na hranici vápna. Gólman ale měl domácího borce přečteného a míč uchránil.

82

Mabil je dnes jednou z nejvýraznějších postav domácího klubu, výborným obranným zákrokem nyní odzbrojil Ralstona a vhodem míče může svému celku připravit další šanci zaútočit.

81

Uvidíme odkop míče od Lösslovy svatyně. Do konce druhého poločasu, nepočítaje potenciální nastavení, chybí už jen něco málo přes devět minut.

80

Na čele výpadu Celticu nyní běžel Ralston, bránící protihráč balón poslal za hranici hřiště.

79

McGregor rozbil domácí kombinaci a pokusil se míč poslat dozadu na Baina, hodně nepřesná malá domů málem skončila rohem pro Midtjylland. Gólman skotského celku ale balón nakonec zachytil.

78

Dalsgaard hodně dlouhým hodem ze zámezí našel v šestnáctce Mabila, jehož následná střela z poměrně nadějné pozice byla zblokována protihráčem.

77

Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Júnior Brumado, přichází Mads Hansen.

76

Hodně nepovedený pokus Ismaila Sora (CEL) odzbrojit protihráče končí žlutou kartou.

75

Z obou stran je to teď takové nemastné neslané, aspoň co se ofenzívy týče. Útoky působí hodně nervózním dojmem, nedaří se jim proniknout blíže k brance.

74

Sisto našel na opačné straně hrací plochy nehlídaného Anderssona, který se s balónem protáhl skoro až k brance. Jeho následný pokud připravit pro některého ze spoluhráčů šanci skóroval ale skončil na kopačce hostujícího zadáka.

73

Pokud se aktuální skóre udrží až do konce základní hrací doby, což není ani trochu nepravděpodobné, půjdeme dnes v Herningu do prodloužení.

72

Na druhém konci hrací plochy hledal Édouarda v šestnáctce Ralston, ani jeho pokus zahrát balón na střed ale zamýšleného adresáta nezastihl.

71

Mabilův pozemní centr zachytil protihráč, který balón obratem poslal za postranní čáru. Atak dánského klubu tak ještě nekončí, byť byl na moment zastaven.

70

Dalším příjemcem žluté se stal Júnior Brumado (MID).

69

Hra je teď trochu na mrtvém bodě, ani jednomu týmu se nedaří prorazit hluboko na soupeřovu polovinu.

68

Midtjylland znovu po delší době nepříjemně pressuje, Skotům se nedaří přesunout hru za středovou čáru. Všechny jejich výpady končí takřka okamžitě.

67

Bain se nyní rozhodl balón rozehrát na krátko, k míči se tak dostal jeden z obránců hostů.

66

James Forrest je teď jedinou světlou stránkou hry Celticu, svou aktivní hrou nyní přidělává soupeřům vrásky. Jeho spoluhráči budou muset přidat.

65

Forrest znovu chvíli trápil domácí obranu, která ho ale nakonec včas dostala pod kontrolu.

63

Statistika držení míče se musí pomalu ale jistě vyrovnávat, Midtjylland tlačí na šestnáctku Celticu.

62

Dánové mají nyní na hrací ploše výraznou převahu, skotský tým po inkasovaném gólu působí opařeně. Uvidíme, jestli se jim podaří se vrátit zpět do hry.

61

61. Awer MABIL - 1:1

61

Nedáš? Dostaneš! Starodávné nepsané sportovní pravidlo v Herningu opět potvrdilo svou platnost, v jednašedesáté minutě v MCH Areně začínáme zase od začátku! Pod vyrovnávací zásah se podepisuje AWER MABIL, který za Baina odhlavičkoval centr zprava – 1:1!

60

James Forrest se okamžitě po příchodu na hrací plochu dostal do solidní šance, po zpracování Turnbullovi přihrávky a výhry krátkého souboje ale domácí klec přestřelil!

59

Střídání v týmu Celtic FC: ze hřiště odchází Liel Abada, přichází James Forrest.

59

Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Charles, přichází Raphael Nwadike.

58

Midtjylland má nyní o něco málo více ze hry, začíná operovat až nebezpečně blízko k Bainově brance.

57

Tempo se po tříminutové vynucené pauze výrazně zpomalilo, oba celky se musí vrátit do provozní teploty.

56

Konečně pokračujeme dál, ošetřování záložníka skotského výběru bude pokračovat v zámezí.

53

První žlutá karta pro domácí. Evander (MID) si počíhal na Sora, který je po zákroku domácího útočníka v péči zdravotníků hostujícího celku.

52

Tentokrát z toho nic nebylo, hosté ale nemusí smutnit – hned budou totiž zahrávat ještě jeden.

51

Celtic si po krátké době vyzkouší další rohový kop. Přetaví jej i tentokrát v přesný zásah?

50

Závod k ujíždějícímu balónu vyhrál Mabil, který se ho následně pokusil nabídnout na střed Anderssonovi. Ten jej ale nestihl včas vystihnout – když se k němu dostal, byl v hodně nepříjemném úhlu pro zakončení.

49

První pokus Midtjyllandu o rychlou odpověď končí neúspěhem, skotský klub vrací hru zpět před Lössla.

48

48. Callum MCGREGOR - 0:1

48

Celtic právě vstřelil branku!
Tak tohle byla ovšem velká paráda, tým z Glasgow se díky naprosto krásné trefě CALLUMA McGREGORA dostává do vedení! Turnbull zahrál roh na spoluhráče ve vápně, který následně balón poslal právě na volného kapitána. Ten se s tím nemazlil a krásnou střelou z pozice těsně před šestnáctkou míč uklidil do růžku – 0:1!

47

Nyní jsme ale sledovali zase rychlý protiútok Celticu, který končí dalším uděleným rohem.

46

Pokračujeme dál! Na balónu je Midtjylland, který poločas zahájil aktivně a snaží se přejít do ofenzívy.

46

Je to tak, úvodní pasáž hry je v MCH Areně minulostí! Poměrně slušně zaplněné ochozy stadionu v Herningu sledovaly záživnou podívanou, která se ale obešla bez větších gólových šancí, a tudíž i branek. Po většinu půle měl opticky navrch Celtic, Midtjylland začal do dění výrazněji promlouvat až ke konci. Inu, vše je ještě otevřené. Uvidíme, co nám nabídne další část.

Druhý poločas začne přibližně v 20:46.

45

45

Nastavovat se zřejmě vůbec nebude, od přestávky nás tak dělí jen posledních pár sekund.

44

Závěr prvního dějství skutečně patří Midtjyllandu, který poprvé v zápase vytváří soustavný tlak na hostující zadáky. Sice jen velmi mírný, ale aspoň nějaký.

43

Welsh se pokusil další dánský výpad ukončit odhlavičkováním balónu dál od vápna, míč však přistál jen na kopačce jednoho z napadajících protihráčů.

42

Sisto se znovu po delší době stal terčem faulu jednoho z hostů, konkrétně Ralstona. Standardka pro domácí.

41

Tentokrát se vyznamenal zase Dane Murray, který rychle ukončil dánské naděje na zásah a poslal balón ven z vlastní šestnáctky. Midtjylland to má těžké.

40

Pomalu ale jistě míříme do finiše, do startu nastavení chybí jen pět něco málo přes pět minut. Zatím vše nasvědčuje tomu, že branku do pauzy neuvidíme.

39

McGregorův zákrok na Brumada se neobešel bez zásahu rozhodčího, který vrací balón do držení domácích.

38

Tempo se před koncem prvního poločasu pomalu zklidňuje, oba celky zřejmě vyhlíží přestávku.

36

Jestli je něco, co dnes Celticu vychází, je to defenzíva. Midtjylland si dosud nevypracoval ani jednu pořádnou šanci, jeho útok je vždy naprosto bleskově otupen.

35

Na Abadův centr nikdo nezvládl zareagovat. Po míči se natahoval Édouard, kterému se ale nakonec nepovedlo se včas zbavit dotěrného bránícího hráče.

34

Paulinha naprosto ukázkově zastavil Ralston, který velmi rychle zhatil domácí výpad před klec.

33

Hra se přelévá z jednoho konce hrací plochy na druhý, dánský tým se soupeřem znovu trochu srovnal krok.

31

Hosté mají v posledních minutách jednoznačně více ze hry a drží balón na svých kopačkách. Midtjylland ale znovu aplikuje vysoký pressing a snaží se soupeře znejistit, donutit ho udělat chybu.

30

Skotové sice hrají tvrdě, ale rozhodně ne tak tvrdě, jak se nyní snažil sudího přesvědčit Sviatchenko. Ten kontakt s Édouardem hodně přehrál.

29

Po rychlé kombinaci Celticu se hraje poměrně blízko k Lösslovi, skotský tým se snaží dobýt výpno soupeře.

28

Dalsgaard vhodil balón ze zámezí. Přistál v šestnáctce, odkud ho jeden z hostů rychle zase vykopl pryč.

27

Soro si v souboji s Evanderem musel pomoci faulem, domácí hráče čeká přímý volný kop z poměrně slibné pozice. Od hranice vápna sice daleko, ale něco by z toho nepochybně být mohlo.

26

Znovu sledujeme sérii přihrávek Celticu těsně za středovou čárou, Midtjylland svému soupeři nenechává ani centimetr hřiště bez boje.

25

Turnbull tentokrát z rohu balón poslal jen do otevřeného náručí brankáře Lössla.

24

Ralston nyní vsadil na centr skoro z rohu pažitu, do kterého se postavil jeden z domácích borců. Míč se odrazil za zadní čáru, což znamená další roh.

23

Ralston vzdušnou přihrávkou vysunul dopředu Christieho, kterého ale na hranici šestnáctky od balónu oddělil jeden z nekompromisních domácích zadáků.

22

Evander centroval balón do šestnáctky, kde se k němu jako první dostal brankář Bain. Ani tohle tažení na branku větší gólovou příležitost nepřineslo.

21

Polskému rozhodčímu došla s hosty trpělivost, po nevybíravém zákroku na Brumada vidí žlutou kartu obránce Stephen Welsh (CEL).

20

Hraje se hlavně kolem středu hrací plochy, obrany obou celků prožívají povedenou pasáž hry.

19

Sledujeme relativně vyrovnanou podívanou, balón nyní velmi často mění svého majitele.

18

Christie prošťouchl balón do šestnáctky k volnému Édouardovi, jenže rychleji se k němu dostal gólman Lössl! Tohle mohla být zajímavá situace, nebýt rychlých reflexů brankáře.

17

Abadův útoční faul zhatil jakýkoliv potenciální výpad vpřed, míč se vrací na kopačky domácích.

16

Celtic přežil i další těžkou zkoušku relativně bez starostí, jeho hráči posouvají balón co nejdál od své branky.

15

Další roh pro dánský tým. Jeden z hostujících hráčů, nejspíš Turnbull, míč odhlavičkoval za branku.

14

Poprvé v utkání si rohový kop vyzkouší také domácí Midtjylland, k balónu se staví Evander.

13

Skotové hrají agresivně, což je někdy spíše na škodu. Soro si v souboji s Evandrem počínal nedovoleně, sudí opět situaci řešil jen ústně. Karty zůstaly v kapse.

12

Charles by dle postranního sudího v ofsajdu, gólman týmu z Glasgow se následně rozhodl míč rozehrát nakrátko. Celtic rozjíždí výpad až od svého vápna.

11

Mabil se snažil míč přenést před šestnáctku, zřejmě by pak následoval centr. Taylor ho ale měl přečteného a balón znovu končí za hranicí hrací plochy.

10

Midtjylland se po téměř deseti minutách začíná probouzet, ochozy MCH Areny se dostávají do varu. Převaha Celticu začíná pomalu ale jistě mizet.

9

Vysoký pressing domácím nesl ovoce, Celtic po chybné rozehrávce ztratil míč na své polovině. Velmi rychle si ho však následně vybojoval zpět.

8

Turnbull drží balón na středové čáře a přemýšlí, kam by ho mohl poslat. Obrana dánského celku stále šlape jako dobře seřízené švýcarské hodinky.

7

Míč je takřka výhradně v držení skotského celku, který se velmi pomalu prokousává skrz hustou defenzívu Midtjyllandu. Domácí zatím působí pasivně.

6

Turnbull roh zahrál na volného Édouarda, který ale tři tyče svatyně dánského celku výrazně přestřelil. Lössl bude balón odkopávat od své klece.

5

Nyní si už ale domácí brankář na své konto připsal první zákrok, střelu Turnbulla vystrčil nad břevno. Hosté si jako první v utkání vyzkouší roh.

4

Aktivnější jsou zatím hráči Celticu, kterým se ale stále nedaří na delší dobu přesunout hru k Lösslovi.

3

První faul, sudí po zákroku na Sista domlouvá hostujícímu Ralstonovi. V prvním zápase se se zákroky za hranicí pravidel nešetřilo, bude tomu tak i dnes?

2

Abada si v soupeřově polovině počínal neohroženě a dělal z protihráčů kužely, na jednoho z nich ale nevyzrál a těsně před šestnáctkou ztratil mičudu.

1

Evander se snažil balón protáhnout dopředu po pravé straně, počíhal si na něj ale Welsh a míč vyšťouchl za postranní čáru. Domácí ho vhodí zpět do hry.

1

Oba celky nastupují na hrací plochu. Skotové nastoupí v tradičních pruhovaných zelenobílých dresech, zatímco domácí dnes zvolili černou sadu.
Kvůli červené kartě musí dnešní odvetu vynechat domácí forvard Dreyer a hostující zadák Bitton.
Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemný večer, duel mezi Midtjyllandem a Celticem v Areně Herning začíná za pouhých pár minut! Níže si v mezičase můžete prohlédnout dnešní zahajovací sestavy obou celků.

FC Midtjylland: Lössl – Juninho, Paulinho, Sviatchenko (C), Dalsgaard, Andersson – Charles, Mabil, Evander – Sisto, Brumado.
Náhradníci: Olafsson, Thompson – Cools, Høegh, Nicolaisen, Nwadike, Madsen, Dyhr, Hansen, Lind, Fraulo, Simsir.

Celtic FC: Bain – Taylor, Murray, Welsh, Ralston – McGregor (C), Soro, Turnbull – Christie, Abada, Édouard.
Náhradníci: Barkas, Doohan – Ajeti, Rogić, Bolingoli, Urhoghide, Shaw, Robertson, Forrest, Montgomery.

Rozhodčí: Frankowski – Boniek, Winkler (POL).
SHRNUTÍ PRVNÍHO UTKÁNÍ

První bitva skotsko-dánského dvojzápasu nabídla, možná poněkud překvapivě, remízu. Celtic do utkání před vlastními fanoušky vstupoval jako papírový favorit a po poměrně vyrovnané první půlhodině hry šel do vedení díky přesné dorážce Liela Abady. Mírnou komplikaci pak představovala hned druhá žlutá karta pro Bittona na konci první půle, jenže domácí si nakonec se situací poradili a když sudí v šestapadesáté minutě poslal předčasně do sprch také hostujícího Dreyera, poměr sil na pažitu se vyrovnal.

Paradoxně až poté přišlo vyrovnání. Těsně před polovinou druhého dějství uklidil za Barkase ze standardky zakroucenou střelou balón Evander a drama bylo na světě. Zbývající průběh utkání však další branku navzdory snahám obou celků už nenabídl, a v Herningu tak dnes půjde o všechno. Kdo postoupí? Začínáme čtvrt hodiny před osmou večer!

20. 7. | Celtic FC – FC Midtjylland 1:1 (1:0)

Branky: 39. Abada – 66. Evander.

Karty: 38. Bitton (CEL) – 26. Dalsgaard (MID), 44. Dreyer (MID), 81. Nwadike (MID) / ČK 44. Bitton (CEL) – 56. Dreyer (MID).

Držení míče: 53 % : 47 %. Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 7:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 8:6.

Celtic FC: Barkas – Ralston, Welsh, Bitton, Taylor – Turnbull (78. Rogić), Soro, McGregor (C) – Abada (45. Murray), Édouard (77. Ajeti), Christie.

FC Midtjylland: Lössl – Dalsgaard, Svjatčenko (C), Høegh, Paulinho (88. Andersson) – Anderson (72. Mabil), Nwadike (82. Madsen), Evander – Dreyer, Brumado (87. Hansen), Sisto.

Rozhodčí: Schärer – de Almeida, Zogaj (SUI).
Příjemnou středu u sledování Ligy mistrů! Litý boj o postup do třetího předkola dnes proti sobě v dánskem Herningu svedou FC Midtjylland a Celtic FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.