0:3

konec (0:1, 0:0, 0:2) Stav série: 0:3

07.03.2021, 15:00 • CSKA Arena, Moskva • Osmifinále • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 3.92 4.34 1.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:33:55)

Trestné minuty: 10:8
Utkání je u konce a CSKA získává v této sérii už třetí výhru! V poslední třetině se Spartak snažil o vyrovnání, jenže plány dostaly velkou trhlinu na 46. minuty při využité přesilovce, kdy se trefil Maxim Šalunov. Hosté pak měli do dalších minut více klidu a pohody a definitivu si zajistili na začátku 57. minuty, to se po přihrávce zpoza branky prosadil Nikita Korosteljov a uzavřel skóre na 0:3. Spartak Moskva je tak na pokraji vyřazení, a pokud nechce vyletět na nejkratší možný počet zápasů, bude muset hodně věcí změnit. Na jeden gól ze tří zápasů se opravdu série vyhrát nedá...

59:39

Ze středního pásma letěl puk po mantinelu k Hudáčkovi a to bude nejspíš konec zápasu.

58:48

Radil zklamaně odjel na střídačku, jeho akce do útočného pásma skončila ještě před zakončením.

57:40

Utkání se dohrává, puk je v držení hostujících hráčů.

56:58

Hala potichla, tedy alespoň fanoušci domácího Spartaku, kteří tuší, že to ani na třetí pokus nevyjde.

56:04

56:04 Nikita KOROSTELJOV - 0:3

56:04

CSKA právě vstřelilo branku!
A navíc to vypadá, že je rozhodnuto. Hosté si vybojovali v rohu puk, Leipsic přihrál před branku, kde byl nepokrytý NIKITA KOROSTELJOV, ten vymíchal Hudáčka a po ledě zakončil – 0:3. Asistence: Brendan Leipsic, Andrej Loktionov.

55:59

Hraje se teď dlouho bez přerušení, domácím se krátí čas na zvrat.

55:00

Nahození na Johanssona, Nikišin ale na gólmana CSKA recept nenašel.

54:25

Hra je v rohu u Hudáčka.

53:34

Není to teď zrovna pohledný hokej, nicméně v play-off se na krásu moc nehraje... A CSKA hraje účelně.

52:37

Po buly přilétlo na Hudáčka nenápadné nahození, puk skončil za zadním mantinelu.

51:39

Spartak už nemá kam pospíchat, stačí, když budou hosté držet puk co nejdál od své branky.

0:3

Branky a nahrávky: 6. Andronov (Slepyšev), 46. Šalunov (Gilmour, Okulov), 57. Korosteljov (Leipsic, Loktionov)

Spartak Moskva: J. Hudáček (Truškov) – Rylov (A), D. Višněvskij, Nikišin, Djuse, Kulik (A), Zubarev, Sokolov – M. Cyplakov, Lehterä (C), Širokov – Zubov, Nikoncev, Fjodorov – R. Hanzl, Talalujev, Radil – Torčeňuk, Kara, Kotljarevskij – Averšin.

CSKA Moskva: Lars Johansson (Šaryčenkov) – Ar. Sergejev, Dahlbeck, Gilmour, Kiselevič (A), M. Robinson (A), Blažijevskij, Rykov – P. Karnauchov, Andronov (C), Slepyšev – Okulov, Šalunov, Mamin – Leipsic, Loktionov, Korosteljov – Sorkin, Světlakov, Tělegin – Afanasjev.

Rozhodčí: Ravodin, Sergejev – Kučava, Nikolajev

Diváci: 5 263

05:04 MOS 0:1 Andronov (Slepyšev)
17:07 MOS 2 P. Karnauchov, držení
18:17 SPM 2 Talalujev, podrážení
20:29 SPM 2 Lehterä, držení