1:4

konec (1:3, 0:0, 0:1)

07.03.2021, 17:20 • Ostravar aréna • 52. kolo • Monika Baloghová

Tipsport: 2.77 4.2 2.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dalo by se říct, že vše podstatné se odehrálo hned v první třetině, kde padly čtyři branky z pěti celkových. Skóre v přesilovce otevřeli hosté, přidali druhý gól, na který vítkovičtí odpověděli, ale hosté reagovali znovu rychle a zvýšili svůj náskok. Ve druhé třetině se hra kouskovala větším počtem vyloučených, ale ani jeden z týmů se v této části nedokázal prosadit. V poslední třetině byla vidět zvýšená vítkovická aktivita, ale hosté si s ní dokázali poměrně dobře poradit a v závěru zápasu už jen pečetili svým čtvrtým gólem výhru a tři body do tabulky ve svůj prospěch.
Z Ostravy je to pro dnešek už vše, mějte příjemný zbytek večera a já se budu těšit znovu brzy na počtenou. (19:39:37)
Střely na branku:
1/3 – 5:17
2/3 – 11:4
3/3 – 6:11

Celkem – 22:32

59:48

Vítkovičtí se ještě rozjíždějí ohrozit hostující branku.

59:32

Lenc si najel v tandemu s Musilem k brance, prvně jmenovaný dokázal dostat puk kolem padajícího beka, ale Svoboda byl na střelu Musila připraven.

59:20

Liberečtí mají puk pod kontrolou.

58:57

Kalus zdatně narušuje hostující rozehrávku.

58:32

Vítkovičtí se i nadále snaží dostat ke Kváčově kleci.

57:36

57:36 Radan LENC - 1:4

57:36

Liberec právě vstřelil branku!
Tygři se rychle protáhli do útočného pásma, Musil poslal puk na RADANA LENCE, který si vybruslil do lepší pozice a pojišťuje liberecké vedení – 1:4. Asistence: Adam Musil, Michal Birner.

57:15

Dravý Fridrich se dostal až do pásma, tam jej jen stěží dokázal o puk obrat Vitásek.

56:32

Kovářovi se podařilo udržet puk v útočném pásmu, poslal jej na najíždějícího Werbika, ale Kváčova lapačka byla rychlejší.

55:54

Vítkovice zbrkle posílají puk na zakázané uvolnění.

55:37

Svoboda je v pohotovosti, liberečtí bojují o každý kousek ledu.

55:15

Domácí se přesunuli do pásma, ale Kváča nakonec neměl žádnou práci.

54:42

Špaček udržel pásmo, hosté mohou pokračovat v ataku domácí branky.

54:36

Nápor hostů musel vyřešit Svoboda, puk končí v jeho výstroji. Následuje komerční přestávka.

54:02

Koch se prokličkoval do pásma, přihrál křižně na Hrušku, ale ten kotouč nezachytil. Vítkovičtí se ale nadále drží v pásmu.

53:20

1:4

Branky a nahrávky: 12. L. Doudera (M. Kalus, Flick) – 7. A. Musil (J. Vlach, Rosandić), 9. T. Hanousek (Gríger, J. Vlach), 15. Knot (Lenc, Birner), 58. Lenc (A. Musil, Birner)

HC Vítkovice Ridera: Mi. Svoboda (Dolejš) – Pyrochta, R. Polák (C), Koch, L. Kovář, L. Doudera, R. Černý, Machů – L. Krenželok (A), Hruška, Lakatoš – Svačina, J. Mikyska, Irgl (A) – Mallet, Flick, M. Kalus – Fridrich, Werbik, Dej.

Bílí Tygři Liberec: Kváča (J. Pavelka) – Vitásek, Knot, Rosandić, Kolmann, Derner, T. Hanousek, Kunst – Birner (A), A. Musil, Lenc – Najman, Gríger, Bulíř – J. Vlach, P. Jelínek (C), D. Špaček – Rychlovský, Šír, R. Pavlík.

Rozhodčí: Mrkva, Obadal – Gebauer, Lederer