Do zápasu nenastoupil žádný český ani slovenský hokejista.
– 22 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,0%, odchytal 61:17
Jordan Binnington (STL) – 30 zákroků, 4 OG, úspěšnost 88,2%, odchytal 61:45.
Střely na branku: 34 – 25 (12:11, 8:8, 11:6, 3:0)
Trestné minuty: 4 – 6
Využité přesilové hry: 1/3 – 1/2
Vyhraná vhazování: 47 % – 53 %
Bodyčky: 18 – 16.
Z pohledu St. Louis to ze začátku vypadalo na pohodový večer. David Perron, Nathan Walker a Ryan O´Reilly během jedenácti minut vytvořili třígólový náskok a vše nasvědčovalo pátému vítězství v řadě. Proti ale byl Anže Kopitar, který v čase 13:08 snížil a v závěru klidnější druhé třetiny přidal také zásah v přesilovce. To od slovinského kapitána ale nebylo všechno, ještě před druhou sirénou totiž asistoval u vyrovnání Matta Luffa. Pak už se skóre 3:3 nezměnilo a stejně jako včera se šlo do prodloužení, které tentokrát dopadlo lépe pro Kings. Akci Vilardiho dokončil šestým gólem v sezóně Adrian Kampe.

61:45

61:45 Adrian KEMPE - 4:3

61:45

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Králové oplácí hostům včerejší prohru v prodloužení! Sean Walker posunul puk na Vilardiho, který ho bleskově vytáhl podél pravého mantinelu. Mezi nohama Kruga pak nahrál na ADRIANA KEMPEHO a ten pohotovým zakončením nedal Binningtonovi šanci na včasný přesun k pravé tyči. Asistence: Gabriel Vilardi, Sean Walker.

61:27

Tarasenko si vyměnil přihrávky s Schennem. Z pravé strany si ho pak navedl na střed, jenže před otevírající se brankou mu puk utekl.

60:55

Perron si při rozehrávce po prknech nepočínal dvakrát chytře. Na pravé straně puk na úkor O´Reillyho získal Vilardi, nicméně si pak nestihl připravit střelu bekhendem.

60:07

Kopitar na samotném začátku prodloužení zaútočil na hattrick, ale to by se musel příklepem z pravého kruhu trefit do prostoru brány.

60:01

60:00

59:58

Ještě jeden zákrok pro Quicka, který musel dávat dobrý pozor na Faulkův tvrdý nástřel ze středního pásma. Pár takových gólů už jsme viděli.

59:36

O´Reilly nepřebral puk od Tarasenka. Brown chtěl odpovědět akcí po pravém křídle, ale Faulk ho precizně přilepil na mantinel.

59:11

Drew Doughty se zase postupně vysunul až na hrot útoku, ale znovu nebyl vpuštěn do předbrankového prostoru. Dveře mu opět zavřel Krug.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

4:3

Branky a nahrávky: 14. Kopitar (Iafallo, M. Anderson), 39. Kopitar (Iafallo, Doughty), 40. Luff (Kopitar, Roy), 62. A. Kempe (Vilardi, S. Walker) – 1. Perron (B. Schenn, Dunn), 5. N. Walker (Blais, Bortuzzo), 12. R. O'Reilly (B. Schenn, Perron)

Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – Doughty, M. Anderson, Roy, Björnfot, S. Walker, Määttä – D. Brown (A), Kopitar (C), Iafallo – J. Carter (A), Vilardi, Athanasiou – Luff, Lizotte, Grundström – T. Moore, Kupari, A. Kempe.

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Faulk, Krug, Scandella, Dunn, Bortuzzo, Mikkola – Tarasenko (A), B. Schenn (A), Perron – Kyrou, R. O'Reilly (C), Sanford – Hoffman, N. Walker, Blais – MacEachern, Joshua, Clifford.

Rozhodčí: Hebert, Hanson – Galloway, Dunning

00:25 STL 0:1 Perron (B. Schenn, Dunn)
04:38 STL 0:2 Walker (Blais, Bortuzzo)
10:49 LAK 2 Kupari, podrážení
11:05 STL 0:3 R. O'Reilly (B. Schenn, Perron)
13:08 LAK 1:3 Kopitar (Iafallo, M. Anderson)