4:3

po prodl. (1:1, 0:1, 2:1 - 1:0)

07.03.2021, 16:00 • Zimný štadión Nové Zámky • 46. kolo • Róbert Gašpárek sk

Tipsport: 1.7 4.5 3.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu koniec stretnutia, v ktorom sme meno víťaza spoznali až po predĺžení. Tam si lepšie viedli domáce Nové Zámky. Tibor Varga bol tým mužom, kto rozhodol o víťazstve svojho tímu. Nové Zámky zvíťazili nad Miškovcom 4:3 po predĺžení. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim. Ja ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. Z pozície komentátora sa vám hlásil Róbert Gašpárek. (18:27:59)

61:48

HC Nové Zámky dali gól!
Matúš Holenda vyviezol puk do útočnej tretiny, kde ho na malý okamih zabrzdil jeden z obrancov Miškovca. Puk sa mu podarilo poslať pred bránku, kde číhal TIBOR VARGA, ktorý strelou z prvej našiel voľné miesto a rozhodol tak o víťazstve Nových Zámkov 4:3 po predĺžení. Asistencia: Matúš Holenda.

60:33

Västilä spravil pred bránkou súpera skvelú kľučku, vďaka čomu sa zbavil dvojice dotierajúcich hráčov. Attilu Adorjána však backhandovým zakončením neprekonal.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Po tretej tretine sme meno víťaza nespoznali a po výsledku 3:3 nasleduje päťminútové predĺženie traja proti trom.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:55

Hostia odvolali svojho gólmana, pretože vedia, že potrebujú z dnešného duelu tri body. Juraj Jurík si pravdepodobne nevšimol, že je bránka prázdná a neskúsil zakončiť zo stredu klziska.

58:37

Puk majú na svojich hokejkách Novozámčania, ktorí za vlastnou bránkou vyčkávajú na správny moment k založeniu útočnej snahy.

58:00

Do konca riadnej hracej doby ostávajú posledné dve minúty.

57:29

Seppanen sa snažil uvoľniť na ľavej strane klziska, ale o puk ho napokon obral jeden z brániacich hráčov.

56:35

V závere tretej tretiny sledujeme veľmi atraktívny hokej s množstvom šancí na oboch stranách. Nechajme sa prekvapiť, či sa presného zásahu dočkáme ešte v riadnej hracej dobe alebo budeme pokračovať do predĺženia.

55:14

Obrovská šanca aj na opačnej strane. Hostia založili rýchly protiútok, na ktorom konci bol Jonathan Walker. Odpútal sa od dvojice brániacich hráčov a následne backhandovým zakončením nastrelil ľavú konštrukciu bránky.

54:48

Vo veľkej príležitosti sa ocitol Seppanen, ten však nedokázal približne z troch metrov usmerniť puk do úplne odkrytej bránky.

53:50

Hostia si hľadajú voľný priestor v útočnej tretine, ale zatiaľ sledujeme len súboje popri mantineli.

52:54

Nádej Novozámčanov vniknúť do útočného pásma končí na modrej čiare. Po ofsajdovom postavení sa bude zahrávať vhadzovanie v strednom pásme.

52:17

Dávid Okoličány založil rýchly protiútok pre svoj tím, ktorý aj sám zakončil. Jeho nevýrazné zakončenie končí v lapačke Attilu Adorjána.

51:52

Hostia sa držia na dostrel v útočnom pásme. Krátkymi a rýchlymi prihrávkami sa snažia rozhodiť defenzívu súpera.

50:54

Po ofsajdovom postavení Miškovca nasleduje krátke reklamná prestávka, po ktorej bude nasledovať vhadzovanie v strednom pásme.

4:3

Branky a nahrávky: 9. Varga (Clarke, Iacobellis), 48. Jurík (Iacobellis, Roman), 50. Clarke (Iacobellis), 62. Varga (Holenda) – 14. Walker (Göz, Anderson), 38. Anderson (Wehrs, Walker), 49. Göz (Walker, Anderson)

HC MIKRON Nové Zámky: Kiviaho (Lackovič) – Hain, Västilä, Clarke, Roman, Fereta, Holenda, Šeliga, Petrík – Varga, Iacobellis, Jurík – Okoličány, Seppanen, Obdržálek – Števuliak, Doggett, Rogoň – Zahradník, Ondrušek, Majdan

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Adorján (Kiss) – Fredriksson, Wehrs, Kiss, Szirányi, Láda, Göz, Vojtkó – Anderson, Vas, Walker – Magosi, Galinisz, Csányi – Lövei, Miskolczi, Rokaly – Galajda, Ritó

Rozhodčí: Orolin, Korba – Šoltés, Konc ml. – Beniač

04:24 MIS 2 Vas, sekání
07:04 MIS 2 Wehrs, vysoká hůl
08:38 NZM 1:0 Varga (Clarke, Iacobellis)
13:18 MIS 1:1 Walker (Göz, Anderson)