5:0

konec (2:0, 1:0, 2:0)

07.03.2021, 02:10 • American Airlines Center, Dallas • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 2.16 4.13 2.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (04:45:47)

V oslabení: 1:0
Hokejisté Dallasu už je ve třetí třetině potvrdili své vítězství, když se o čtvrtou branku domácích postaral Hintz, jehož branka znamenala konečnou pro Korpisala, kterého v bráně Columbusu nahradil Vehviläinen, jemuž však jeho první start v NHL v poslední minutě pokazil český útočník Faksa, jenž ho prostřelil střelou mezi betony.

Jake Oettinger za svá záda nepustil ani jednu ze střel Columbusu a mladý brankář Dallasu si připisuje svou první nulu v NHL. I díky němu tedy nakonec Dallas Stars porazili Columbus Blue Jackets jasně 5:0.

59:48

Naopak ke svému prvnímu čistému kontu se na druhé straně blíží mladý domácí brankář Jake Oettinger.

59:19

59:19 Radek FAKSA - 5:0

59:19

Dallas právě vstřelil branku!
Stars se prosazují ve vlastním oslabení, když Comeau obloukem poslal kotouč z obranného pásma a RADEK FAKSA se k němu dostal, jako první a následně poslal puk přesně mezi betony Vehviläinena, který tak při své premiéře v NHL čisté konto neudrží. Asistence: Blake Comeau.

59:00

Do konce utkání zbývá poslední minuta, když Dallas znova vyhazuje kotouče přes všechny čáry.

58:32

Stars se znova podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.

57:57

Stars vyhráli následné vhazování a kotouč šel po mantinelu ven z obranné třetiny, kde si jej chtěl vzít do protiútoku Dickinson, avšak Werenski nakonec odpálil puk do hlediště.

57:50

Jason Robertson (DAL) je však dalším hráčem Dallasu, který putuje na trestnou lavici na dvě minuty za držení.

57:10

Lindellova střela jen proletěla kolem brány Columbusu.

56:35

Faksa u mantinelu obral o kotouč Jonese, a vypadá to tak, že Stars přežijí bez úhony i tohle oslabení.

56:04

Cogliano rychle získal puk v obranné třetině a poté ho o mantinel poslal co nejdále od své brány.

55:50

Kotouč je opět až za bránou Columbusu.

5:0

Branky a nahrávky: 3. Dickinson (Sekera), 4. Pavelski (Hintz, Ja. Benn), 34. Heiskanen (Caamano, Oleksiak), 50. Hintz (Kiviranta, Hanley), 60. Faksa (Comeau)

Dallas Stars: Oettinger (Chudobin) – Lindell (A), J. Klingberg, Oleksiak, Heiskanen, Sekera, Hanley – Ja. Benn (C), Pavelski (A), Gurjanov – Kiviranta, Hintz, Robertson – Comeau, Dickinson, Cogliano – Faksa, Caamano, Dellandrea.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (50. Vehviläinen) – S. Jones (A), Werenski, D. Savard, G. Carlsson, Del Zotto, Gavrikov – Atkinson, Roslovic, Laine – Robinson, N. Foligno (C), Jenner (A) – Bjorkstrand, Riley Nash, Bemström – Stenlund, Texier, Domi.

Rozhodčí: O´Rourke, Schrader – Murray, Racicot

Diváci: 4 203

02:24 DAL 1:0 Dickinson (Sekera)
02:24 CBJ 2 zdržování hry / posunutá branka
03:09 DAL 2:0 Pavelski (Hintz, Ja. Benn)
10:34 CBJ 2 S. Jones, sekání