0:2

konec (0:1, 0:0, 0:1)

20.02.2021, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver, BC • Jiří Sameš

Tipsport: 2.23 4.29 2.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po chudší noci pokračuje nejslavnější hokejová liga světa v rámci sobotního programu hned 12 utkáními. Krátce po 21. hodině středoevropského času začne utkání mezi Coloradem a Vegas na pobřeží jezera Tahoe.
Tři hvězdy utkání

1. Laurent Brossoit (WPG), 2. Thatcher Demko (VAN), 3. Mark Scheifele (WPG)
Česká & slovenská stopa

Do tohoto utkání nenastoupil žádný český ani slovenský hokejista.
Kdo se postavil do brankoviště?

Thatcher Demko (VAN) – 29 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,7%, odchytal 57:56

Laurent Brossoit (WPG) – 29 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 59:58
Statistické okénko

Střely na bránu: 29 – 31; Úspěšnost na vhazování: 47% – 53%; Přesilová hra: 0/2 – 0/2; Trestné minuty: 16 – 16; Rozdané bodyčeky: 24 – 19; Zablokované střely: 6 – 18
Duel gólmanů vyzněl lépe pro winnipežského Laurenta Brossoita, jenž zastavil všech 29 střeleckých pokusů soupeře. Rozdílovou branku utkání vsítil už v osmé minutě Mark Scheifele, aby potvrdil svou skvělou formu.

Kosatkám nestačilo k bodovému zisku ani 29 úspěšných zákroků Thatchera Demka. Domácímu mančaftu tedy skončila bodová šňůra na třech utkáních.

Konec zápasu. (06:32:48)

59:56

Laurent Brossoit ještě vyrazil před sebe pokus Quinna Hughese od modré čáry a v dnešním souboji udrží čisté konto!

59:21

Dnešní utkání se dohraje ve čtyřech na obou stranách. Vhazování bylo nařízeno do středního pásma.

59:18

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Jake Virtanen – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Derek Forbort – 2 min., držení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

59:18

V obranném pásmu Tryskáčů se strhla potyčka. Čekáme na udělení trestů...

59:10

Thatcher Demko znovu opustil svou bránu.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:43

58:43 Mason APPLETON - 0:2

58:43

Winnipeg právě vstřelil branku!
MASON APPLETON na levé straně předstihl Eliase Petterssona a pouze dopravil kotouč do opuštěné brány soupeře. Jeho pátá trefa v letošní sezoně! Asistence: Neal Pionk.