3:2

konec (1:1, 1:0, 1:1)

20.02.2021, 17:00 • 29. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 2.61 4.5 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To bylo něco! Sledovali jsme fantastický zápas nahoru dolů se šancemi na obou stranách. Jediné, co tomu dnes chybělo, byla bouřlivá divácká kulisa. Hráči létali po ledě jako stíhačky a brankáři měli spoustu práce, aby zlikvidovali nebezpečné pokusy střelců.

Položky na gólovém účtu začal tvořit vsetínský Vlach, který ujel frýdecké obraně a nadvakrát překonal Gábu. Ve 12. minutě vyrovnal v přesilové hře jeden z tria Kindl, Šedivý, Martynek, ale v zápisu je uveden Peterek.

Druhá třetina nabídla pouze jednu trefu. V samém závěru se o ní postaral Hryciow, který si srazil do vlastní brány přihrávku Kindla.

V poslední části Vsetínští toužili po vyrovnání, bušili na Suchánkovu branku a ve 48. minutě se radovali po trefě Bednáře. V téže minutě se radovali i domácí, Macháček rozhodl o vítězství Slezanů 3:2.

Valaši si tak ve Frýdku-Místku prodloužili sérii zápasů bez vítězství. Poslední úspěch zaznamenali v Polárce v roce 2016. (19:22:17)
Dramatický závěr nakonec gól nenabídl a hráči Frýdku-Místku se radují z vítězství 3:2.

59:32

Prudká střela Bartka od modré čáry, Vítek clonil před brankářem Suchánkem, ale domácí gólman puk vyrazil vedle branky.

58:43

Střela Bartka od modré čáry končí v Suchánkově výstroji.

58:27

Kindl vyhrál buly a domácí trochu s problémy poslali puk do středního pásma.

58:16

Gába zůstává na střídačce. Hosté na buly v šesti hráčích do pole.

58:16

Trenér Stantien si vzal oddechový čas. Uvidíme, zda odvolá brankáře Gábu a pošle tým na buly s šesti hráči.

58:16

Zemanovo nahození od levého mantinelu dobře pokryl Suchánek ve spolupráci se svými obránci, kteří nepustili protihráče před branku.

57:20

Frýdečtí potřebovali střídat a vyhodili puk tak dobře, že rozhodčí nemuseli pískat zakázané uvolnění.

56:31

Pechanec si najel z levé strany před branku, a poté vypustil zpětnou přihrávku na přední tyč. Vystrašený domácí bek nadvakrát odpálil puk z předbrankového prostoru do rohu hřiště.

55:44

Mikulík našel z pravého rohu na vrcholu pravého kruhu Šedivého, který vypálil z první k bližší tyči, kam vystavil tělo gólman Gába a puk vyrazil.

54:29

Nahození Bartka po buly prolétlo vedle frýdecko-místecké brány.

54:02

Hamanovo nahození se odrazilo ke Klimšovi, jenže ten nedokázal vystřelit na vsetínskou branku. Hosté proto rozjeli protiútok, ovšem ten úspěch neměl.

53:20

Suchánek se znovu vyznamenal, když zneškodnil Gorčíkovu střelu i Kudělkovu dorážku, který si najel před bránu z druhé vlny.

52:38

Hryciow přišel na modré o puk, Peterek zavezl kotouč k mantinelu, jenže neměl komu přihrát.

51:14

Mikulík si vybruslil za soupeřova obránce, najel si z levé strany před Gábu a chtěl puk zasunout do prázdné branky, jenže vsetínský gólman vytáhl ze svého repertoáru Haškovský zákrok a puk holí Mikulíkovi vypíchl!

49:29

Lukáš Bednář mohl být znovu autorem vyrovnávací branky! Bednář se dostal do úniku, zamíchal s pukem před Suchánkem, ale po kličce do forhandu nedokázal přehodit Suchánkův beton!

3:2

Branky a nahrávky: 12. Šedivý (D. Kindl), 40. D. Kindl (Repe, Martynek), 48. Macháček (Haman, Peterek) – 6. R. Vlach (Babka, Ondračka), 48. L. Bednář (R. Vlach, Půček)

HC Frýdek-Místek: Suchánek (L. Daneček) – Haman, Hrachovský, Husák, J. Adámek, Z. Malík, Repe, J. Michálek – R. Veselý, Mikulík (C), Šedivý – Martynek (A), D. Kindl, Klimša (A) – Macháček, Peterek, Tomi – Stuchlík, Przybyla, Ramik.

VHK ROBE Vsetín: Gába (Málek) – Ondračka, Smetana, Hryciow, Bartko, Kudělka (C), Štach (A), J. Jenáček – Březina, Pechanec, Gorčík – Babka, R. Vlach, Klímek – Půček, Šilhavý, Vítek – L. Bednář, A. Zeman, Berger.

Rozhodčí: Čech, Skopal – Bartek, Hranoš.

05:58 VSE 0:1 R. Vlach (Babka, Ondračka)
09:57 VSE 2 L. Bednář, napadení
11:15 FRM 1:1 Šedivý (D. Kindl)
15:34 VSE 2 R. Vlach, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
23:40 FRM 2 Šedivý, faul kolenem
32:52 FRM 2 Repe, hrubost