2:3

po prodl. (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)

20.02.2021, 17:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.92 4.09 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání mezi Nižnij Novgorodem a Omskem. Úspěšnější nakonec byli hosté, kteří slaví výhru 3:2 po prodloužení. V první třetině se trefil pouze Maxim Čudinov, ale domácí odpověděli v periodě druhé. To se prosadil ranou z mezikruží Ivan Čechovič. Ve třetí třetině daly oba celky ještě jeden gól a oba celky zároveň využily přesilovky. Ve 43. minutě poslal Torpedo do vedení Michail Varnakov, ale o odpověď se postaral hostující bek Oliwer Kaski. Šlo se tedy do prodloužení, které rozhodl v 65. minutě dnes velmi aktivní Klim Kostin.

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. Na počtenou! (19:45:41)

Avangard právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Dva body dnes putují do Omsku, protože v závěrečné minutě prodloužení využil svůj samostatný únik KLIM KOSTIN. Útočník Avangardu se natlačil před obránce a získal před ním tolik potřebnou výhodu. Ranou mezi betony poté nedal Kočetkovovi šanci. 2:3 po prodloužení. Asistence: Igor Bobkov.

63:30

Kočetkov si povyjel proti ráně z velkého úhlu a hrudí ji dokázal vytlačit mimo brankový prostor.

63:07

Oba týmy teď vyrazily do otevřenějších obran soupeře, ale ani jedna akce úspěšná nebyla.

62:16

Hned dva hráči hostů si to mířili na jednoho beka Novgorodu, ale Pjotr Kočetkov předvedl naprosto výtečný zákrok.

61:55

Damir Žafjarov zavezl puk pouze za bránu svého soupeře. Novgorod tak chce získat tlak v ofenzívě.

61:23

Kirill Semjonov předvedl šikovný průnik středem kluziště, ale jedním z bránících hráčů byl vytlačen mimo střeleckou pozici.

60:44

Rychlý kontr hostů po levém křídle skončil na betonu domácího brankáře.

60:22

Wideman se dopředu po levé straně rozhodně nehnal. Rychlost neměl a zároveň podporu spoluhráčů také ne.

60:01

Třetí třetina byla dnes gólově nejplodnější, ale vítěze utkání ještě neznáme. Po přesilovkových trefách Varnakova a Kaskiho tedy platí nerozhodný stav 2:2. Opticky byl Omsk ve třetí periodě aktivnější, ale na vítězství v řádné hrací době nedosáhl.

Střely na bránu po 3. třetině: 28 – 34

60:00

59:26

Už pokračujeme. Před námi je třicet sekund ze třetí třetiny.

59:08

Tak je to nakonec problém s plexisklem. Na řadu přišel jeden z opravářů, který se bude snažit dát vše do pořádku.

2:3

Branky a nahrávky: 34. Čechovič (Miele), 43. Varnakov (Šenfeld) – 7. Čudinov, 50. Kaski (Knight), 65. K. Kostin (Bobkov)

Torpedo Nižnij Novgorod: Kočetkov (Tichomirov) – Ch. Wideman, Pajgin, Austin, Orlov, Marin, Ručkin – Miele, Žafjarov (A), Čechovič – Der-Argučincev, Šenfeld (C), Terry – Varnakov, Gončaruk, Szwarz – Belevič, Drobin, Urakov (A) – A. Michejev.

Avangard Omsk: Bobkov (Hrubec) – Pokka, Šaripzjanov, Jemelin (C), Kaski, Čudinov, Běreglazov, Gotovec – K. Kostin, Knight, Činachov – Zernov, Tolčinskij, Kablukov – Gricjuk, K. Semjonov, Chochlačov – N. Komarov, Stas (A), A. Potapov (A) – Dědunov.

Rozhodčí: Gašilov, Lavrentěv – Antonov, Zacharenkov

Diváci: 2 200

06:17 OMS 0:1 Čudinov
09:08 OMS 2 Zernov, podrážení
15:11 OMS 2 Běreglazov, držení
33:52 NNO 1:1 Čechovič (Miele)