20.02.2021, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 1.49 5.48 4.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je ode mě pro tuto chvíli vše. Tímto Vám děkuji za pozornost a přeji příjemný sobotní večer. (19:43:55)
Využití: 1/2 – 0/2
Vyhrané buly: 20 – 29
Hity: 13 – 9
Čas v útočném pásmu: 5:56 – 9:14
Riga tedy nakonec proti očekáváním poráží vedoucí tým Východní konference, který nastoupil téměř z poloviny s mladou krví. Ta dokázala držet krok s veterány jen v prvním a ve třetím dějství, v tom druhém ji sice nevyšly pouze tři minuty, ale během této doby inkasovali rovnou třikrát, což už se pak těžko dohánělo. CSKA sice ještě do přestávky snížilo, ale v závěrečném dějství se už k ničemu nedostalo a prohrává druhý zápas za sebou.

59:59

Riga právě vstřelila branku!
Na konečných 4:1 z pohledu Rigy upravuje MIKS INDRAŠIS, který se v poslední sekundě trefil téměř přes celé kluziště do prázdné brány. Bez asistence.

59:21

Oddechový čas pro CSKA.

59:00

Alexandr Šaryčenkov přece jen opustil svou pozici mezi tyčemi a domácí to tak ještě zkusí s šesti bruslaři!

58:39

Marsel Ibragimov nahazuje jen na zakázané uvolnění, Alexandr Šaryčenkov tak ještě bude muset zpozornět.

58:08

Janis Voris v klidu kryje další slabé nahození, čímž potvrzuje svůj dnešní jistý výkon.

57:25

Domácí už jsou s porážkou smíření, v závěrečných minutách však pevně drží kotouč a ještě se pokouší aspoň o snížení.

56:38

Jegor Afanasjev nebezpečně kroužil kolem branky soupeře, nakonec se přece jen odvážil ke střele z úhlu, ale nic složitého to pro brankáře Rigy nebylo.

56:13

CSKA se přece jen dostává k nějakému náporu, ale ten příliš nebezpečný není, takže se Riga vzápětí osvobozuje.

55:08

Moskva se na začátku poslední pětiminutovky usazuje v útočném pásmu, kde přišlo několik projektilů, ale ani jeden nemusel Janis Voris likvidovat.

54:36

Alexandr Šaryčenkov ještě jednou rozehrává, následně už by se měl začít připravovat na úprk na střídačku.

53:53

Nyní už se dá s jistotou říci, že se utkání dohrává. Ani jednomu celku se dopředu vůbec nedaří, takže se dalšího gólu asi nedočkáme.

53:06

I domácí s rozehrávkou dost váhání, nakonec se ale vrhají dopředu přes pravou stranu, kde však Jegor Kuzminov selhal při zpracování přihrávky.

52:25

Dinamo se dopředu vůbec nežene, po krátké kombinaci ve vlastním pásmu kotouč nahodila až za branku soupeře, čímž získal cenné vteřiny.

51:49

Domácím už přece jen začíná docházet síla, protože ani při napadání nejsou moc aktivní. Přitom jim na vyrovnání už moc času nezbývá.

1:4

Branky a nahrávky: 37. Korosteljov (Afanasjev) – 30. Scarlett (Skvorcovs, Ošenieks), 31. Stoljarov (Roberts Bukarts, Džerinš), 33. Rihards Bukarts (Skvorcovs), 60. Indrašis

CSKA Moskva: Šaryčenkov (Kiseljov) – Ibragimov, Rykov (A), Gološčapov, Čajka, Kaliničenko, Ališlalov, N. Makarov, Brjutov – Slepyšev (C), Sorkin, Afanasjev – Korosteljov (A), Jurtajkin, Mingačjov – Poltapov, Komissarov, Rtiščev – Chulapov, Kuzminov, Zugan.

Dinamo Riga: Voris (Bruveris) – Zile, Scarlett, Mamčics, Mateiko, Sund, Ošenieks, Maione – Gračov, Paršin, Indrašis (C) – Džerinš, Roberts Bukarts (A), Stoljarov (A) – Dzierkals, Jelisejevs, Švanenbergs – Skvorcovs, Fjodorov, Berzinš – Rihards Bukarts.

Rozhodčí: Akuzovskij, Sojn – Gordenko, Novikov

25:35 MOS 2 Afanasjev, nafilmovaný pád nebo přehrávání