20.02.2021, 17:00 • Zimní stadion Sokolov • 29. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.7 4.8 3.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V oslabení: 0:0
Bloky 6:7
Vhazování 27:24
Trestné minuty 10:8
Je konec. Baník Sokolov zvítězil nad Kolínem poměrem 4:1. Brankový účet tohoto utkání otevřel v 16. minutě domácí Kedařávek. Ve 31. minutě to bylo 2:0 pro domácí, když se prosadil Tůma. Ve 43. minutě zvýšil vedení v přesilové hře Vracovský a v 52. minutě poslal Baník do čtyřbrankového vedení Šik. Kolín se ale také nakonec dočkal alespoň jedné branky, kterou dal v 57. minutě z početní výhody Šafránek.

59:34

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Patrik Prymula – 2 min., sekání).

58:52

58:13

Kolínu se podařilo posléze vyhodit puk do bezpečí a může tak vystřídat své formace.

57:49

Sokolov drží kotouč v útočném pásmu, ale zatím jen za bránou soupeře.

56:52

Vyloučení v týmu SC Kolín (Vojtěch Síla – 2 min., hákování).

56:09

56:09 David ŠAFRÁNEK - 4:1

56:09

Kozlové právě vstřelili branku!
Tak nakonec se hosté dočkali a v přesilové hře snižují na 1:4! Jakuba Husa si několikrát vyměnil kotouč se Zdeňkem Králem a následně našel na levé straně volného DAVIDA ŠAFRÁNKA, který z první vypálil do odkryté svatyně. Asistence: Jakub Husa a Zdeněk Král.

55:12

Jakub Neužil předvedl skvělý zákrok, když se roztáhl v brankovišti!

54:40

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Patrik Kadeřávek – 2 min., držení).

54:35

Jan Veselý se ocitl v dobré šanci, ale jeho zakončení skončilo pouze na betonu připraveného Neužila.

51:34

Střídání v týmu SC Kolín: ze hřiště odchází Martin Sejpal, přichází Ondřej Martínek.

51:34

51:34 Otakar ŠIK - 4:0

51:34

Baník právě vstřelil branku!
A nyní je to už 4:0 pro Sokolov! Hostující brankář Sejpal si velmi špatně poradil s odraženým kotoučem a po zmatku v brankovišti nakonec dostal puk za brankovou čáru OTAKAR ŠIK. Asistence: Petr Hašek a Patrik Prymula.

51:09

50:06

Velmi nebezpečná střela z hole domácího hráče, která byla pouze zblokována do ochranné sítě.

4:1

Branky a nahrávky: 16. Kadeřávek (Gut), 31. D. Tůma (Gut), 43. Vracovský (D. Tůma, J. Pohl), 52. Šik (Hašek, Prymula) – 57. Šafránek (Husa, Z. Král)

HC Baník Sokolov: Neužil (Cichoň) – Poizl, J. Pohl (A), Klejna, Kadeřávek, D. Zeman, Přindiš (A), Chvátal – D. Tůma, Gut, T. Rohan (C) – Prymula, Hašek, Šik – Kropáček, Vrána, Vracovský – Křemen, Rymon, A. Rulík.

SC Marimex Kolín: Sejpal (52. O. Martínek) – Husa, Kukla, Blaha, Pýcha, Zdeněk, Muška – Jankovský, Šafránek (C), Z. Král – L. Krejčík (A), J. Veselý, Petržilka – Zumr, Semirád, Síla – R. Martínek, Štohanzl, Mašín – Kozák.

Rozhodčí: Zubzanda, Micka – Belko, Flegl

03:30 SOK 2 T. Rohan, podrážení
15:57 SOK 1:0 Kadeřávek (Gut)
24:53 KOL 2 Pýcha, nedovolené bránění
30:03 SOK 2:0 D. Tůma (Gut)
33:22 SOK 2 D. Zeman, nedovolené bránění
37:38 SOK 2 D. Zeman, držení