HC Energie Karlovy Vary – Rytíři Kladno

2:1

konec (1:0, 1:0, 0:1)

22.02.2020, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Skupina A • Leona Tomcová

Dnešní zápas končí za stavu 2:1. Kladno sice vstřelilo branku, ale na srovnání nestačilo. Tři body tak zůstávají domácím. Tím je to ode mě vše, přeji hezký zbytek dne a zase někdy na počtenou. (15:07:04)

59:15

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Šimon Jelínek – 2 min., nesportovní chování).

59:15

Energie požádala o oddechový čas.

59:05

Kladno zkouší hru v šesti.

58:52

Karlovarská obrana překazila střelu Jiřímu Ticháčkovi.

58:18

Kladno zažádalo o oddechový čas.

57:56

Zpoza branky se dostal puk k Davidu Černému, jeho pokus o gól přikryl lapačkou Luboš Novotný.

56:56

Kladno je před brankovištěm více agresivnější.

55:34

Hra je přerušena. Na ledě zůstal otřesený Richard Záruba. Pomalu se ale dostal na střídačku.

52:57

Kladno právě vstřelilo branku!
Po přihrávce Tomáše Urbana, se kotouče ujal MARTIN NAGY, který se ze středního pásma dostal únikem před domácího brankáře, přes kterého se mu ho podařilo dostat do sítě.
Asistence: Tomáš Urban

51:23

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Matěj Zíka – 2 min., sekání).

49:40

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Róbert Bačo – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Patrik Šmatlák – 2 min., hrubost).

48:08

Po přihrávce od mantinelu se puk dostal k Richardu Zárubovi, jeho střela branku pouze minula.

47:05

O kotouč se oba týmy střídají.

43:20

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Matěj Zíka – 2 min., podrážení).

42:17

Před brankovištěm zkusil štěstí Petr Rozhon, Luboš Novotný mu to ale překazil betony.

40:54

Kladno dravě visí od začátku třetiny v útočném pásmu.

40:01

Za námi je další třetina, která přinesla Energii na konto další branku. Do šaten se tak odchází určitě lépe. To ale nemůže říci Kladno, které se mu i přes velkou snahu a několika šancí zatím nedaří. Poslední dvacetiminutovka začne přibližně za deset minut.

40:00

37:26

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Tak to byla rychlá akce! Hned po nástupu ze střídačky se o branku pokoušel Petr Rozhon. Kotouč, který se odrazil od betonů, si vzal zpět a nahrál na TOMÁŠE KŘEHLÍKA, který puk střelil za záda kladenského gólmana.
Asistence: Petr Rozhon

36:29

Energie nepouští soupeře k puku.

34:41

Kotouč nyní hravě skončil v lapačce Adama Horáka, po střele z pravého kruhu.

31:53

David Tureček zkusil trefu mezi betony, ty ale Luboš Novotný sklapl rychle.

30:24

Petr Hašek odpálil ostrou ránu, která jen minula karlovarskou branku.

27:42

Samuel Chrenko vystřelil jen těsně nad brankou domácích.

25:45

Lukáš Adámek vlastním tělem zabránil střele Šimona Jelínka.

24:31

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Tomáš Křehlík – 2 min., podrážení).

23:12

Ondřej Volráb nebezpečně vypálil, Horák puk jen bystře vyrazil.

22:27

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Vít Jiskra – 2 min., podrážení).

21:55

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Šimon Jelínek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Petr Rozhon – 2 min., hrubost).

20:59

Domácí jsou v plném počtu.

20:32

Kotouč si vybojovalo Kladno a šanci si hned vyzkoušel Tomáš Bernat.

20:01

Kladno se velmi dravě pokoušelo v poslední minutě vyrovnat. To ale pozorný brankář a rychlá obrana nedovolila. Více tak ostražití musí přečkat ještě první minutu druhé části, než budou na ledě komplet. Ta začne přibližně za devět minut.

20:00

18:59

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Petr Kořán – 2 min., podrážení).

16:48

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Václav Stejskal – 2 min., krosček).

16:43

Útočnou kombinaci Kladna zastavuje domácí obrana.

14:24

Do nebezpečného úniku se dostal Tomáš Bernat. Kotouč ale minul.

13:40

Pozorný Adam Horák udržel puk na sobě od rány Matěje Čermáka.

11:50

Nepovedená karlovarská přihrávka a soupeř se toho hned ujímá, ovšem bez výsledku.

09:26

Kladno se pokouší o vyrovnání, Energie si spíše drží kotouč u sebe.

07:07

V nepřehledné situaci se podařilo v přesilové hře prorazit kladenského brankáře DAVIDOVI NOVOTNÉMU.
Asistence: Tomáš Křehlík, Richard Záruba

06:30

Róbert Bačo se pokusil dvakrát dostat puk přes brankáře.

05:40

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ladislav Funk – 2 min., podrážení).

02:54

Energie se snaží kombinovat, Kladno jim ale nedává moc prostoru.

01:34

Hra se zatím přelévá ze strany na stranu.

00:01

Úvodní buly vyhráli domácí.

00:01

Oba týmy jsou už na ledě.
Zdravím vás u dnešního zápasu juniorů. Hráči již mají rozbruslení za sebou a do začátku utkání zbývá necelých deset minut.

HC Energie Karlovy Vary: Horák (Hamrla) – Benda, Kořán, Tureček, Stejskal, Cestr – Záruba, Křehlík (A), Jiskra (C), Rymon, Adámek, Černý (A), Rozhon, Křemen, Novotný D., Bačo, Seidler, Konášek

Rytíři Kladno: Novotný L. (Burda) – Ticháček, Funk, Šmatlák (A), Volráb, Zich, Staněk, Zíka – Rendla, Čermák, Jelínek, Bláha, Hašek (C), Bernat, Nagy, Šapovaliv, Urban, Chrenka, Klíma

Rozhodčí: Tomáš Zubzanda – Ondřej Kokrment, František Pěkný.
Rytíři Kladno
Hokejisté Kladna si taktéž ve čtvrtek připsali výhru, a to proti Spartě, kdy si odvezli výhru 0:3. Ze čtyř zápasů se po třech výhrách a jedné prohře v prodloužení drží na první příčce tabulky skupiny A. S Energií je potom dělí rozdíl dvou bodů.
HC Energie Karlovy Vary
V posledním zápase si Energie udržela tři body doma. Velký podíl na skóre zápasu měl útočník Tomáš Křehlík, který se blýskl dokonce čtyřmi brankami. Pražská Slavia tak odjela s výsledkem 5:2. V tabulce skupiny A se zatím Karlovy Vary drží s osmi body na třetím místě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

2:1

Branky a nahrávky: 8. Novotný (Křehlík, Záruba), 38. Křehlík (Rozhon) – 53. Nagy (Urban)

Rozhodčí: Tomáš Zubzanda – Ondřej Kokrment, František Pěkný

05:40 KLA 2 Funk, podrážení
07:07 KVA 1:0 Novotný (Křehlík, Záruba)
16:48 KVA 2 Stejskal, krosček
18:59 KVA 2 Kořán, podrážení
21:55 KLA 2 Jelínek, hrubost