5:2

konec (3:1, 1:1, 1:0)

22.02.2020, 16:00 • 42. kolo • Bořek Vajda

Tipsport: 1.18 8.0 7.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro Kopřivnici je play off velmi blízko, jelikož aktuálně jejich největší soupeř, Žďár nad Sázavou, prohrává ve druhé třetině 1:3 s Opavou. (18:04:15)
Třetí třetina přinesla zajímavé šance na obou stranách, ale jediný gól padl v posledních sekundách do prázdné branky. Jeho střelcem je Miroslav Marek. K němu se gólově přidali ještě Robin Gebauer se dvěma brankami a Patrik Gola společně s Ondřejem Sluštíkem, ti si připsali po 1 brance.

59:33

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Do prázdné branky a v oslabení upravil na 5:2 MIROSLAV MAREK.

59:20

Přece jenom něco, hosté si berou oddechový čas a pravděpodobně uvidíme hru 6 na 4.

59:20

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Gola – 2 min., krosček).

58:54

Hosté se dostali do utočné třetiny, brankáře ale neodvolávají.

58:17

58:01

Poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:02

Nepovedená střela Matěje Mácha skončila pouze obloukem, který skončil přímo v lapačce brankáře Moravských Budějovic.

56:30

Pohotový zákrok brankáře hostů prostí střele Miroslava Marka.

56:18

Vyloučení v týmu Hockey Club Moravské Budějovice 2019 (Marcinko – 2 min., sekání).

55:25

Vyloučení v týmu Hockey Club Moravské Budějovice 2019 (Sorger – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

54:57

Kombinace Ondřeje Sluštíka a Miroslava Marka málem dosáhla dokonalosti, ale druhý jmenovaný netrefil bránu.

54:11

Vyloučení v týmu Hockey Club Moravské Budějovice 2019 (Svoboda – 2 min., hákování).

53:35

Dominik Suchý střílel z bezprostřední blízkosti, brankář byl ale pohotový.

51:52

Přes celé střední pásmo dostal přihrávku Daniel Hrubý, puk se mu ale zamotal mezi soupeřova brusle.

50:44

Se střelou od modré neměl Petr Hromada problém.

50:06

Puk se drží za brankou Kopřivnice, kde o něj bojuje dohromady 6 hráčů.

5:2

Branky a nahrávky: 5. Gola (Marek, Bail), 7. Gebauer, 15. Sluštík, 34. Gebauer (Krzak, Stříž), 60. Marek – 8. Svoboda (Krutiš), 36. Podlaha (Svoboda, Šebesta)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Krzak, Imrich, Bail, Fojtík T., Stříž- Daron, Sluštík (A), Gebauer, Mach J. (C), Mach M., Suchý (A), Hrubý, Gola, Fojtík F., Marek

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Vacek (Helešič) – Brabec, Bazala, Šáňa, Šebesta, Trnka, Marcinko- Machala, Svoboda, Sigmund, Krutiš (A), Hovsepyan, Podlaha, Sorger (A), Alexa, Procházka (C)

Rozhodčí: Dufka – Šimčík, Bubela

04:02 KOP 1:0 Gola (Marek, Bail)
04:29 MBU 2 Sorger
06:47 KOP 2:0 Gebauer
07:43 MBU 2:1 Svoboda (Krutiš)
14:20 KOP 3:1 Sluštík