Chance liga - o účast v předkole

LHK Jestřábi Prostějov – HC Dukla Jihlava

2:5

konec (1:2, 0:1, 1:2)

22.02.2020, 17:00 • Zimní stadion Prostějov • 23. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka), Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 2.4 4.2 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z utkání Prostějov – Jihlava je to vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme vám příjemný zbytek víkendu. Od klávesnic se s vámi loučí Tomáš Kalas a Igor Mainka. (20:05:57)
Střely na branku: 35:30 (ve 3. třetině 17:12).
Dukla si vítězstvím upevnila vedoucí pozici ve skupině o dvě místa pro předkolo. Prostějovu se ještě více oddálí postup do předkola. Vzhledem k výsledku v Třebíči to vypadá, že do dalšího utkání vstoupí Jestřábi s osmibodovou ztrátou na desátý celek.
Hotovo! Jihlava si z Prostějova odváží tři body za vítězství 5:2. To se postupně rodilo od úvodních minut. Domácí hokejisté se už ve 2. minutě dostali do vedení, jenže po gólech Koláře a Anděla Jihlavští ještě v první třetině otočila výsledek. Ve druhé a třetí části využil dvě dvojnásobné přesilovky Pekr a pátou branku Dukly přidal Skořepa. Tečku za zápasem udělal Račuk využitím trestného střílení.

59:15

Dvě zajímavé střely v krátkém sledu, nejprve Březák neuspěl v souboji se Štůralou, na druhé straně Račukův pokus zneškodnil Brož.

58:44

Po parádní zpětné přihrávce Fronka střílel z mezikruží Protasenja, brankář Štůrala puk vyrazil za branku, následně Protasenja zkusil zakončit zpoza branky, ale ani v tomto případě na bývalého brankáře extraligového Zlína nevyzrál.

58:02

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, Mrázek vystřelil od modré čáry, Brož však jeho střelu chytil do lapačky a rychle rozehrál puk na hokejku spoluhráče.

57:22

Tvrdý střela Mrázka od levého mantinelu skončila pouze na boční síti jihlavské branky.

56:13

Polovysoká střela Holého od modré čáry prolétla těsně kolem levé tyče. Puku se zmocnili Jestřábi.

55:36

Oba týmy jsou v plném počtu, Račuk hledal přihrávkou po mantinelu Meidla, ale trefil některého z hráčů na střídačce.

53:48

53:48 Marek RAČUK - 2:5

53:48

Jestřábi právě vstřelili branku!
MAREK RAČUK si nabruslil z pravé strany před branku a střelou k levé tyči prostřelil brankáře Brože – 2:5!

53:48

Jiránek sekl ujíždějícího Žalčíka a rozhodčí nařídil trestné střílení!

53:30

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Petr Krejčí – 2 min., držení).
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Michal Poletín – 2 min., sekání).

53:09

53:09 Josef SKOŘEPA - 1:5

53:09

Dukla právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! JOSEF SKOŘEPA číhal před brankovištěm, kam se odrazila střela Piegla od modré čáry a dorazil puk za záda stojícího brankáře Štůralu! Asistence: René Piegl, Tomáš Čachotský – 1:5!

52:35

Mrázek tvrdě vypálil od modré čáry, Brož si i s pokusem zkušeného obránce poradil a drží jihlavské akcie na tříbodové ceně.

51:36

Po přihrávce Pekra od pravého mantinelu vystřelil z vrcholu pravého kruhu Poletí. Jeho nepříliš prudkou střelu Štůrala s přehledem zneškodnil.

2:5

Branky a nahrávky: 2. Žálčík (Divíšek, Račuk), 54. Račuk (TS) – 10. D. Kolář (Anděl), 12. Anděl (Poletín), 36. Pekr (J. Pohl, Čachotský), 46. Pekr (J. Pohl, Čachotský), 54. Skořepa (Piegl, Čachotský)

LHK Jestřábi Prostějov: Štůrala (Haas) – Hrádek, Mrázek, P. Krejčí, Husa, Vykoukal, Muška, Pěnčík – Hrníčko, Divíšek, Žálčík – Nouza, M. Novák, T. Jandus – Antoníček, Račuk, Machač – Březák, Knap, V. Meidl.

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (F. Krejčí) – Staněk, J. Pohl, Bukač, D. Kolář, Půža, Piegl, J. Holý – A. Zeman, Skořepa, Čachotský – Pekr, Poletín, Anděl – Chlubna, Fronk, Jiránek – Protasenja, Lichanec, T. Harkabus.

Rozhodčí: Doležal, Skopal – Komínek, Kučera