konec (1:0, 0:3, 2:2)

22.02.2020, 11:40 • 18. kolo • Kristýna Nováková

Tipsport: 1.8 5.5 2.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek soboty. (13:55:50)
Ve třetí třetině Hanáci nejprve navýšili své vedení na rozdíl čtyř branek, domácí celek však nadále bojoval a ještě dokázal průběh zápasu zdramatizovat. Na vyrovnání to ale nestačilo, a tak dnes 3 body berou hosté.

59:02

Zakázané uvolnění Olomouce.

58:00

Cavaliers se opět podařilo zatlačit na svého soupeře, Olomouc ale dokázala vyhodit kotouč.

57:38

Ihned po buly v útočném pásmu vyslal Janošek střelu na bránu, Bartošek kryje.

56:46

Oddechový čas pro hosty.

56:46

Cavaliers právě vstřelili branku!
Utkání se nám začíná dramatizovat. ALEX MUDRYCH snižuje na rozdíl dvou gólů. Asistence: Matěj Vávra.

56:00

Kotouč po střele Gombarčíka propadl Molnárovu betony a ČESTMÍR SEKANINA odklidil černou pryž za brankovou čáru. Asistence: Michal Gombarčík a Matouš Stupka.

54:40

Olomouc je kompletní.

54:30

Ani za stavu 5:1 se domácí nevzdávají a dobývají olomouckou bránu. Zatím neúspěšně.

52:30

Malému střela z mezikruží nesedla a domácí se musí vracet.

52:16

Vyloučení v týmu HC Univerzita Palackého v Olomouci (Janků – 2 min., napadení).

51:50

Akci domácích zastavil špatně odražný kotouč, kvůli kterému se museli vracet zpátky do středního pásma.

50:31

Jan Malý nedokázal přejít přes střední pásmo, kotouč je tedy na hokejkách hostů.

49:16

49:08

Cavaliers rozehrávají svůj útok zpoza vlastní brány. Molnár toho teď při svém zákroku moc neviděl, ale podařilo se mu zkrotit neposedný kotouč.

48:30

Univerzita Palackého Olomouc právě vstřelila branku! Do brejku se ale dostávají hosté a DOMINIK CACH po samostatném úniku zaznamenává svůj druhý gól v dnešním zápase. Bez asistence.

48:06

Z trestu Kuchaře zbývá minuta, Cavaliers sice operují v útočné třetině, ale jejich střely jsou nepřesné.

3:5

Branky a nahrávky: 18. Malý (Sekanina), 56. Sekanina (Gombarčík, Stupka), 57. Mudrych (Vávra) – 35. Kropáč (Skopal), 36. Cach (Lainka), 36. Janošek (Cach), 47. Rimmel (Skopal), 49. Cach

VUT Cavaliers Brno: Bartošek (Antonín) – Vávra, Imlauf, Nossek, Dobšák (A), Antal (C) – Mudrych, Gombarčík (A), Kmoníček, Kunst, Malíř, Stupka, Malý, Hubáček, Sekanina

HC Univerzita Palackého v Olomouci: Molnár – Janků, Dohnal, Horváth, Kuchař – Kropáč, Lainka, Rimmel, Cach (A), Hajšman (C), Janošek, Skopal (A), Janečko

Rozhodčí: Marek – Horký, Roupec

02:52 USO 2 Dohnal, napadení
03:06 CVB 2 Hubáček, podrážení
11:10 CVB 2 Gombarčík, faul kolenem
17:19 CVB 1:0 Malý (Sekanina)
23:31 CVB 5+20 OK Dobšák, bitka+bitka