2:1

konec (0:1, 2:0, 0:0)

22.02.2020, 13:00 • Tipsport aréna (Holešovice) • 18. kolo • Jan Volf

Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a příště opět na počtenou! Mějte pohodový víkend. (15:02:41)
Zápas končí výhrou Sparty 2:1. První třetina sice nebyla gólově úspěšná, hra však vypadala dobře a Pražané si vzali do druhé periody to dobré, v oné druhé třetině dvakrát skórovali a otočili utkání,které pak drželi až do konce. Byl to nervydrásající duel, ale domácí ho dovedli do vítězného konce. Sparta tedy bere tři body a Hradec musí jet domů bez bodu, i když tu na ně dlouho pomýšleli.

59:58

Nene, Mountfield už tohle nestihne.

59:52

Východočeši ještě dobyli pásmo a vystřelili, nicméně hodně nad branku a už nemají čas na další vymýšlení.

59:38

Hradec v šesti hráčích v poli.

59:29

Stále jhe puk v obranném pásmu Hradce.

59:18

58:48

Sparta drží taktiky kotouč v útoku, má stále výhodu jednoho muže.

58:12

Pinkas nepustil soupeře do svého pásma, tvrdě ho zastavil, ale čistě.

57:26

Sparta hned úřaduej v útoku, přesilovku rozehrála velmi dobře.

57:18

Vyloučení v týmu Mountfield HK (Pajer – 2 min.).

57:09

Teď Krbeček zachránil své druhy skvělým zákrokem.

56:48

Hradci běží čas a nemůže dobýt pásmo soupeře.

56:29

Pokus o dlouhý pas vzduchem Spartě nevyšel.

55:45

Hra má spád, moc se nepřerušuje.

55:28

I tohle Krbeček kryje v lapačce. Střela ze slotu, málo přesná, málo tvrdá.

54:38

Hradečtí zpevnili defenzívu a nepouštějí sparťany do šancí, možností, příležitostí.

53:52

Krásná náhra přes osu a do šance spoluhráči, Mountfield jí ale nevyužil, puk minul branku.