1:0

po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)

22.02.2020, 15:30 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.4 3.93 2.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání mezi Soči a Torpedem Nižnij Novgorod je u konce. Sledovali jsme defenzivní bitvu, která nám nabídla branku až v 63. minutě. Rozhodující gól v prodloužení zaznamenal Sergej Šmeljov. Soči získalo dva body a stáhlo tak svou ztrátu na Novgorod na rozdíl tří bodů. Hosty čeká ještě jedno utkání, zatímco Soči duely dva. Domácí nutně potřebují vyhrát oba zápasy a zároveň doufat, že Novgorod nebude bodovat. Závěr základní části KHL nám tak nabídne velice zajímavou podívanou.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou! (18:06:47)
Československá stopa v utkání

Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Soči právě vstřelilo branku!
Domácí nakonec berou dva body! Rozhodují v prodloužení a udržují si alespoň teoretickou šanci na postup do play off. Denis Mosaljov z otočky vybídl SERGEJE ŠMELJOVA, který se střelou pod víko nemýlil. 1:0 po prodloužení. Asistence: Denis Mosaljov.

61:29

Novgorod se drží v útočném pásmu a dostává domácí tým pod tlak. Schroeder je velice aktivní.

61:12

Na druhé straně upaloval vpřed Anton Šenfeld. Útočník hostů ale Proskurjakova neprostřelil.

60:32

Přečíslení dva na jednoho v podání domácích branku neskončilo. Ellis netrefil prostor brány.

60:01

Dnešní zápas po šedesáti minutách nekončí. Jelikož jsme v celé základní hrací době neviděli branku, tak nás čeká prodloužení. Soči v něm nutně potřebuje uspět, protože jestli prohraje, tak bude jisté, že si letos play off nezahraje.

Střely na bránu: 34 – 24.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:57

Budou se hrát ještě tři vteřiny. Proskurjakov je na střídačce a domácí to zkouší v šesti v útočném pásmu.

59:42

Ránu od modré čáry dokázal brankář Lindbäck vyrazit. Dnes zřejmě uvidíme prodloužení.