22.02.2020, 02:30 • United Center, Chicago • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.66 4.07 2.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

64:02

64:02 Alex DEBRINCAT - 2:1

64:02

Chicago právě vstřelilo branku!
ALEX DEBRINCAT se teď řítil po kolmé přihrávce Duncana Keitha do samostatného úniku a poté rychlou střelou zápěstím nad lapačkou gólmana Pekky Rinneho vymetl pravý horní roh brány – 2:1! Je tedy hotovo. Asistence: Duncan Keith.

59:42

Dominik Kubalík poslal z levého křídla nádhernou diagonální přihrávku ke vzdálenější pravé tyči, kde se málem prosadil Jonathan Toews, jenže Pekka Rinne ho dokázal vychytat vyrážečkou a poté pravým betonem odkopl puk do bezpečí!

54:52

Drake Caggiula mohl dvakrát skórovat v blízkosti pravé tyče, jenže Pekka Rinne jeho první pokus zneškodnil senzačním akrobatickým zákrokem, zatímco druhý levým ramenem! Málem králem.

51:06

Domácí Dominik Kubalík se ocitl na levém křídle v postavení mimo hru a je nyní potřeba zmínit, že Duncan Keith dosáhl 600. bodu v NHL! TV brejk.

49:05

49:05 Alex DEBRINCAT - 1:1

49:05

Patrick Kane teď vystřelil před vrcholem levého kruhu pro vhazování zápěstím a útočník ALEX DEBRINCAT skvěle tečoval kotouč ve vzduchu, když se od jeho hole odrazil pod lapačkou Pekky Rinneho do vzdálenější pravé tyče brány a poté do sítě! Asistence: Patrick Kane a Duncan Keith.

48:34

Pekka Rinne předvedl v rozpětí necelé minuty tři spektakulární zákroky, když nejprve zasáhl proti projektilu z vrcholu levého kruhu pro vhazování, poté dorážce Patricka Kanea u pravé tyče a ještě jedné střele, která na levém křídle vzápětí přišla z ostrého úhlu! Postaral se o ni Alex DeBrincat.

47:56

Vyloučený Slater Koekkoek je zpět na ledě a začíná přesilová hra Chicaga pět na tři! Šance!

47:38

Chicago si zahraje po komerční přestávce přesilovou hru. Filip Forsberg dostal dvě minuty za podrážení.

46:27

Ryan Johansen nyní zbytečně fauloval v levém rohu útočného pásma a rozhodčí ho vyloučili za hákování.

45:56

Slater Koekkoek potřetí v dnešním zápase zamířil na trestnou lavici, tentokrát za podrážení. Přesilovka.

41:09

Craig Smith se ocitl po přihrávce z levého kruhu před bránou v obrovské šanci, jenže trefil hruď Coreyho Crawforda, který si poradil i s dorážkou Rocca Grimaldiho! Hra následně byla přerušena.

36:14

Duncan Keith dostal dvě minuty za hákování a nyní se láme chleba, protože Nashville si zahraje minutu a třináct sekund přesilovou hru 5 na 3. Velká šance.

35:27

Slater Koekkoek teď fauloval ve středním pásmu a byl podruhé vyloučen. Tentokrát za nedovolené bránění.

34:56

34:56 Mattias EKHOLM - 0:1

34:56

Nashville právě vstřelil branku!
MATTIAS EKHOLM se dostal po přečíslení tři na dva do zakončení a jeho střela z vrcholu levého kruhu pro vhazování nad vyrážečkou Coreyho Crawforda vymetla bližší levý horní roh brány – 0:1! Asistence: Rocco Grimaldi a Colin Blackwell.

32:25

Duncan Keith zbytečně fauloval za vlastní bránou a dostal dvě minuty za držení. Nashville si zahraje po komerční přestávce druhou přesilovou hru v zápase.

29:45

Corey Crawford předvedl spektakulární zákrok, když proti střele z blízkosti po přihrávce zpoza brány zasáhl pravým betonem a poté vyrazil i střelu od modré čáry! Dva velmi pěkné zákroky.

19:07

19:07 Tečovaná střela Duncana Keitha skončila na levé tyči!

19:07

Blackhawks vystřelili na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Pekku Rinneho poté zachránila vzdálenější levá tyč, od které se puk odrazil ven!

18:07

Viktor Arvidsson zbytečně fauloval za bránou Coreyho Crawforda a dostal dvě minuty za krosček. Menší trest.

11:02

Neuhodli byste, kde nyní puk skončil. Nakonec neskončil v ochranné síti, ale v kalhotách Olliho Määtty, který ho ve středním pásmu vytřepal!

09:14

Brandon Saad provedl trestné střílení a pokusil se skórovat mezi betony Pekky Rinneho, jenže brankář Predators šel rychle do kolen a betony jeho pokus vyrazil! Stále je to tedy bez branek.

09:14

Filip Forsberg fauloval Brandona Saada v samostatném úniku a po jeho hákování následuje trestné střílení.

09:14

Útočník Brandon Saad se řítil během oslabení Blackhawks sám na bránu a jeho bekhendové zakončení těsně minulo vzdálenější levou tyč! Byl ovšem faulován. Následuje trestné střílení!

07:56

Slater Koekkoek byl vyloučen za podrážení a nyní si zahraje první přesilovou hru Nashville. Menší trest.

02:47

Alex Nylander byl nyní v úvodu zápasu faulován a Matt Duchene dostal dvě minuty za sekání. První přesilovka.

2:1

Branky a nahrávky: 50. DeBrincat (P. Kane, Keith), 65. DeBrincat (Keith) – 35. Ekholm (Grimaldi, Blackwell)

Chicago Blackhawks: Crawford (Lehner) – Koekkoek, Keith (A), C. Murphy, Seeler, Boqvist, Määttä – Caggiula, J. Toews (C), D. Kubalík – P. Kane (A), Carpenter, Saad – D. Strome, Dach, DeBrincat – A. Nylander, Kämpf, Highmore. Hlavní trenér: Jeremy Colliton.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (C), Ekholm (A), Tinordi, Fabbro, Hamhuis – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg – Mikael Granlund, Duchene, Järnkrok – C. Smith, Turris, Grimaldi – Watson, Sissons, Blackwell. Hlavní trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Chris Lee. Čároví: Steve Barton, Devin Berg

Diváci: 21878

02:47 NSH 2 Duchene, sekání
07:56 CHI 2 Koekkoek, podrážení
09:14 NSH TS F. Forsberg, hákování
18:07 NSH 2 Arvidsson, krosček