Hosté zatím neodvolali brankáře a jsou stále v pěti.

Vsetín to nevzdává ani ve svém vlastní oslabení. Dostal se k Brízgalovi, který musí být ve střehu.

Vhazování před Gábou vyhráli hosté a vyhazují.

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Slováček – 2 min., podrážení).

57:00

Kde je puk? Nikdo z hráčů nevěděl, kde se kotouč nachází, až Lukáš Endál našel puk u mantinelu a může se pokusit o útočnou akci.

55:30

Brízgala opět oporou svého týmu. Před brankou vznikla nepřehledná situace. Nováček v týmu ale zalehl puk celým svým tělem a nedovolil Vsetínu znepříjemnit situaci hry.
Dnešní utkání sleduje 6421 diváků.

55:00

Gába se nebál vyjet daleko z brány, odpálil puk tak, že se píská zakázané uvolnění.

54:50

Zakázané uvolnění Motoru.

54:26

Oba týmy opět hrají ve čtyřech.

54:09

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Holomek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Zdeněk Doležal – 2 min., hrubost).

52:55

Kloz rychle zavezl puk do obranného pásma Valachů. Zkusil přihrát na Veselého, jemuž do cesty vstoupil bránící hráč Vsetína.

52:20

Oba týmy hrají ve stejném počtu a to ve čtyřech.

52:03

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Martin Procházka – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Conor Allen – 2 min., hrubost).

51:33

51:33 René VYDARENÝ - 3:2

51:33

České Budějovice právě vstřelily branku!
Motor jde do vedení! Karabáček přihrál RENÉMU VYDARENÉMU, který jel téměř sám na bránu a nádherným blafákem poslal puk do Gábovy svatyně.
Asistence: Václav Karabáček

50:29

Jakub Babka vystřelil od modré, Gába chytil bez problému do lapačky.

48:15

Máme vyrovnáno! Ve třetí třetina padají branky jako o závod. Martin Novák získal puk, poslal to na volného ZDEŇKA DOLEŽALA, který využívá přesilovou hru a dramatizuje utkání.
Asistence: Martin Novák, Jan Kloz

47:50

Kloz to znovu zkusil, jeho rána šla ale mimo.

47:26

Doležal přihrál na Kloze, jemu se ale rána vůbec nepovedla.

46:50

Role se obrací. Motor má šanci využít dvojnásobnou přesilovku.

46:50

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Sebastián Gorčík – 2 min., hákování).

46:44

Sudí signalizuje výhodu a Brízgala utíká na střídačku.

46:16

Oba týmy hrají ve čtyřech.

46:15

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Branislav Rehuš – 2 min., podrážení).

45:40

45:40 Jakub TEPER - 1:2

45:40

Vsetín právě vstřelil branku!
Valaši jsou opět do vedení a podruhé využívají dvojnásobné přesilové hry . JAKUB TEPER překonal dobře chytajícího Brízgala.
Asistence: Ondřej Slováček, Vít Jonák

45:20

Domácí vyhazují.

44:48

Opakuje se nám situace z první třetiny. Motor jde už dnes podruhé do dvojnásobného oslabení.

44:48

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Conor Allen – 2 min., sekání).

44:40

Vyrovnávací branka domácí nakopla! Ve vlastním oslabení měli šanci, kterou Gába ale vychytal.

44:26

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Jakub Suchánek – 2 min., nedovolené bránění).

43:48

43:48 Lukáš ENDÁL - 1:1

43:48

A máme vyrovnáno. Martin Novák vybojoval puk u mantinelu, najel si k bráně, kde našel LUKÁŠE ENDÁLA, který vystřelil a vyrovnal stav utkání.
Asistence: Martin Novák, David Gilbert

43:34

Pavel Pýcha zkusil vystřelit, trefil ale pouze bránícího Gábu.

43:22

Začátek třetí třetiny je zatím chladný z obou stran.

42:12

Puk v ochranné síti a rozhodčí přerušuje hru.

42:00

Sudí píská ofsajd.

41:40

Diváci v Budvar aréně to nevzdávají a stále podporují svůj tým.

41:35

Zakázané uvolnění domácích.

40:45

Vsetín se dostává do svého útočného pásma, kde se momentálně svedl opět boj u mantinelu o puk.

40:01

Poslední úvodní buly vyhráli domácí.

40:01

Ve druhé třetiny jsme neviděli žádný gól. Adam Brízgala několikrát podržel svůj tým a i díky němu nepadla žádná branka. Přinese další třetina další branku nebo dnes uvidíme fotbalový výsledek?

40:00

39:30

Motor se ještě snaží využít poslední minuty do konce třetiny.

38:41

U mantinelu na straně Gáby se bojuje o puk.

38:00

Teper kroužil okolo modré a přemýšlel komu přihrát. Nakonec domácí získali puk a vyráží na druhou stranu.

36:45

36:30

Gilbert zkusil překvapit Gábu zpoza branky. Ten byl ale připravený a nedovolil svému soupeři vyrovnat.

35:29

Vsetín se drží před Brízgalem. Dostálek mohl tečovat střelu, po tom co mu ji jeho spoluhráč dobře připravil. Bývalý budějovický hráč si ji ale nevšiml.

34:00

Zakázané uvolnění hostů.

34:00

Jakub Suchánek bojuje u mantinelu o puk. Sudí zatím nepřerušuje.

32:16

Šilhavý zkusil překvapit Brízgala, jeho rána šla ale mimo bránu.

30:30

Motor se konečně osvobodil a dostal se do svého útočného pásma. Hra se přesunula na chvíli na druhou stranu a Brízgala si mohl na chvíli oddechnout a v pozoru musel být Gába.

30:00

Brízgala teď podržel svůj tým! V situaci dva na jednoho roztáhl nohy a nedovolil jít soupeři do dvoubrankového vedení.

28:30

Antonín Pechanec málem využil špatné rozehrávky domácích, když stál před brankou. Brízgala ale jeho ránu vyrazil.

27:41

Domácí se marně snaží dostat ze svého obranného pásma.

26:10

Vsetín se drží ve svém útočném pásmu, Budějovice brání a snaží se dostat k puku.

25:04

Radek Prokeš dostal dobrou přihrávku od svého spoluhráče. Nedokázal si s tím ale poradit.

24:44

24:19

Před bránou Gáby se strhla menší potyčka mezi hráči. Rozhodčí ale situaci ihned uklidnili.

24:10

Veselý stál připravený před bránou a čekal na přihrávku. Obrana hostů Veselému ale nedovolila dostat se k teči.

24:00

Jonák vystřelil od modré a domácí brankář chytá lapačkou.

23:09

Lukáš Endál se pokusil téměř hned po vhazování o střelu. Jeho ránu ale Gába vyrazil betony.

22:20

Vsetín rychle zavezl puk do obranného pásma Motoru. Valaši se dostali i ke střele, Brízgala byl připraven.

20:30

Motor se drží v obranném pásmu Valachů, kteří ale dobře brání, a tak David Gába zatím nemusí zasahovat.

20:21

David Gilbert dostal puk od Doležala. Kotouč se ale odrazil do ochranné sítě a sudí přerušuje hru.

20:06

20:01

Úvodní buly vyhráli domácí. Oba týmy jsou kompletní.

20:01

Za malou chvíli začíná druhá třetina. Rozhodčí nastupují na led za pískotu domácích fanoušků. Důvodem jejich pískotu je nesouhlas s vyloučením Pavla Pýchy v závěru první třetiny.
Ze začátku vyvíjeli větší tlak domácí a více práce měl David Gába. Jihočechům se ale nepodařilo skórovat. V závěru třetiny ale hrál Motor ve třech, čehož hosté využili a díky brance Antonína Pechance se dostali do vedení. Co přinese druhá třetina, podaří se Valachům udržet vedení?

20:00

18:54

18:54 Antonín PECHANEC - 0:1

18:54

Máme tady první branku. Vsetín využívá svojí dvojnásobnou přesilovou hru a otevírá skóre zápasu. Smetana našel volného ANTONÍNA PECHANCE, který dostal puk do Brízgalovy svatyně.
Asistence: Ondřej Smetana, David Tůma

18:34

Motor brání ve třech, zatím se jim to daří.

18:05

Domácí vyhnali hosty z jejich útočného pásma.

18:05

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Pavel Pýcha – 2 min., podrážení).

17:20

Valaši začali svojí přesilovou hru pěkně zostra. Okamžitě šli do útoku a Brízgala měl teď plné ruce práce. Nováček v motoráckém dresu ale podržel svůj tým.

17:17

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Albert Michnáč – 2 min., krosček).

16:10

Hosté jsou opět kompletní.

16:03

Na závěr přesilové hry se ke střele dostal David Gilbert, jehož rána šla ale mimo.

15:25

Jihočechům se přesilová hra vůbec nedaří. Gába zatím nemusel zasahovat.

15:06

Valaši se se dostali ve vlastním oslabení do obranného pásma Motoru a Brízgala musel být ve střehu.

14:30

Vsetín vyhazuje a rychle střídá.

14:10

Máme tady první speciální formaci. Motor si zahraje přesilovou hru.

14:07

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jiří Karafiát.

13:13

Oba týmy se snaží dostat k nějaké větší akci. Ani jednomu se to ale nedaří. David Gába má sice více zákroků, se všemi si ale velmi dobře poradil.

12:20

Vsetín se snaží dostat do obranného pásma domácích. Obrana Motoru jim to ale nechce dovolit.

11:53

11:10

Adam Brízgala si připisuje první zákrok. Po špatné rozehrávce domácích se hosté pokusili vystřelit. Domácí brankář byl ale připraven a za svá záda puk nepustil.

11:00

10:00

Radek Prokeš našel volného Václava Karabáčka, který byl v dobré pozici před bránou. Přihrávka ale Karabáčkovi nesedla, a tak Gába nemusel zasahovat.

09:12

David Raška vyhrál vhazování a může rozjet další útočnou akci Motoru.

08:00

David Gilbert zavezl puk do obranného pásma Vsetína, nepřekonal však obranu hostů.

06:10

Domácí brankář Adam Brízgala, který má dnes premiéru v dresu Motoru si zatím nepřipsal jediný zákrok.

05:40

Domácí se opět dostali do obranného pásma Vsetína. Lukáš Endál, který stál před Gábou neuhlídal své postavení a sudí pískal "útočící hráč v brankovišti".

05:20

Sudí opět signalizuje ofsajd.

04:30

Rozhodčí píská ofsajd.

03:59

Valaši se marně snaží dostat do svého útočného pásma. Domácí ale velice dobře brání.

03:30

Šimánek se ocitl na modré, kde dostal dobrou přihrávku od Pýchy. Šimánek vystřelil, brankář hostů ale vyráží.

01:40

Jihočeši zatím nepouští Valachy k ničemu velkému. Hra se zatím odehrává před bránou Davida Gáby, který musí být na pozoru.

00:40

Domácí se poprvé vystřelili. David Gába ale vyrazil střelu ven.

00:30

Motor se snaží držet ve svém útočném pásmu.

00:01

Úvodní buly vyhráli domácí.

00:01

VHK ROBE Vsetín
Vsetín neměl před reprezentační přestávkou vyloženě vítězné období. Se Slavií prohrál 2:4 a v Havířově 1:4. Po pauze si ale Valaši spravili chuť, když porazili Porubu 5:1. Momentálně jsou na třetím místě v tabulce a výhra nad Českými Budějovicemi by je mohla přiblížit k druhému místu. Podaří se Valachům porazit rozjetý Motor?
ČEZ Motor České Budějovice
Motor má aktuálně 129 bodů a pouze jeden bod mu zbývá k další hranici. Po pauze Jihočeši zamířili do Prahy, kde potvrdili pozici lídra a porazili Slavii 6:3. Podaří se Motoru vyhrát ve šlágru nad Vsetínem a překonat hranici 130 bodů?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

3:2

Branky a nahrávky: 44. Endál (M. Novák, Gilbert), 49. Z. Doležal (M. Novák, J. Kloz), 52. Vydarený (Karabáček) – 19. Pechanec (Smetana, D. Tůma), 46. Teper (Slováček, Jonák)

Banes Motor České Budějovice: Brízgala (Klouček) – Pýcha (C), Kachyňa, Vydarený (A), Suchánek, Lytvynov, Allen – Babka, Michnáč, Šimánek – J. Veselý (A), Karabáček, Prokeš – Raška I, M. Novák, Gilbert – Endál, J. Kloz, Z. Doležal.

VHK ROBE Vsetín: Gába (Bláha) – Slováček (A), Teper, Smetana, Hunkes, Jeřábek, Kudělka, Holomek – Jonák (C), Rehuš, Gorčík – Březina, Pechanec, D. Tůma – Karafiát, R. Vlach, Dostálek – Procházka, Šilhavý, Vítek.

Rozhodčí: Hucl, Šindel – Votrubec, Hnát