8:2
konec (6:1, 2:0, 0:1)
15.02.2020, 11:50 • ZS Rychnov nad Kněžnou • 12. kolo
HC Město Rychnov nad Kněžnou – HC Spartak Choceň
8:2
konec (6:1, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 2. Bílek, 2. Bílek, 3. Šimůnek (Nechuta), 3. Šimůnek (Nechuta), 10. Šimůnek (Kubasa), 10. Šimůnek (Kubasa), 15. Šimůnek (Kubasa), 15. Šimůnek (Kubasa), 16. Preclík, 16. Preclík, 19. Nechuta (Kubasa), 19. Nechuta (Kubasa), 27. Preclík, 27. Preclík, 36. Tichý (Kubasa), 36. Tichý (Kubasa) – 16. Matějíček (Poledno), 16. Matějíček (Poledno), 56. Šeda (Záruba, Šrajer), 56. Šeda (Záruba, Šrajer)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Město Rychnov nad Kněžnou:
Náhradníci:
Trenér:
HC Spartak Choceň:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Adam Smola, Jan Winkler
Diváci: 35
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
1:48 | ZLW | 1:0 | Bílek | |
1:48 | ZLW | 1:0 | Bílek | |
2:17 | ZLW | 2:0 | Šimůnek (Nechuta) | |
2:17 | ZLW | 2:0 | Šimůnek (Nechuta) | |
9:49 | ZLW | 3:0 | Šimůnek (Kubasa) | |
9:49 | ZLW | 3:0 | Šimůnek (Kubasa) | |
14:25 | ZLW | 4:0 | Šimůnek (Kubasa) | |
14:25 | ZLW | 4:0 | Šimůnek (Kubasa) | |
15:08 | ZLW | 5:0 | Preclík | |
15:08 | ZLW | 5:0 | Preclík | |
15:45 | CHC | 5:1 | Matějíček (Poledno) | |
15:45 | CHC | 5:1 | Matějíček (Poledno) | |
18:32 | ZLW | 6:1 | Nechuta (Kubasa) | |
18:32 | ZLW | 6:1 | Nechuta (Kubasa) | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
26:19 | ZLW | 7:1 | Preclík | |
26:19 | ZLW | 7:1 | Preclík | |
35:39 | ZLW | 8:1 | Tichý (Kubasa) | |
35:39 | ZLW | 8:1 | Tichý (Kubasa) | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
47:39 | ZLW | 2 | Preclík, podrážení | |
47:39 | ZLW | 2 | Preclík, podrážení | |
54:01 | ZLW | 2 | Matyáš, hákování | |
54:01 | ZLW | 2 | Matyáš, hákování | |
55:03 | CHC | 8:2 | Šeda (Záruba, Šrajer) | |
55:03 | CHC | 8:2 | Šeda (Záruba, Šrajer) | |
59:19 | ZLW | 2 | Preclík, podrážení | |
59:19 | ZLW | 2 | Preclík, podrážení | |
59:30 | CHC | 2 | Matějíček, podrážení | |
59:30 | CHC | 2 | Matějíček, podrážení | |
Konec | ||||
Konec |
Novosibirsk – Čerepovec 11:30 3:2
Barys – Soči 12:00 3:2
Ufa – Petrohrad • po prodl. 12:30 4:5
Čeljabinsk – Kunlun • po s.n. (3:1) 13:00 3:2
Jaroslavl – CSKA Moskva 15:00 0:4
Jokerit – Magnitogorsk • po s.n. (1:2) 15:00 3:4
Kazaň – Spartak Moskva 15:00 4:1
Nižněkamsk – Vladivostok 15:00 6:1
N.Novgorod – Chabarovsk 15:00 2:5
Minsk – Jekatěrinburg 15:10 4:6
Riga – Dynamo Moskva • po prodl. 16:00 6:7
55:03
Autorem branky je JOSEF ŠEDA. Asistence: David Záruba a Dan Šrajer.
55:03
Autorem branky je JOSEF ŠEDA. Asistence: David Záruba a Dan Šrajer.
35:39
35:39
26:19
26:19
18:32
18:32
15:45
Autorem branky je PETR MATĚJÍČEK. Asistence: Adam Poledno.
15:45
Autorem branky je PETR MATĚJÍČEK. Asistence: Adam Poledno.
15:08
15:08
14:25
14:25
9:49
9:49
2:17
2:17
1:48
1:48