2:6
konec (0:3, 1:1, 1:2)
15.02.2020, 13:15 • ZS Příbram • 13. kolo
HC Příbram B – SC Kolín B
2:6
konec (0:3, 1:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 24. Rožec (Erben), 24. Rožec (Erben), 46. Erben (Hošna), 46. Erben (Hošna) – 4. Štěpánek (Veselý), 4. Štěpánek (Veselý), 10. Štěpánek (Veselý), 10. Štěpánek (Veselý), 18. Hora (Hurt), 18. Hora (Hurt), 25. Hurt, 25. Hurt, 41. Hora (Lebeda), 41. Hora (Lebeda), 43. Veselý (Franc), 43. Veselý (Franc)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Příbram B:
Náhradníci:
Trenér:
SC Kolín B:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: František Sentenský, Tomáš Novotný
Diváci: 54
1. třetina | ||||
1. třetina | ||||
3:58 | KLB | 0:1 | Štěpánek (Veselý) | |
3:58 | KLB | 0:1 | Štěpánek (Veselý) | |
9:53 | KLB | 0:2 | Štěpánek (Veselý) | |
9:53 | KLB | 0:2 | Štěpánek (Veselý) | |
11:00 | PMB | 2 | Hlaváček, nedovolené bránění | |
11:00 | PMB | 2 | Hlaváček, nedovolené bránění | |
11:24 | KLB | 2 | Žaloudek, hrubost | |
11:24 | KLB | 2 | Žaloudek, hrubost | |
17:14 | KLB | 0:3 | Hora (Hurt) | |
17:14 | KLB | 0:3 | Hora (Hurt) | |
Po 1. třetině | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
2. třetina | ||||
23:33 | PMB | 1:3 | Rožec (Erben) | |
23:33 | PMB | 1:3 | Rožec (Erben) | |
25:00 | KLB | 1:4 | Hurt | |
25:00 | KLB | 1:4 | Hurt | |
35:01 | PMB | 2 | Pštross, podrážení | |
35:01 | PMB | 2 | Pštross, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
3. třetina | ||||
40:09 | KLB | 1:5 | Hora (Lebeda) | |
40:09 | KLB | 1:5 | Hora (Lebeda) | |
42:44 | KLB | 1:6 | Veselý (Franc) | |
42:44 | KLB | 1:6 | Veselý (Franc) | |
45:09 | PMB | 2:6 | Erben (Hošna) | |
45:09 | PMB | 2:6 | Erben (Hošna) | |
50:47 | KLB | 2 | Mráz, nedovolené bránění | |
50:47 | KLB | 2 | Mráz, nedovolené bránění | |
Konec | ||||
Konec |
Novosibirsk – Čerepovec 11:30 3:2
Barys – Soči 12:00 3:2
Ufa – Petrohrad • po prodl. 12:30 4:5
Čeljabinsk – Kunlun • po s.n. (3:1) 13:00 3:2
Jaroslavl – CSKA Moskva 15:00 0:4
Jokerit – Magnitogorsk • po s.n. (1:2) 15:00 3:4
Kazaň – Spartak Moskva 15:00 4:1
Nižněkamsk – Vladivostok 15:00 6:1
N.Novgorod – Chabarovsk 15:00 2:5
Minsk – Jekatěrinburg 15:10 4:6
Riga – Dynamo Moskva • po prodl. 16:00 6:7
45:09
Autorem branky je LUKÁŠ ERBEN. Asistence: Šimon Hošna.
45:09
Autorem branky je LUKÁŠ ERBEN. Asistence: Šimon Hošna.
42:44
42:44
40:09
40:09
25:00
25:00
23:33
Autorem branky je ADAM ROŽEC. Asistence: Lukáš Erben.
23:33
Autorem branky je ADAM ROŽEC. Asistence: Lukáš Erben.
17:14
17:14
9:53
9:53
3:58
3:58