10:0
konec (3:0, 6:0, 1:0)
15.02.2020, 16:00 • Ústí nad Labem • 16. kolo
HC Slovan Ústí nad Labem – HC Tygři Klášterec nad Ohří
10:0
konec (3:0, 6:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 3. Česnohlídek, 7. Macek (Čaloun), 14. Mareček, 22. Nedoma (Bartoň), 24. Kušej (Macek, Chlapec), 28. Macek (Chlapec, Vytejček), 29. Koval (Čaloun, Kušej), 36. Macek (Koval), 39. Kušej (Macek, Chlapec), 45. Prchal (Hurný, Bartoň)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Slovan Ústí nad Labem:
Náhradníci:
Trenér:
HC Tygři Klášterec nad Ohří:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Petr Michajličenko — Dalibor Janda, Samuel Hampl
Diváci: 55
1. třetina | ||||
2:31 | UNL | 1:0 | Česnohlídek | |
5:20 | KNO | 2 | Ševčík, sekání | |
6:02 | UNL | 2:0 | Macek (Čaloun) | |
7:13 | UNL | 2 | Tuček, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Dobner | |
10:09 | UNL | 2 | Česnohlídek, faul kolenem | |
13:41 | UNL | 3:0 | Mareček | |
14:02 | KNO | 2 | Zahradník, podrážení | |
18:08 | KNO | 2 | Dautovský, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:23 | UNL | 4:0 | Nedoma (Bartoň) | |
23:05 | UNL | 5:0 | Kušej (Macek, Chlapec) | |
23:57 | UNL | 2 | Nedoma, podrážení | |
27:35 | UNL | 6:0 | Macek (Chlapec, Vytejček) | |
28:27 | UNL | 7:0 | Koval (Čaloun, Kušej) | |
30:34 | KNO | 2 | Gruntová, hrubost | |
33:47 | KNO | 2 | Ševčík, podrážení | |
34:37 | KNO | 2 | Kokman, napadení | |
35:27 | UNL | 8:0 | Macek (Koval) | |
37:48 | KNO | 2 | Strnad, faul kolenem | |
37:48 | KNO | 2 HL | nesportovní chování | |
38:30 | UNL | 9:0 | Kušej (Macek, Chlapec) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:35 | UNL | 10:0 | Prchal (Hurný, Bartoň) | |
45:46 | KNO | 2 | Barantál, krosček | |
52:53 | UNL | 2 | Macek, nesportovní chování | |
52:53 | KNO | 2 | Karhan, krosček | |
56:07 | UNL | 2 | Vytejček, podrážení | |
60:00 | KNO | 10 | Kokman, nesportovní chování | |
Konec |
Novosibirsk – Čerepovec 11:30 3:2
Barys – Soči 12:00 3:2
Ufa – Petrohrad • po prodl. 12:30 4:5
Čeljabinsk – Kunlun • po s.n. (3:1) 13:00 3:2
Jaroslavl – CSKA Moskva 15:00 0:4
Jokerit – Magnitogorsk • po s.n. (1:2) 15:00 3:4
Kazaň – Spartak Moskva 15:00 4:1
Nižněkamsk – Vladivostok 15:00 6:1
N.Novgorod – Chabarovsk 15:00 2:5
Minsk – Jekatěrinburg 15:10 4:6
Riga – Dynamo Moskva • po prodl. 16:00 6:7
44:35
Autorem branky je DOMINIK PRCHAL. Asistence: David Hurný a Adam Bartoň.
38:30
Autorem branky je PAVEL KUŠEJ. Asistence: Aleš Macek a Vojtěch Chlapec.
35:27
Autorem branky je ALEŠ MACEK. Asistence: Matěj Koval.
28:27
Autorem branky je MATĚJ KOVAL. Asistence: Matyáš Čaloun a Pavel Kušej.
27:35
Autorem branky je ALEŠ MACEK. Asistence: Vojtěch Chlapec a Adam Vytejček.
23:05
Autorem branky je PAVEL KUŠEJ. Asistence: Aleš Macek a Vojtěch Chlapec.
21:23
Autorem branky je DAVID NEDOMA. Asistence: Adam Bartoň.
13:41
Autorem branky je PAVEL MAREČEK.
6:02
Autorem branky je ALEŠ MACEK. Asistence: Matyáš Čaloun.
2:31
Autorem branky je JAN ČESNOHLÍDEK.