9:3
konec (2:1, 6:0, 1:2)
15.02.2020, 13:30 • Veselí nad Lužnicí • 21. kolo
HC Tábor – HK Kralupy nad Vltavou
9:3
konec (2:1, 6:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 6. Punda (Vylít, Zátopek), 13. Mareš (Zátopek, Koreš), 22. Makovec (Kolací), 25. Sedlačík (Svoboda, Kovaříček), 34. Makovec, 36. Svoboda (Sedlačík, Krch), 38. Sedlačík (Svoboda), 40. Zátopek, 51. Kovaříček (Svoboda) – 6. Pišinger, 45. Albrecht (Kunt), 50. Pišinger (Müller)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Tábor:
Náhradníci:
Trenér:
HK Kralupy nad Vltavou:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Martin Matoušek — Michal Dančišin, Lukáš Mička
Diváci: 35
1. třetina | ||||
5:01 | KRA | 2 | Farkaš, podrážení | |
5:11 | TAB | 1:0 | Punda (Vylít, Zátopek) | |
5:28 | KRA | 1:1 | Pišinger | |
5:41 | TAB | 2 | Šturma, pozdní dohrání | |
7:53 | TAB | 2 | Punda, podrážení, odpyká Kovaříček | |
7:53 | TAB | 10 | Punda, nesportovní chování | |
12:07 | TAB | 2:1 | Mareš (Zátopek, Koreš) | |
13:25 | KRA | 2 | Albrecht, podrážení | |
19:37 | TAB | 2 | Sedlačík, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:49 | TAB | 3:1 | Makovec (Kolací) | |
24:55 | TAB | 4:1 | Sedlačík (Svoboda, Kovaříček) | |
25:37 | KRA | 2 | Kašák, podrážení | |
29:32 | KRA | 2 | Toulec, příliš mnoho hráčů | |
31:32 | TAB | 2 | Kolací, faul loktem | |
33:18 | TAB | 5:1 | Makovec | |
34:32 | TAB | 2 | Vylít, krosček | |
36:00 | TAB | 6:1 | Svoboda (Sedlačík, Krch) | |
36:56 | KRA | 2 | Judiak, krosček | |
36:56 | KRA | 10 | Judiak, nesportovní chování, odpyká Albrecht | |
37:02 | TAB | 2 | Sedlačík, nesportovní chování | |
37:12 | TAB | 7:1 | Sedlačík (Svoboda) | |
39:43 | TAB | 8:1 | Zátopek | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:56 | KRA | 8:2 | Albrecht (Kunt) | |
49:39 | KRA | 8:3 | Pišinger (Müller) | |
50:28 | TAB | 9:3 | Kovaříček (Svoboda) | |
55:17 | TAB | 2 | Dohnal, napadení | |
Konec |
Novosibirsk – Čerepovec 11:30 3:2
Barys – Soči 12:00 3:2
Ufa – Petrohrad • po prodl. 12:30 4:5
Čeljabinsk – Kunlun • po s.n. (3:1) 13:00 3:2
Jaroslavl – CSKA Moskva 15:00 0:4
Jokerit – Magnitogorsk • po s.n. (1:2) 15:00 3:4
Kazaň – Spartak Moskva 15:00 4:1
Nižněkamsk – Vladivostok 15:00 6:1
N.Novgorod – Chabarovsk 15:00 2:5
Minsk – Jekatěrinburg 15:10 4:6
Riga – Dynamo Moskva • po prodl. 16:00 6:7
50:28
Autorem branky je DOMINIK KOVAŘÍČEK. Asistence: Filip Svoboda.
49:39
Autorem branky je PAVEL PIŠINGER. Asistence: Matěj Müller.
44:56
Autorem branky je JOSEF ALBRECHT. Asistence: Lukáš Kunt.
39:43
Autorem branky je JAN ZÁTOPEK.
37:12
Autorem branky je JAKUB SEDLAČÍK. Asistence: Filip Svoboda.
36:00
Autorem branky je FILIP SVOBODA. Asistence: Jakub Sedlačík a Lukáš Krch.
33:18
Autorem branky je JAN MAKOVEC.
24:55
Autorem branky je JAKUB SEDLAČÍK. Asistence: Filip Svoboda a Dominik Kovaříček.
21:49
Autorem branky je JAN MAKOVEC. Asistence: Ondřej Kolací.
12:07
Autorem branky je JAKUB MAREŠ. Asistence: Jan Zátopek a Štěpán Koreš.
5:28
Autorem branky je PAVEL PIŠINGER.
5:11
Autorem branky je JIŘÍ PUNDA. Asistence: Petr Vylít a Jan Zátopek.