3:2

konec (1:0, 1:1, 1:1)

15.02.2020, 12:00 • Barys Arena, Nur-Sultan • Jan Prošek

Tipsport: 1.67 4.36 4.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Barys Nur-Sultan vyhrává tento zápas 3:2, a tak získává body do tabulky. Střelecky byl Barys rovněž aktivnější 31:21 přestřelil svého soupeře. Rozhodující branku zaznamenal Dmitrij Ševčenko ve třetí třetině. (14:31:08)

59:55

Ještě jedno přerušení hry.

59:37

Hosté hrají bez brankáře, domácí vyhodili přes všechny čáry. Píská se zakázané uvolnění.

59:26

Henrik Karlsson (Barys) kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

59:05

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry.

58:30

90 sekund zbývá do konce zápasu, sledujeme aktivní hru domácích, kteří hrají přesilovku.

58:05

Nikita Michajlis (Barys) to zkoušel individuálně, dostal se před branku, ale gólmana neprostřelil.

57:30

Přesilovku hraje domácí celek,ale hosté se dostali do zakončení. Kotouč končí vedle branky.

57:05

Vyloučení v týmu HK Soči (Denis Mosaljov – 2 min., sekání).

55:32

Curtis Valk (Barys) to zkoušel individuálně, ale jeho pokus překazila obrana soupeře.

55:01

Dostáváme se v tomto nepříliš atraktivním zápase do finální fáze třetí třetiny.

54:46

Sergej Šmeljov (Soči) to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se nedostal. Následně hosté špatně pronikli do útočného pásma, píská se ofsajd.

52:50

Domácí rozehrávají od své branky, Dustin Boyd hledal spoluhráče v útočném pásmu, přihrávka však nebyla příliš přesná.

52:07

Komerční přestávka.

52:02

Hra je nyní přerušena, domácí špatně rozehráli, jejich akce byla nepřesná, píská se icing.

51:17

Po zásahu domácího brankáře byla hra přerušená, vhazovat se bude před jeho brankou.

50:52

50:52 Dmitrij ŠEVČENKO - 3:2

50:52

Barys právě vstřelil branku!
Domácí hokejisté si berou vede znovu zpět na svou stranu, z bezprostřední blízkosti uspěl a kotouč za brankovou čáru dotlačil DMITRIJ ŠEVČENKO. Asistence: Jesse Blacker.

50:02

49:32

Henrik Karlsson má kotouč u své branky, velmi dobře hraje hostující celek oslabení.

49:04

Polovina přesilovky domácího celku je pryč, zatím ale Barys výrazněji neohrozil branku.

48:02

Vyloučení v týmu HK Soči (Sergej Šmeljov – 2 min., vysoká hůl).

47:00

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokoušel něco vymyslet, jedna ze střel postrádala přesnost.

45:16

45:16 Malte STRÖMWALL - 2:2

45:16

Soči právě vstřelilo branku!
Z ničeho nic je vyrovnáno, hostující celek se dostal do útočného pásma, a pak střelou do horní části branky překvapil přesunujícího se brankáře MALTE STRÖMWALL. Asistence: Andrej Altybarmakjan.
Oleg Pogorišnyj (Soči) byl nepříjemně zasažen kotoučem před brankou, zdá se, že je otřesený, ale bude v pořádku.

44:13

Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek dál hraje opticky aktivněji. Dustin Boyd (Barys) pálil nepřesně.

43:40

43:02

Domácí celek sice hraje přesilovku, ale vůbec se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma, hosté se brání zodpovědně.

41:40

Vyloučení v týmu HK Soči (Vjačeslav Leščenko – 2 min., hákování).

40:17

Utkání pokračuje třetí třetinou, domácí celek má na jejím začátku těsné vedení.

40:01

Curtis Valk navýšil ve druhé třetině vedení svého celku, následně se při vlastním oslabení dokázal prosadit tým Soči, přesně pálil Sergej Šmeljov.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:25

Jesse Blacker od modré minul branku, hostující brankář zasahovat nemusel.

38:50

Mnoho šancí momentálně k vidění není, dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.

38:15

Kirill Paňukov pálil od modré, jeho projektil vyrazil Ivan Nalimov nad branku.

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině, domácí celek hraje aktivně a snaží se něco vymyslet.

36:45

Jegor Petuchov (Barys) byl v dobré pozici před brankou, dostal přihrávku a zakončoval . Kotouč mu nesedl podle představ, rána byla nepřesná.

35:58

Darren Dietz pálil od modré čáry, jeho projektil končí nad brankou.

34:50

Obrovské šance nyní měl domácí tým, ale brankáře Soči prostřelit nedokázali.

34:11

34:11 Sergej ŠMELJOV - 2:1

34:11

Při vlastním oslabení se prosazuje hostující celek, před branku si vybruslil SERGEJ ŠMELJOV a jeho rána k bližší tyči zapadla přesně do sítě. Asistence: Jurij Alexandrov a Alexej Petrov.

34:00

Přesilovku sice hraje domácí celek, ale nemůže se prosadit.

33:36

Domácí brankář má kotouč za svou brankou, přenechal je pro spoluhráče.

33:01

Vyloučení v týmu HK Soči (Oleg Pogorišnyj – 2 min., podrážení).

32:52

Hostující Soči se usadilo v útočném pásmu, kde faulovalo.

32:16

Henrik Karlsson přerušuje hru. Buly před jeho brankou, nejprve ale komerční přestávka.

31:57

Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma. Gólmani mnoho práce nemají.

29:52

Henrik Karlsson přerušuje hru, buly před jeho brankou.

29:24

Dmitrij Lugin (Soči) pálil z první, rána se mu však nepovedla, a tak mohou hrát domácí. Ti rychle vyhodili přes všechny čáry.

28:13

Přesilovku tedy hrají krátce před polovinou zápasu hosté, kteří tak mají šanci vstřelit kontaktní branku.

28:13

Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Arkadij Šestakov – 2 min., podrážení).

27:13

Kirill Paňukov si vybruslil před branku,m nakonec pálil Atte Ohtamaa. Ivan Nalimov kryje kotouč. Komerční přestávka.

26:54

Jesse Blacker (Barys) se dostal k zakončení, jeho pokus nebyl přesný a neujala se ani dorážka.

26:38

Barys hraje aktivně, ale na další výraznější šanci zatím čeká.

26:21

Mnoho šancí momentálně k vidění není, ale obrázek hry je stále stejný.

25:29

Ivan Nalimov se výborně natáhl a dokázal kotouč po střele Curtise Valka zastavit. Pěkné zakončení od domácího hráče.

24:24

Mnoho šancí k vidění není, hostující celek špatně rozehrál, Atte Ohtamaa byl u puku dříve, a proto se píská zakázané uvolnění.

22:55

Darren Dietz (Barys) pálil nepřesně od modré čáry.

22:22

Domácí celek tedy ve vede o dvě branky a dál pokračuje v aktivní hře. Sledujeme rychlý hokej, který musí diváky bavit.

21:31

Po konzultaci s videem branka platí, hosté si vyžádali výzvu.

21:31

21:31 Curtis VALK - 2:0

21:31

Videorozhodčí po dlouhém a opakovaném přezkoumání záběrů rozhodl o tom, že tato branka platí. CURTIS VALK vypálil, jeho ránu brankář vyrazil jen do Valka, který pak znovu dorážel.

20:15

Zápas pokračuje druhou třetinou, sledujeme aktivnější hru domácího celku. Barys pokračuje v aktivní hře.

20:01

Anton Sagadejev se dokázal prosadit jako jediný v první třetině, a tak díky jeho přesnému zakončení vede Barys na svém ledě o jednu branku nad Soči.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:40

Už se pravděpodobně nic nestane.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:02

18:02 Anton SAGADEJEV - 1:0

18:02

Domácí celek se z jedné z mála šancí dostává do vedení. Před brankou dostal přihrávku zcela volný ANTON SAGADEJEV. Jeho rána zapadla přesně do brány, gólman na kotouč nedosáhl. Asistence: Jesse Blacker a Dmitrij Gurkov.

16:25

Podobný přestupek nyní předvedli také hosté. Zakázané uvolnění na druhé straně.

15:42

Barys špatně rozehrál, je z toho jen zakázané uvolnění, takže Henrik Karlsson musí být pozorný.

15:23

Domácí komanda se usadila v útočném pásmu, ale Kirill Paňukov nedokázal přesněji vypálit. Jeho ráně z otočky chyběla přesnost.

14:55

14:49

Sean Collins rozehrával od své branky, ale nic vymyslet nedokázal, následně je přerušená hra.

14:20

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, kde se bojuje o kotouč.

13:41

Barys špatně rozehrál, a tak se bude vhazovat po zakázaném uvolnění před jeho brankou.

13:20

Alexej Petrov (Soči) zakončoval od modré čáry, jeho pokusu chyběla přesnost.

11:57

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, Arkadij Šestakov (Barys) pálil z dobré pozice, jeho rána byla nepřesná.

11:50

Vjačeslav Leščenko (Soči) se dostal do postavení mimo hru, akce hostujícího celku tedy končí.

11:30

Sledujeme nepříliš atraktivní hokej, který nabízí velmi málo šancí.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině.

09:44

Corban Knight (Barys) to zkoušel individuálně po návratu z trestné lavice, ale prosadit se nedokázal.

09:40

09:05

Oleg Pogorišnyj dostal kotouč do útočného pásma, ale dlouhou dobu se tam neusadil.

08:40

Rána od modré čáry byla domácí obranou zblokovaná, Barys následně vyhodil přes všechny čáry.

07:40

Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Corban Knight – 2 min., hákování).

07:36

Sean Collins (Soči) se dostal do šance, a před brankou si vynutil faul soupeře.

07:17

Alexej Petrov (Soči) rozehrával od své branky, následně se do zakončení dostal Dmitrij Lugin, Jeho ránu kryje Henrik Karlsson. Komerční přestávka.

06:54

Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme, brankáři mnoho práce neměli, domácí navíc neproměnili přesilovku.

05:44

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Karlsona.

05:20

Nikita Michajlis (Barys) to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal. Jeho pokus byl hodně nepovedený.

04:27

Henrik Karlsson po střele Seana Colinse přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

03:40

Kirill Paňukov zakončoval z prostoru mezi kruhy. S jeho pokusem si brankář dokázal celkem snadno poradit.

03:16

02:52

Anton Sagadejev pálil a Ivan Nalimov kryje kotouč. Buly před jeho brankou.

02:30

Domácí rozehrávají od své branky, postupně se dostali do útočného pásma, ale Atte Ohtamaa útočné pásmo neudržel.

02:10

Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry, sledujeme nepříliš povedenou přesilovku Barysu.

01:30

Jesse Blacker (Barys) pálil od modré čáry, jeho pokus vyrazil brankář. Následně pálil další bek. Leonid Metalnikov neuspěl ránou od modré.

01:16

Vyloučení v týmu HK Soči (Simon Bertilsson – 2 min., krosček).

01:00

Curtis Valk (Barys) se pokoušel dostat do útočného pásma. Následně si domácí vynutili faul.

00:40

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Poslední vzájemný zápas se hrál v Soči a Barys vyhrál 4:1.
Barys Nur-Sultan je aktuálně na druhé pozici své divize a postup do play-off má jistý. Z posledních pěti zápasů Barys vyhrál všechny. Postupně si poradil s Jekatěrinburgem 4:2 a 4:2, Nížněkamskem 2:1, Omskem 4:3 a CSKA Moskvou 3:2.
HK Soči je v Tasasově divizi na pátém, prvním nepostupovém místě. Na čtvrtý Novgorod ztrácí tři body. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál tři. Poradil si s Čerepovcem 3:0,Viťazem 5:4 a Novosibirskem 3:2 na nájezdy. Tým nestačil na Jaroslavl 2:4 a na Viťaz 1:2 v prodloužení.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Barys Nur-Sultan a HK Soči.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

3:2

Branky a nahrávky: 19. Sagadejev (Blacker, Gurkov), 22. Valk, 51. Ševčenko (Blacker) – 35. Šmeljov (J. Alexandrov, A. Petrov), 46. Strömwall (Altybarmakjan)

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Pasquale) – Ohtamaa, Svedberg, Metalnikov, Dietz, Šalapov, Blacker, Orechov – Knight, Videll, Pakarinen – Michajlis, Valk, Šestakov – Boyd, Sagadejev, Ševčenko – Petuchov, Paňukov, Gurkov.

HK Soči: Nalimov (Proskurjakov) – Rundblad, Pogorišnyj, Abrosimov, Bertilsson, J. Alexandrov, A. Petrov, Gordějev – R. Rosén, Strömwall, Altybarmakjan – Lugin, Leščenko, Collins – Točickij, Mosaljov, Šmeljov – Starkov, Kaletnik, Tomilin – Vyglazov.

Rozhodčí: Gamalej, Ovčinikov – Antonov, Opisov