Ústecký kraj – Středočeský kraj

3:2

konec (2:0, 1:1, 0:1)

21.01.2020, 12:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Skupina A • Aleš Zeman

Děkujeme za pozornost, sledujte naše další utkání v rámci ODM na našich stránkách. (14:03:01)
Je za námi krásné a vypjaté utkání! Nejlepší hráči zápasu jsou: Tomáš Holčák (UST), Jiří Sypecký (STR)

44:40

Velká obětavost Ústeckých hráčů, ti blokují střelbu soupeře.

44:30

Vypadá to již pro tým Ústeckého kraje slibně, posledních 30 vteřin.

43:40

Ústecký kraj se nyní brání tlaku Středočeského kraje. Ubraní jednobrankový náskok?

43:00

Poslední dvě minuty utkání.

42:07

Do konce utkání zbývají necelé tři minuty a Středočeský kraj disponuje přesilovou hrou. Podaří se tomuto týmu srovnat?

41:56

Vyloučení v týmu Ústecký kraj (Martin Ščislák – 2 min., hákování).

41:40

Středočeský kraj právě vstřelil branku!
Autorem branky je ANTONÍN SCAFARI. Asistence: Vojtěch Hradec.

41:00

Nebezpečná situace před brankou Ústeckého kraje! Brankář Tuhý musel být hodně obezřetný a to se mu podařilo. Tečovanou střelu jen tak vyrazil.

39:35

Ústecký kraj se řídí heslem, že nejlepší obrana je útok. A tak zbytek utkání, kdy hájí dvoubrankový náskok tráví tento tým v útočném pásmu.

38:32

Další velké nebezpečí před Horou! Ten musel ustát další melu o kotouč před svou svatyní.

38:18

Pokud od modré čáry nakonec likviduje Hora do své náruči.

37:36

Ústecký kraj tráví delší časový úsek v útočném pásmu.

36:26

Průšek chytře tečoval kotouč před brankou. Na tuto variantu byl ale brankář Tuhý připraven.

35:30

Další velká příležitost Ústeckého kraje! S šancí měl velké starosti brankář Hora, nebezpečí se však ubránil a neinkasoval.

34:58

Brankář Tuhý má kotouč ve své rukavici. Vhazovat se bude po jeho levici.

33:16

Velkou šanci měl také Středočeský kraj! Kotouč poskakoval před prázdným brankovištěm ale obraně se podařilo hrozbu včas odvrátit.

32:41

Ústecký kraj začal třetinu opravdu s chutí! Další pokus orazítkoval tyč.

31:00

Ústecký kraj tráví úvod posledního dějství v útočném pásmu.

30:01

Druhá třetina je za námi. Do té třetí půjde Ústecký kraj s dvoubrankovým náskokem.

30:00

29:40

Ústecký kraj tráví poslední vteřiny této třetiny v útočném pásmu.

29:00

Poslední minuta druhé třetiny.

28:11

Vyloučení v týmu Středočeský kraj (Sypecký – 2 min., podrážení).

27:40

Středočeský kraj zdaleka nic nevzdává. Hráči tohoto týmu nyní kombinují v útočném pásmu a snaží se dostat na dostřel jediné branky.

25:55

Ohánět se musel tentokrát na druhé straně Hora. Ústecký kraj pokračuje v tlaku.

25:12

Střela od modré Středočeského kraje orazítkovala břevno Tuhého branky!

23:48

Autorem branky je VOJTĚCH HRADEC. Asistence: Antonín Scafari a Adam Hlinský.

23:38

Vyloučení v týmu Ústecký kraj (Vyhlídal – 2 min., podrážení).

22:58

Vyloučení v týmu Ústecký kraj (Šprynar – 2 min., podrážení).

22:37

Ústecký kraj právě vstřelil branku!
Autorem branky je MARTIN ŠČISLÁK. Asistence: Tomáš Holčák a Ondřej Zetek.

21:25

20:30

Ústecký kraj hraje oslabení prozatím velmi dobře! Soupeře nepustil vůbec k ničemu.

19:35

Vyloučení v týmu Ústecký kraj (Badinka – 2 min., držení).

19:30

Sledujeme rychlý hokej. Oba týmy hrají nahoru dolu a často dochází k přečíslením.

18:24

Skvělý zákrok lapačkou Hory! Ten střelcům Ústeckého kraje neumožnil navýšit jejich náskok.

17:30

Lukáš Tůma ve výborné pozici trefil brankáře Středočeského kraje jen do betonu.

17:01

Tvrdá střela Středočeského kraje od modré. Brankář Hora svírá kotouč v rukavici.

16:48

Zakázané uvolnění Ústeckého kraje.

15:58

Třetina začala a Ústecký kraj se rychle usadil v útočném pásmu. Obrovská šance ale rychle na druhé straně! Tuhý musel na zemi předvést kvalitní zákrok, aby mohl stále držet čisté konto.

15:01

Je za námi první třetina tohoto duelu. Ústecký kraj se v ní prosadil dvakrát a po zásluze je ve vedení 2:0. Další třetina začne zhruba v 13:13.

15:00

14:44

Autorem branky je JAKUB BEDNAŘÍK. Ten se s kotoučem otočil kolem branky a zasunul puk pod brankáře Horu. Asistence: Lukáš Tůma a Dominik Badinka.

13:23

13:00

Přesilovka se blíží k svému závěru. Středočeský kraj zřejmě tuto výhodu nevyužije.

12:00

Využije Středočeský kraj přesilovou hru ke srovnání stavu utkání?

11:37

Vyloučení v týmu Středočeský kraj (Sypecký – 2 min., hrubost).

11:00

Sledujeme klidný průběh utkání... oba týmy především precizně brání a nepouštějí své protihráče do slibných střeleckých pozic.

08:40

Týmy nyní soupeří o převahu ve středním pásmu, kde se střídají v držení kotouče.

07:35

V útočném pásmu jsou nyní hokejisté Středočeského kraje. Hraje se v rohu útočného pásma. Ústecký kraj zatím skvěle brání.

06:30

Ústecký kraj je usazen v útočném pásmu a kombinuje u branky.

05:49

Ústecký kraj zakládá další akci. Na jejím konci přikrývá Horu kotouč do své rukavice.

04:40

Středočeský kraj musí nyní dohánět jednobrankové manko. Proti kvalitnímu soupeři z Ústeckého kraje to bude nelehký úkol.

03:11

Autorem branky je TOMÁŠ SKRUTEK. Ten v ideální střelecké pozici umístil kotouč k pravé tyči. Asistence: Dominik Čech a Jan Šprynar.

02:36

První lepší střelecká pozice a v ní Ústecký kraj! Střelci však kotouč nesedl.

01:50

Zakázané uvolnění Středočeského kraje. Vhazovat se bude před Horou.

01:00

Zápas začíná v opatrném tempu. Týmy zatím spíše vyčkávají na svého soupeře.

00:01

Ústecký kraj: Tuhý – Zetek, Bystřický, Vyhlídal, Badinka, Husinecký, Hynek, Síč, Bednařík, Holčák, Maštalířský, Šprynar, Čech, Skrutek, Mišovic, Ščislák, Chlán, Tůma, Klobouček

Středočeský kraj: Hora – Marcinek, Halman, Houžvička, Vlasák, Sypecký, Hlinský, Průšek, Vochvest, Scafari, Hart, Holub, Váňa, Vítel, Pospíšil, Hasman, Hradec, Holeček, Sojka, Král

Rozhodčí: Šimon Glanc – Tadeáš Hanák, Václav Juránek.
Ústecký kraj

Ústecký kraj vstupuje do druhého dne s velkým nadšením. První den turnaje totiž vyšel tomuto týmu skvěle! Dvě vítězství proti Karlovarskému a Pardubickému kraji jsou rozhodně skvělým vstupem do turnaje. Jestli se bude takto úspěšně dařit Ústeckému kraji na ZODM dále sledujte s námí.
Středočeský kraj

Středočeský kraj rozhodně nemůže být s výsledky prvního hracího dne spokojen! Po dvou porážkách s Prahou a Královéhradeckým krajem mají mladíci tohoto výběru co napravovat. Jestli se jim podaří vylepšit si pozici do příštích zápasů uvidíte zde.
Vítáme vás u on-line přenosu hokejového turnaje v rámci IX. zimní olympiády dětí a mládeže 2020. Utkání mezi Ústeckým a Středočeským krajem začíná v 12:30.

3:2

Branky a nahrávky: 4. Skrutek (Čech, Šprynar), 15. Bednařík (Tůma, Badinka), 23. Ščislák (Holčák, Zetek) – 24. Hradec (Scafari, Hlinský), 42. Scafari (Hradec)

Rozhodčí: Šimon Glanc – Tadeáš Hanák, Václav Juránek

03:11 ULK 1:0 Skrutek (Čech, Šprynar)
11:37 STC 2 Sypecký, hrubost
14:44 ULK 2:0 Bednařík (Tůma, Badinka)
19:35 ULK 2 Badinka, držení
22:37 ULK 3:0 Ščislák (Holčák, Zetek)
22:58 ULK 2 Šprynar, podrážení
23:38 ULK 2 Vyhlídal, podrážení