3:0

konec (1:0, 0:0, 2:0)

21.01.2020, 19:30 • Zimní stadion v Chebu • Skupina B • Tomáš Stehlík

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Robert Leško a Matěj Bělohlav. (21:19:19)
Skončilo poslední utkání druhého hracího dne olympijského turnaje. Liberecký kraj porazil Jihočeský kraj 3:0 a připsal si před zítřejšími zápasy důležité dva body do tabulky.

44:58

Nakonec ještě musel zasahovat Leško. Do konce utkání zbývá přesně 2,2 vteřiny.

44:40

Petr Šachl neuspěl v posledním pokusu o útok.

44:02

Minutu před koncem navíc Liberecký kraj drží puk v útočném pásmu.

43:07

Liberecký kraj právě vstřelil branku!
Je zřejmě rozhodnuto. Dve minuty před koncem přidává třetí branku VOJTĚCH HOIS a tohle už Jihočeši neotočí. Asistence: Jakub Ehrenberger.

42:40

Jakub Ehrenberger vyhodil puk šikovně tak, aby se nepískal icing.

42:05

Snížení měl u levé tyče na holi Petr Šachl, ale ani nadvakrát nepřekonal už ležícího Leška!

41:35

Jenže Liberečtí kombinují v útočném pásmu.

40:57

Leško přikryl puk před dojíždějícími hráči Jihočeského kraje. Ti mají necelých pět minut na vyrovnání.

40:48

Jihočeský kraj v plném počtu.

40:22

Řehoř aktivně napadá a šetří vteřiny v útočném pásmu.

39:45

Další vyhození Jihočechů. Domácí s rozehrávkou nijak nespěchají.

39:15

Obránci Jihočeského kraje vyhazují až za Leška.

38:42

Vyloučení v týmu Jihočeský kraj (Šindelář – 2 min., hákování).

38:30

Damian Hrabčák projel celým pásmem a vykoledoval si faul.

37:46

Další nešťastný zásah Eichlera, který tečoval puk od modré čáry a Jansa měl co dělat, aby puk vyrazil.

36:49

Jihočeši si dali vlastní gól! VASYL SHPILKA prováhal nejlepší moment ke střele, jenže pak vracel puk před branku a nešťastný obránce Eichler si ho kopl do vlastní sítě. Bez asistence.

3:0

Branky a nahrávky: 9. Varády (Hois, Shpilka), 37. Shpilka, 44. Hois (Ehrenberger)

Liberecký kraj: Leško (Petříček) – D. Pérez, Ehrenberger, Ciolek, Varády, Jakubec, Nebuželský, Dvořák, Průšek – Pavlišta, Kučera, Riedel, Hrabčák, J. Pérez, Fiala, Hois, Zverka, Vološín, Shpilka, Jansa, Janata. Trenér: Fiala.

Jihočeský kraj: Jansa (Punda) – Ondřej, Eichler, Šťastný, Cícha, Bůžek, Shaklein, Willmann, Váňa – Vondrášek, Sabiniok, Duben, Šindelář, Kotalík, Špánek, Hohenberger, Řehoř, Kučera, Bělohlav, Strnad, Šachl. Trenér: Boháč.

Rozhodčí: Němec – Hanák, Krutina

02:13 LBK 2+10 Jansa, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Riedel
04:12 LBK 2 Ehrenberger, krosček
08:13 LBK 1:0 Varády (Hois, Shpilka)
14:41 LBK 2 Dvořák, držení
19:35 JHC 2 Eichler, napadení