Tipos Extraliga (SR)

HC Slovan Bratislava – HC´ 05 Banská Bystrica

3:4

po prodl. (2:1, 0:2, 1:0 - 0:1)

21.01.2020, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • 42. kolo • Vladimír Korduliak sk

Tipsport: 1.9 4.2 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Slovan hral v predĺžení v oslabení, Bystrica dohrávala po skončení presilovky akciu v pásme a vymyslela to dobre a tak si za dnešný výkon povezie pod Urpín dva body. Slovan do tabuľky zapíše jeden a kluby si vymenia aj pozície v ligovom pelotóne. Dobrú noc z Bratislavy priaznivcom športu želá Vladimír Korduliak. (21:06:10)

61:50

Banská Bystrica dala gól!
JORDAN HICKMOTT dostal prihrávku pred bránkovisko od bránkovej čiary z hokejky Hohmanna a pred Brustom sa napomýlil a rozhodol tak o víťazstve hostí. Asistencia: Cason Hohmann.

61:45

Domáci v plnom počte.

61:26

Bačik poslal puk na bránku hostí, Beskorowany rozohráva po prestriedaní akciu Bystrice.

60:49

Southorn si dvakrát vymenil puk s Bartánusom a následne vystrelil z vrcholu ľavého kruhu, Brust puk schoval vo svojej lapačke.

60:24

Slovan vybojoval puk a okamžite ho poslal von z pásma.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V tretej tretine sme videli vcelku kuriózny gól z hokejky Kytnára a už sa nikomu nepodarilo skórovať a tak ide zápas po krátkej prestávke do predĺženia. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 13:3, celkom 39:21.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:45

Oddychový čas hostí, ktorí volia taktiku na záver tretej tretiny.

59:45

Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a dve minúty pre Kytnára, presilovka pre hostí.

59:20

Hickmott vystrelil z ľavého kruhu, Brust puk poslal pred seba a belasí následne do stredného pásma.

58:40

Opäť Slovan pritlačil súpera a Beskorowany puk napokon schoval pod svoju lapačku, k druhej dorážke sa už belasí nedostali.

57:48

St. Pierre dostal z ľavej strany puk pred bránkovisko, no poslal ho mimo bránky a len to tak zašumelo na tribúnach.

57:18

Trošku nepresností sme videli a obe mužstvá sa snažia podržať puk na svojich hokejkách čo najdlhšie. Zakázané uvoľnenie hostí.

55:42

Slovan má v tejto fáze viac z hry, hostia v defenzíve na výbornú a vyloženú gólovú šancu sme veru teraz nevideli.

53:13

Hrnka nakorčuľoval s pukom na hokejke na ľavý kruh a vystrelil spoza obrancu, Brust puk schoval do lapačky, Bystrica má pásmo na vhadzovanie.