Královéhradecký kraj – Pardubický kraj

3:2

konec (1:0, 1:1, 1:1)

21.01.2020, 09:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Skupina A • Aleš Zeman

Zápas s vyhroceným závěrem končí vítězství Královéhradeckého kraje v poměru 3:2. Nejlepší hráči utkání jsou zvoleni: Matyáš Sláma (KRA), Ondřej Vrba (PAR) (10:30:11)

43:20

Minuta a půl do konce. Královéhradecký kraj byl nyní blízko pojistce, ale svou šanci nevyužil. Na ledě nám vládnout trochu emoce a hráči do závěru utkání dávají všechny síly.

41:53

Vyloučení v týmu Pardubický kraj (Pirner – 2 min., sekání).

40:24

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Královéhradecký kraj (Klíma – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu Pardubický kraj (Pecina – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu Královéhradecký kraj (Bezpalec – 2 min., sekání).

40:00

Královéhradecký kraj zatím kontroluje průběh utkání. Nyní jsme svědky nelítostného pěstního souboje dvou mladých hokejistů.

39:28

Královéhradecký tým dostává možnost přesilové hry a může tak odskočit opět na rozdíl dvou branek.

38:59

Vyloučení v týmu Pardubický kraj (Oliva – 2 min., podrážení).

38:07

Pardubický kraj právě vstřelil branku!
Autorem branky je ONDŘEJ VRBA. Ten tak svůj tým posílá opět na dostřel na rozdíl jedné branky. Asistence: Dominik Lang a Vladislav Pecina.

36:22

Královéhradecký kraj právě vstřelil branku!
Autorem branky je JIŘÍ KLÍMA. Ten touto brankou vykonal práci místní uklízečky, když krásnou střelou do růžku vymetl všechny pavučinky, které kotouči stály v cestě. Asistence: Jíří Felcman a Matyáš Sláma.

35:00

Královéhradecký kraj tak dostává příležitost navýšit svůj náskok v přesilové hře.

34:25

Vyloučení v týmu Pardubický kraj (Vrba – 2 min., nedovolené bránění).

34:00

Připravený beton Matěcha nedal střele Královéhradeckého kraje žádnou šanci k navýšení brankového stavu.

32:53

Nádherná kombinace Moravskoslezského kraje! Krásná akce na jeden dotek nebyla bohužel pro tento tým a jeho fanoušky zdárně zakončena.

31:30

Králové hradecký kraj se sám vyhání z útočného pásma nepřesnou přihrávkou.

30:40

Další těžký zákrok Matěcha! Ten tentokrát předvedl skvělou poziční hru a střela mu padla přímo do náručí.

30:01

Je za námi druhá třetina. Královéhradecký kraj stále vede o jednu branku a třetí třetina začne za okamžik.

30:00

3:2

Branky a nahrávky: 5. Felcman (Fiala, Klíma), 20. Sláma (Felcman), 37. Klíma (Felcman, Sláma) – 26. Vrba (Lepša, Dostál), 39. Vrba (Lang, Pecina)

Královéhradecký kraj: Kasal – Veselý, Fiala, Klepš, Žaba, Mráz, Dunda, Vytlačil, Sklenář, Bezpalec, Felcman, Vencl, Síla, Mach, Klíma, Král, Sláma, Trejbal, Šimek, Zámečník

Pardubický kraj: Matěcha – Maštalíř, Straka, Lepša, Pražan, Oliva, Pecina, Dvořák, Dostál, Novák, Sopoušek, Pirner, Hemský, Lang, Vrba, Zdeněk, Fiala, Hiemer, Kučera

Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Jakub Suchý, Vojtěch Šik

04:29 HKK 1:0 Felcman (Fiala, Klíma)
07:28 PAK 2 Pražan, krosček
19:26 HKK 2:0 Sláma (Felcman)
25:17 PAK 2:1 Vrba (Lepša, Dostál)
26:39 HKK 2 Vytlačil, držení