Kraj Vysočina – Jihomoravský kraj

3:1

konec (0:1, 2:0, 1:0)

21.01.2020, 17:45 • Zimní stadion v Chebu • Skupina B • Tomáš Stehlík

Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni brankář Filip Sigmung a obránce Matěj Smolka. (19:35:30)
Kraj Vysočina v předposledním dnešním utkání vítězí nad Jihomoravským krajem 3:1. Ve třetí třetině přidal uklidňující branku Jakub Doležal a svůj náskok už si Vysočina pohlídala.

44:50

Coufal drží puk v rohu a utkání směřuje ke svému konci.

44:15

Poslední šance na vyrovnání Jihomoravskému kraji vyhasla. Kraj Vysočina kombinuje v útočném pásmu.

43:53

Vyloučení v týmu Jihomoravský kraj (Nekvapil – 2 min., hákování).

43:06

Jihomoravský kraj v plném počtu, jenže bez puku.

43:00

Do konce utkání zbývají dvě minuty.

42:22

Krásnou akci sehráli nyní útočníci Vysočiny, chybělo jen přesnější zakončení Kavina Coufala.

41:50

Kraj Vysočina si v početní výhodě v klidu hlídá náskok.

41:06

Vyloučení v týmu Jihomoravský kraj (Nekvapil – 2 min., podrážení).

41:06

Ošklivý zákrok Nekvapila kolenem na Teplého, po kterém se útočník Vysočiny jen těžce zvedá z ledu.

40:25

Necelých pět minut před koncem nahodil puk do útočného pásma Peš a domácí šli vystřídat.

39:14

Pískán ofsajd Kraji Vysočina, což se hráčům v bílém vůbec nelíbí.

38:35

Šalé se snažil prostrčit puk na Nekvapila, to se mu nepodařilo a následně Vysočina vyhodila na zakázané uvolnění.

38:05

Chyba v rozehrávce Jihomoravského kraje, kterou málem potrestal důrazný Kevin Coufal.

37:30

Další zákrok musel předvést Brodecký proti střele Zamazala z levého kruhu.

37:14

Po zakázaném uvolnění se hra vrátí do obranného pásma Jihomoravského kraje.

3:1

Branky a nahrávky: 20. Peš (Topol, Fábry), 25. Peš (Coufal, Port), 35. Doležal (Teplý) – 3. Šalé (Marek)

Kraj Vysočina: Sigmung (Černý) – Port, Vaněček, E. Zamazal, Bláha, Topol, Vandas, Matějíček, Jelezt – Fábry, D. Zamazal, Doležal, Novák, Peš, Bajus, Prchal, Teplý, Jungwirth, Kudrna, Coufal, Šantora. Trenér: Morava.

Jihomoravský kraj: Brodecký (Kavan) – Svoboda, Smolka, Kuswito, Šebela, Pospíšil, Máša, Eich – Middleton, Nekvapil, Modl, Marek, Kos, Nesvadba, Šalé, Pejchar, Rakus, Škodík, Zduba, Kučera. Trenér: Kališ.

Rozhodčí: Pastier – Bláha, Pěkný

02:30 JHM 0:1 Šalé (Marek)
04:06 VYS 2 Šantora, podrážení
11:44 VYS 2 Bakus, hákování
18:55 JHM 2 Marek, podrážení
19:10 VYS 1:1 Peš (Topol, Fábry)