3:1
konec (0:1, 2:0, 1:0)
21.01.2020, 17:45 • Zimní stadion v Chebu • Skupina B • Tomáš Stehlík
Kraj Vysočina – Jihomoravský kraj
3:1
konec (0:1, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 20. Peš (Topol, Fábry), 25. Peš (Coufal, Port), 35. Doležal (Teplý) – 3. Šalé (Marek)
Karty:
Neproměněná penalta:
Kraj Vysočina:
Sigmung (Černý) – Port, Vaněček, E. Zamazal, Bláha, Topol, Vandas, Matějíček, Jelezt – Fábry, D. Zamazal, Doležal, Novák, Peš, Bajus, Prchal, Teplý, Jungwirth, Kudrna, Coufal, Šantora. Trenér: Morava.
Náhradníci:
Trenér:
Jihomoravský kraj:
Brodecký (Kavan) – Svoboda, Smolka, Kuswito, Šebela, Pospíšil, Máša, Eich – Middleton, Nekvapil, Modl, Marek, Kos, Nesvadba, Šalé, Pejchar, Rakus, Škodík, Zduba, Kučera. Trenér: Kališ.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pastier – Bláha, Pěkný
Diváci:
1. třetina | ||||
02:30 | JHM | 0:1 | Šalé (Marek) | |
04:06 | VYS | 2 | Šantora, podrážení | |
11:44 | VYS | 2 | Bakus, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
18:55 | JHM | 2 | Marek, podrážení | |
19:10 | VYS | 1:1 | Peš (Topol, Fábry) | |
21:52 | VYS | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Prchal | |
23:25 | JHM | 2 | Zduba, podrážení | |
24:48 | VYS | 2:1 | Peš (Coufal, Port) | |
28:10 | VYS | 2 | Šantora, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
34:54 | VYS | 3:1 | Doležal (Teplý) | |
41:06 | JHM | 2 | Nekvapil, podrážení | |
43:53 | JHM | 2 | Nekvapil, hákování | |
Konec |
Kunlun – Chabarovsk 12:30 4:2
Novosibirsk – Čeljabinsk 13:30 5:2
Ufa – Vladivostok 15:00 2:0
Nižněkamsk – Jekatěrinburg • po s.n. (0:2) 17:00 1:2
N.Novgorod – Jaroslavl 17:00 3:1
Minsk – Spartak Moskva 17:10 4:3
CSKA Moskva – Petrohrad 17:30 3:2
Jokerit – Barys 17:30 1:5
Viťaz – Omsk • po s.n. (2:3) 17:30 1:2
Dynamo Moskva – Kazaň 17:45 0:2
Riga – Soči • po prodl. 18:30 1:2
Královéhradecký kraj – Pardubický kraj 09:00 3:2
Plzeňský kraj – Zlínský kraj 09:00 0:7
Praha – Moravskoslezský kraj 10:45 2:2
Olomoucký kraj – Kraj Vysočina 10:45 2:0
Ústecký kraj – Středočeský kraj 12:30 3:2
Jihomoravský kraj – Liberecký kraj 12:30 5:2
Pardubický kraj – Karlovarský kraj 14:15 6:4
Zlínský kraj – Jihočeský kraj 14:15 3:4
Královéhradecký kraj – Praha 16:00 4:3
Plzeňský kraj – Olomoucký kraj 16:00 1:6
Moravskoslezský kraj – Ústecký kraj 17:45 0:0
Kraj Vysočina – Jihomoravský kraj 17:45 3:1
Středočeský kraj – Karlovarský kraj 19:30 6:1
Liberecký kraj – Jihočeský kraj 19:30 3:0
44:50
44:15
43:53
43:06
43:00
42:22
41:50
41:06
41:06
40:25
39:14
38:35
38:05
37:30
37:14