21.01.2020, 17:30 • Hartwall Arena • Jan Prošek

Tipsport: 2.04 4.29 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v zápase
David Sklenička (JOK) 0+0,1 střela, čas na ledě 16:45 (20:09:21)
Barys Nur-Sultan zejména díky povedené třetí třetině, kterou vyhrál 3:0, ovládl tento zápas celkově 5:1 a získává body do tabulky KHL. Helsinky se dokázaly prosadit jen jednou a to v první třetině.

59:54

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Nicklas Jensen – 2 min., krosček + 2 min., hrubost). Trest odpyká Petri Kontiola.
Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Atte Ohtamaa – 2 min., hrubost).

59:54

59:54 Dustin BOYD - 1:5

59:54

Barys právě vstřelil branku!
Hosté nemají dost a nyní přidávají další branku, prosazuje se po výborné přihrávce spoluhráče DUSTIN BOYD. Kotouč poslal do horní části branky. Asistence: Pavel Akolzin.
Dnešní utkání sleduje 9186 diváků.

59:00

Hlasatelem byla oznámená poslední minuta hry ve třetí třetině i utkání.

58:25

V poklidném tempu se utkání dohrává, ani jeden celek se už nikam nežene, hostující celek kontroluje hru.

57:09

57:09 Linus VIDELL - 1:4

57:09

A je to jasné, hostující celek z tohoto zápasu získá všechny body, do prázdné branky poslal bekhendovou stranou hole od mantinelu u kruhu LINUS VIDELL.

57:00

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hostující klub drží tříbrankové vedení.

56:40

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Barysu.

56:10

Domácí celek už nemá co ztratiti, a tak hraje bez brankáře. Zkouší to v šesti.

55:59

Nicklas Jensen (Jokerit) pálil z bezprostřední blízkosti, ale trefil jen střed branky, kde byl gólman.

54:15

54:15 Arkadij ŠESTAKOV - 1:3

54:15

Hostující celek se nyní dostal do šance, kterou dokázal proměnit, prosazuje se ze samostatného úniku ARKADIJ ŠESTAKOV. Ten udělal bĺafák a překonal brankáře. Asistence: Curtis Valk a Jesse Blacker.

53:56

Sledujeme pasáž hry, která nabízí málo šancí.

1:5

Branky a nahrávky: 20. Joensuu – 4. Knight (Dietz, Videll), 26. Michajlis (Valk), 55. Šestakov (Valk, Blacker), 58. Videll, 60. Boyd (Akolzin)

Jokerit Helsinky: Kalninš (A. Niemi) – Lehtonen, D. Sklenička, Lepistö, Lööv, Kivistö, Eronen – Joensuu, O'Neill, Regin – Haapala, Kontiola, Nicklas Jensen – Moses, Savinainen, M. Niemi – Oksanen, Anttila, Pihlström – Halme.

Barys Nur-Sultan: Pasquale (H. Karlsson) – Blacker, Ohtamaa, Metalnikov, Dietz, Šalapov, Makljukov, Orechov – Knight, R. Starčenko, Videll – Michajlis, Valk, Šestakov – Akolzin, Boyd, Ševčenko – Petuchov, Gurkov, Sagadejev.

Rozhodčí: Vasiljev, Judakov – Zacharenkov, Ivanov