3:2

konec (0:0, 2:2, 1:0)

08.12.2019, 15:30 • Steel Aréna, Košice • 30. kolo • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 1.25 6.4 7.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas medzi HC Košice a HC 07 WPC Koliba Detva je na konci. Po 60 minútach môžu byť spokojnejší domáci, ktorí súpera zdolali 3:2 a po šiestej výhre v rade si do tabuľky pripísali ďalšie tri body.

Pomer striel v dnešnom zápase: 37:22

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim. Prajem vám ešte pekný zvyšok víkendu a úspešný štart do nového týždňa. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (17:59:13)

59:28

Košice dali gól!
Tak toto bude Detvu asi poriadne mrzieť. Po zbytočnom faule sa Košice dostali do šance a pomedzi Petríkove betóny puk pretlačili do siete. Úspešným strelcom je DÁVID SKOKAN. Asistencia: David Květoň.

59:14

Oddychový čas domácich.

59:14

Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Kuklev – 2 min., faul kolenom).

58:30

Pri puku bol Gašpar, poslal ho ale len na košické hokejky. Domáci celok bude musieť akciu založiť spoza Andreja Košarišťana.

58:04

Prebiehajú posledné dve minúty riadnej hracej doby.

57:33

Belluš sa nedostal efektnou kľučkou cez Zuzina, každopádne, Detva len s ďalším zakázaným uvoľnením. Vhadzujeme na rovnakom mieste.

57:19

Zakázané uvoľnenie hostí, vhadzovať sa bude po pravici Petríka.

56:58

Chovan prišiel o hokejku, musel tak bojovať bez nej. Našťastie pre Detvu sa hra odvíjala v rohu klziska, odkiaľ domáci strieľať nemohli.

56:20

Košice sa ponáhľali dopredu, ich finálna prihrávka pred bránkovisko ale bola defenzívou zrazená k mantinelu. Ani z tohto zakončenie nebude.

55:57

V tretej tretine sa hrá mimoriadne čisto. Domáci aj hostia sú si dobre vedomí, že prípadne vylúčenie ich môže položiť na lopatky.

54:57

Gašpar zúfalo krúžil v okolí stredového kruhu. Nemal s kým hrať, jeho spoluhráči sa totiž do útočenia nehrnuli. Oba celky chcú nasledujúcich päť minút prečkať najmä bez inkasoveného gólu.

54:12

Nasleduje komerčná prestávka.

52:50

Najväčšia šanca tretej tretiny! Po košickej chybe sa do samostatného úniku dostal Peter Zuzin, ale zoči-voči Košarišťanovi neuspel.

52:28

Medvede zo stredného Slovenska vytlačené do obrannej tretiny. Golian zmenil viackrát smer, nemal ale komu prihrávať. Celky budú striedať počas hry.