HC Slovan Ústí nad Labem – HC Kobra Praha

4:3

po prodl. (1:2, 1:0, 1:1 - 1:0)

08.12.2019, 14:45 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Skupina A • Jan Koudelka

V dnešním, pro oko velmi pohledném, utkání nakonec zvítězili domácí. O vítěznou trefu se v prodloužení postaral Janoušek a zajistil tak svému týmu bonusový bod. Hosté se do Prahy vracejí s jedním bodem. (17:11:42)

62:22

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Slovan se dostal do přečíslení a ukončil dnešní zápas. ROMAN BRANDNER dostal krásnou přihrávku od Stuchlého a naložil s ní bravurně – 4:3! Asistence: Tomáš Stuchlý, Matěj Harkabus.

62:05

Ani Harkabus nepřekonal výborného Ondríka.

61:01

Další výborný zákrok hostujícího brankaře.

60:46

Janoušek napřáhl a vyslal tvrdou střelu. Ondrík ovšem vyrazil nad.

60:20

Ofsajd domácích.

60:01

Třetí třetina přinesla po jedné brance na každé straně. Nejprve dostal do vedení svůj tým Černý, následně vyrovnal za ústecké Harkabus. Utkání půjde do prodloužení 3 na 3.

60:00

59:46

Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Ondrík – 2 min., hrubost). Trest odpyká Černý.

59:40

Domácí to několikrát zkoušeli nahazovat na Ondríka.

59:06

Krásný průnik Janouška, navedl si puk mezi kruhy a vystřelil. Stav utkání se ale nemění.

58:10

Ani jednomu ze soupeřů se nedaří založit útočnou akci.

56:45

Mucha prokličkoval ústeckou obranou a zakončil na vyrážečku Volkeho.

56:40

Puk skončil na střídačce hostů.

55:55

Puk se Volkemu nepodařilo rozehrát, pražané s touto příležitostí ale nenaložili dobře, puk skončil na horní tyčce.

55:20

Mareš se ochotně položil do rány od modré a střelu zablokoval.

55:04

Volke chvíli nevěděl, kde má puk. Skončil nakonec v ochranné síti.

4:3

Branky a nahrávky: 13. Janoušek (Harkabus, Tot), 38. Matloch (Mareš), 55. Harkabus (Stuchlý, Tot), 63. Brandner (Stuchlý, Harkabus) – 15. Míšek (Zmeškal, Výrut), 16. Mucha (Ksandr, Káninský), 48. Černý (Ženíšek, Zmeškal)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Kmoch) – Gottfried, Jarábek, Mareš, Šešina, Stuchlý (A), Polata, Štěpánek – Harkabus (C), Hampl, Matloch, Tot, Brandner, Šindelář, Janoušek (A), Kušej, Čermák

HC Kobra Praha: Ondrík (Dusil) – Skalík, Ženíšek, Stejskal, Zmeškal (A), Pelant, Cichoň, Janiurek, Ribarovski, Výrut, Mucha (A), Ksandr, Sup, Šálek (C), Černý, Kaninský, Míšek

Rozhodčí: Domský – Holada, Povová

03:58 KOB 2 Černý, napadení
12:42 UNL 1:0 Janoušek (Harkabus, Tot)
13:16 UNL 2 Polata, krosček
14:42 KOB 1:1 Míšek (Zmeškal, Výrut)
15:54 KOB 1:2 Mucha (Ksandr, Káninský)