08.12.2019, 21:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.02 3.98 3.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (23:41:30)
Ondřej Kaše (ANAH) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:57
1. Connor Hellebuyck (WPG) 31 zákroků, 2 góly, 94%
2. Mark Scheifele (WPG) 1+0
3. Mathieu Perreault (WPG) 0+2
Střely na branku: 33 – 33
Je konec! Winnipeg nakonec zvládl duel s Anaheimem a vítězí 3:2! Hosté sice ve třetí části dokázali vyrovnat zásluhou Devina Shora! Domácí celek ale nesložil zbraně a vydal se do útoku. V závěru měli domácí možnost přesilovky, ve které rozhodl Mark Scheifele! Anaheim poté zkusil hru bez brankáře, ale další branku už nepřidal.

59:26

Domácí uspěli na vhazování ve vlastní třetině, ale pouze vyhodili puk na zakázané uvolnění. Bude se opakovat vhazování před klecí Winnipegu.

59:10

Ryan Getzlaf místo zakončení ještě poslal přihrávku do rohu útočného pásma. Hosté sice kombinují, ale Anaheimu schází střelba.

58:16

Gibson už je na střídačce a Anaheim zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

58:14

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:33

Getzlaf vypálil z levé strany, jenže trefil beton domácího brankáře. K odraženému puku se sjeli snad čtyři hráči, ale domácí zadáci jej odehráli do bezpečí.

57:00

Winnipeg zatím zvládá oslabení opravdu skvěle. Domácí hokejisté padají do střel a gólman Jets zatím nemusel zasahovat. Domácí navíc vyhodili puk za modrou čáru.

56:14

Přesilovku si zahraje také Anaheim. Lowry dostává dvě minuty za krosček na Ondřeje Kašeho.

56:10

Tucker Poolman dojel nepřesné nahození Anaheimu a bez problémů odehrál puk do středního pásma. Domácí celek hraje velmi pozorně.

55:38

55:38 Mark SCHEIFELE - 3:2

55:38

Winnipeg právě vstřelil branku!
Winnipeg využívá přesilovou hru a potřetí v utkání se dostává do vedení! MARK SCHEIFELE zůstal osamocený mezi kruhy, kam dostal krátkou přihrávku a parádní střelou uklidil puk do sítě! Asistence: Blake Wheeler, Neal Pionk.

55:15

Domácí celek dostává solidní možnost. Getzlaf totiž dostává dvě minuty za podrážení.

3:2

Branky a nahrávky: 10. Scheifele (Connor, Perreault), 39. Lowry (Copp, Perreault), 56. Scheifele (Wheeler, Pionk) – 10. Silfverberg (Rakell), 49. D. Shore

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Poolman, Morrissey, Pionk, Sbisa, Bitetto, Beaulieu – Laine, Scheifele, Connor – Roslovic, Wheeler, Ehlers – Perreault, Lowry, Copp – L. Shaw, Luoto, N. Shore.

Anaheim Ducks: R. Miller (Stolarz) – Gudbranson, Fowler, Del Zotto, H. Lindholm, Holzer, Guhle – Terry, Getzlaf, D. Shore – Silfverberg, Steel, Rakell – O. Kaše, Henrique, N. Ritchie – Rowney, D. Grant, Deslauriers – Comtois.

Rozhodčí: Morton, Walsh – Berg, Mach

Diváci: 15 325

09:02 WPG 1:0 Scheifele (Connor, Perreault)
09:34 ANA 1:1 Silfverberg (Rakell)
10:00 WPG 2 Connor, vysoká hůl
10:43 ANA 2 Silfverberg, hákování