Tipos Extraliga (SR)

HK DUKLA Trenčín – HK Nitra

2:0

konec (1:0, 1:0, 0:0)

08.12.2019, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • 30. kolo • Marián Vychovalý sk

Tipsport: 2.08 4.2 2.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Trenčania získali ďaľšie tri body, nepodali najlepší výkon, najmä v presilovkách im veľa dnes chýbalo, ale skvelý Tomek vychytal nitrianske šance v druhej tretine a pripísal si čisté konto. (20:17:38)

60:00

Gól teda neplatil, bol už po časovom limite.

60:00

V každom prípade ani hra bez brankára nepriniesla pre Nitru nejaký tlak či šance, tri body si Trenčania v pohode ubránili.

60:00

Lapšanský dostal puk do prázdnej bránky v momente kedy skočilo na tabuli 0:00. Či bude tretí gól platiť, rozhodne video.

58:40

Ešte počas oslabenia hostia odvolali brankára.

58:26

Bartovič sa oprel do puku, jeho strela z prvej bola zblokovaná nad ochrannú sieť.

57:13

McCormack neprestrelil brániaceho hráča, Dukla stratila pásmo.

57:04

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Kubka – 2 min., hákovanie).

57:00

Po nahodení McCormacka tečoval puk Alderson, následne zákrok Šimbocha betónom.

56:30

Zo strany na stranu sa prelievajú útoky, ale chýba finálna prihrávka.

54:57

Mikyska spoza brány nemal komu prihrať, nabral puk na čepeľ a chcel ho brankárovi hodiť pod víko, ale tesne netrafil. Divákov však pobavil a roztlieskal.

54:34

Valachov pokus spoza kruhov Šimboich vytesnil.

53:48

Šimboch v tretej tretine skoro bez práce, teraz musí zbystriť,keďže po zakázanom uvoľnení sa hra sťahuje do tretiny hostí.

53:21

Tri nevyužité presilovky Nitry sú jedným z dôvodov, prečo hostia stále v dvojgólovom manku, hra im nejde podľa predstáv.

52:53

Domáci v plnom počte.

52:31

Dvakrát v krátkom slede sa Nitrania sami pripravili o pásmo nepresnosťami.

51:27

Mezei vystrelil od modrej, puk prešiel až na Tomeka, ten na dvakrát situáciu zvládol.

50:49

Dukla ide z oslabenia do oslabenia, všetko sú to zbytočné zákroky, ktoré nevyplývajú z tlaku hostí, aj Aldersonova sekera bola absolútne naivná, Nitra má tretiu šancu v krátkom slede streliť kontaktný gól.