08.12.2019, 15:30 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • 26. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.7 4.5 4.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek neděle a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (18:00:41)

Dnešní utkání sledovalo 6 011 diváků.
Střely na branku: 36 – 29
Je dobojováno. Po dvou třetinách byl stav zápasu bezbrankový, ale ve třetí třetině se domácí Verva nadechla k pořádnému náporu a výsledkem toho byly čtyři vstřelené branky v rozmezí necelých pěti minut. Hosté pak už je vsítili čestnou branku při dvojnásobné přesilové hře, ale to bylo z jejich strany vše. Verva tak zapisuje do tabulky důležité tři body, hosté naopak odjedou s prázdnou.

59:59

Puk mají stále domácí hráči a je tu už konec zápasu.

59:49

Domácí hráči už jen brání svůj výsledek, nepouštějí se do zakončení a snaží se zápas dohrát tak, aby už hosté nesnížili. Nyní se ještě dostali do šance, kterou zastavil Cikánek a hra je opět přerušena.

58:33

58:33 Brendan O'DONNELL - 4:1

58:33

Kladno právě vstřelilo branku!
Hosté využívají svou dvojnásobnou početní výhodu a berou Janusovi čisté konto. Austin dostal puk na hranu pravého kruhu, odkud pak svižnou ranou nedal Janusovi šanci BRENDAN O'DONNELL – 4:1. Asistence: Brady Austin a Brandon Nash.

58:20

Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Samson Mahbod – 2 min., podrážení).

58:02

O'Donnell pálil z pravé strany, rozvlnil ale pouze boční síť. Následně pak se Litvínov osvobozuje a posílá puk až před Cikánka.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:18

Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Marek Baránek – 2 min., podrážení).

55:50

Richard Jarůšek nabral rychlost ve středním pásmu a sjel si před Cikánka, ale jeho táhlá střela končí jen v jeho moci. Hra je tak přerušena.

55:19

Adam Jánošík nezachytil přihrávku O'Donnella a hosté nadále obléhají domácí branku. Lakos však od modré čáry poslal pro Januse jen pozdrav a puk tak končí v jeho lapačce.

55:15

Následuje další komerční pauza.

54:57

Hosté od vlastního brankáře zakládali další akci, ale ztroskotali ve středním pásmu na obranu Litvínova, která tak dostala puk znovu do své moci.

54:12

Domácí hráči se už příliš nikam neženou a kontrolují svůj velmi slibný náskok. Janus nyní kryl střelu soupeře a raději pak také hru přerušil.

53:02

Hosté se po sprše, kterou inkasovali před malou chvílí, na chvíli osmělili a dostali se do šance před Janusem, který ale neměl příliš práce s kotoučem, který vykopl betonem.

4:1

Branky a nahrávky: 47. Jarůšek (Jánošík, Kašpar), 49. Petružálek (L. Doudera, F. Lukeš), 49. Jarůšek (Mahbod, M. Hanzl), 51. Myšák (T. Pavelka) – 59. O'Donnell (Austin, Nash)

HC VERVA Litvínov: Janus (Zajíček) – Jánošík (A), L. Doudera, Kudla, T. Pavelka, J. Říha, Kubát, Baránek – Petružálek, V. Hübl (C), F. Lukeš – Mahbod, M. Hanzl (A), Jarůšek – Myšák, J. Mikúš, Kašpar – Válek, Helt, Trávníček.

Rytíři Kladno: Godla (51. Cikánek) – Austin, Nash, Lakos, Zajíc, Zelingr, Kehar (A), Romančík – Zikmund, Stach, Bílek – O'Donnell, T. Kaut (A), Hajný – J. Strnad (C), Machač, Redlich – Š. Bláha, Melka, O. Bláha.

Rozhodčí: Šír, Úlehla – Ondráček, Špůr

Diváci: 6 011

27:18 KLA 2 Zikmund, nedovolené bránění brankáři
29:44 LIT 2 Kudla, držení
30:33 KLA 2 Zikmund, hrubost