3:2
po prodl. (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
14.11.2019, 17:30 • VTB Arena, Moskva • Vendula Zdražilová
Tipsport: 2.1 3.85 3.05 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.1 - 3.85 - 3.05
Dynamo Moskva – Barys Nur-Sultan
3:2
po prodl. (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Volkov (Mironov, Jaškin), 37. Polygalov (Volkov, Indrašis), 61. Jaškin (Šipačov) – 8. Metalnikov (Akolzin, Ševčenko), 20. Michajlis
Karty:
Neproměněná penalta:
Dynamo Moskva:
Jerjomenko (21. Bočarov) – Hietanen, Čajkovský, Ljamin, J. Zajcev, Mironov, Volkov, Bojkov, Ogurcov – Tarasov, Šipačov (C), Jaškin – A. Petersson, Polygalov, Indrašis – Alexejev, Igumnov, V. Kuljomin (A) – Muranov, Petunin, Afinogenov.
Náhradníci:
Trenér:
Barys Nur-Sultan:
Pasquale (Kudrjavcev) – Ohtamaa, Dietz (C), Metalnikov, Blacker, Šalapov, Makljukov, Orechov – Videll, Knight, Tangradi – Michajlis, Valk, R. Starčenko (A) – Akolzin, Boyd (A), Ševčenko – Asetov, Sagadejev, Šesťakov – Musorov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gusev, Lavrenťjev – Antonov, Savenkov
Diváci: 5 117
1. třetina | ||||
01:11 | AST | 2 | Metalnikov, držení | |
03:37 | DMS | 1:0 | Volkov (Mironov, Jaškin) | |
07:56 | AST | 1:1 | Metalnikov (Akolzin, Ševčenko) | |
12:36 | AST | 2 | Knight, podrážení | |
19:20 | AST | 1:2 | Michajlis | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:01 | DMS | -Bočarov +Jerjomenko (Střídání) | ||
23:17 | AST | 2 | Blacker, sekání | |
DMS | 2 | Tarasov, sekání | ||
24:04 | AST | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Tangradi | |
31:47 | DMS | 2 | Bojkov, vražení na hrazení | |
36:53 | DMS | 2:2 | Polygalov (Volkov, Indrašis) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:17 | DMS | 2 | V. Kuljomin, nedovolené bránění brankáři | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
60:23 | DMS | 3:2 | Jaškin (Šipačov) | |
po prodl. |
Č. Budějovice – Liberec 16:15 6:3
Kobra – Hvězda Praha 16:15 4:7
Vítkovice – Havířov 17:00 2:4
Plzeň – HC Litvínov • po prodl. 17:00 2:3
HK MD Šumperk – Poruba 17:15 5:0
Přerov – Zlín 17:30 4:3
Mountfield HK – Technika Brno 17:30 4:2
Chomutov – Kladno 17:30 5:6
Sparta – K. Vary 17:30 3:9
Třemošná – PZ Kladno 17:40 3:2
Kometa Brno – Vsetín 17:45 4:1
Olomouc – Třinec 18:00 2:3
Tábor – Slavia 18:00 2:6
Pardubice – Havlíčkův Brod 18:00 6:3
Jihlava – Mladá Boleslav • po s.n. (3:1) 18:00 2:1
45:17
31:47
24:04
23:17
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Daniil Tarasov – 2 min., sekání).
12:36
01:11