Extraliga dorostu

HC Škoda Plzeň – HC Litvínov

2:3

po prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)

14.11.2019, 17:00 • LOGSPEED CZ Aréna, Malá hala • Skupina Západ • Jakub Štěrba (@sterba19)

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního večera se s vámi loučím a u dalších zápasu z LOGSPEED CZ Arény se opět budu těšit, na shledanou. (19:33:09)
Hosté tedy díky výbornému finiši vítězí v Plzni 3:2 po prodloužení. V předposlední minutě Verva zásluhou Krockera dokázala srovnat a ve třetí minutě prodloužení rozhodl o druhém bodu Dej.

62:55

Litvínov právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, hosté si z Plzně odváží dva body za výhru v prodloužení. Erik Iljuk zpoza branky našel volného DANIELA DEJE, který střelou mezi betony rozhoduje. Asistence: Erik Iljuk.

62:36

Špatná přihrávka Matěje Korčáka, po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Plzně.

62:02

Jakub Holý z pravé strany mířil k levé tyčce, v permanenci beton Čermáka.

61:23

Opět Marek Soukup, tentokrát ovšem bekhendem přestřelil.

60:43

Dominik Soukup našel svého jmenovce Marka, jehož střelu Čermáka utlumil lapačkou vedle brány.

60:01

Jelikož ani po šedesáti minutách neznáme vítěze, tak po dvouminutové přestávce následuje prodloužení tři na tři.

60:00

59:54

Zápas míří do prodloužení.

59:33

Nyní je to Litvínov, kdo brání výsledek do šedesáté minuty.

59:01

Začala poslední minuta třetí třetiny.

58:34

Říká se risk je zisk a Litvínovu to dneska vyšlo skvěle. K odraženému kotouči mezi kruhy se dostal MAREK KROCKER, který přesnou dorážkou srovnává na 2:2. Asistence: Daniel Dej, Dominik Brouček.

58:14

Čermák zůstává na střídačce a hosté to zkoušejí v šesti!

58:14

Oddechový čas pro hosty.

57:48

Plzeň vyhazuje kotouče jen tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

57:24

Dominik Brouček vypálil z ostrého úhlu Bočanovy na lapačku, ten se překvapit nenechal.

2:3

Branky a nahrávky: 17. Holý (Dáňa), 42. Korčák (M. Soukup, Šiler) – 27. Iljuk (Dej, Postl), 59. Krocker (Dej, Brouček), 63. Dej (Iljuk)

HC Škoda Plzeň: Bočan (Lokajíček ) – Schindler, Houdek, Kanta, Hodinář, Páník, Jánský – Steinbrücker, Šiler, Dáňa (C), D. Soukup (A), Korčák, M. Soukup, Matoušek, Kreuzman, Holý

HC Litvínov: Čermák (Herkommer) – Kuchař, Filip, Hocelík, Werner, Kadár (A), Hora (A), Martínek – Špaček, Postl, Slavík (C), Beran, Adámek, Kočárek, Iljuk, Krocker, Šprynar, Dej, Brouček

Rozhodčí: Radka Růžičková – Petr Baxa, Petr Adamec