Extraliga dorostu

HC ZUBR Přerov – Berani Zlín

4:3

konec (1:2, 1:1, 2:0)

14.11.2019, 17:30 • Meo Arena, Přerov • Skupina Východ • Info o změnách stavu (Aleš Novotný)

Konec zápasu. (19:30:37)

55:39

Přerov právě vstřelil branku!
Zubrům se podařil obrat a čtyři minuty před koncem vedou. Brázda zpoza brány našel MICHALA ŠILHAVÉHO, který překonal Synka střelou nad rameno. Asistence: Vladimír Brázda a Miroslav Štíbr.

51:30

Zubři necelých devět minut před koncem vyrovnávají na 3:3. Jobánek se sice neprosadil, ale u tyče dokázal puk za Synkova záda nadvakrát dorazit RADIM HRADIL. Asistence: Jonáš Jobánek.

43:26

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Holík – 2 min., krosček).

40:01

40:00

35:27

31:55

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (hráčská lavice – 2 min., příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Kuchta.

31:01

Zlín právě vstřelil branku!
Jenže Berani rychle odpovídají a berou si vedení zpět. Střelcem je JAKUB KRÁČALÍK. Asistence: Matěj Mojžíš a Václav Matúšů.

30:32

Střela JONÁŠE JOBÁNKA překvapila brankáře Synka, který neudržel puk a ten propadl za jeho záda. Zubři tak vyrovnávají na 2:2. Asistence: Matěj Halík.

25:58

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Billa – 2 min.).

23:17

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Mojžíš – 2 min., podrážení).

20:01

20:00

19:59

Prudká střela ADAMA HOLÍKA skončila v síti a Zubři tak v poslední vteřině úvodní části snižují na 1:2. Asistence: Jonáš Jobánek a Radim Hradil.

18:34

Hosté navyšují vedení zásluhou VÁCLAVA MATÚŠŮ. Asistence: Jan Ramert.

14:52

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Burian – 2 min., podrážení).

13:58

Berani využívají přesilovku a jdou do vedení. Od modré čáry se trefil ADAM ČAPKA. Asistence: Adam Jecho a Ondřej Broža.

12:46

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Koblížek – 2 min., nedovolené bránění).

4:3

Branky a nahrávky: 20. Holík (Jobánek, Hradil), 31. Jobánek (Halík), 52. Hradil (Jobánek), 56. Šilhavý (Brázda, Štíbr) – 14. Čapka (Jecho, Broža), 19. Matúšů (Ramert), 32. Kráčalík (Mojžíš, Matúšů)

HC ZUBR Přerov: Suchánek (Žurek) – Koblížek, Růžička, Tomiga, Holík, Billa – Štíbr, Brázda, Kuncek, Halík, Hradil, Richard Marek, Kuchta, Hyža, René Marek, Buršík, Mann, Jobánek, Šilhavý

Berani Zlín: Synek (Málek) – Nábělek, Sýkora, Burian, Čapka, Hoferek, Kráčalík – Čechmánek, Broža, Tomeček, Ševčík, Horský, Mojžíš, Matúšů, Laciga, Ramert, Jecho, Lavička

Rozhodčí: Novotná – Čelechovský, Zapletal

02:19 ZLN 2 Laciga, hákování
06:40 ZLN 2 Hoferek, podrážení
12:46 PRE 2 Koblížek, nedovolené bránění
13:58 ZLN 0:1 Čapka (Jecho, Broža)
14:52 ZLN 2 Burian, podrážení