Extraliga dorostu

HC Olomouc – HC Oceláři Třinec

2:3

konec (0:1, 2:0, 0:2)

14.11.2019, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Skupina Východ • Daniel Fekets (@DFekets)

Utkání mezi Olomoucí a Třincem je u konce. Viděli jsme hned dva obraty a závěrečné slovo měli hostující hokejisté. Oceláři utkání rozhodli minutu a 48 sekund před koncem třetí třetiny a odvážejí si z Hané plný počet bodů.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou. (20:11:57)

59:40

Hra pomalu plyne do svého konce a zřejmě se už nic nestane.

58:50

Třinec kombinuje v útočném pásmu. Domácí už moc času na vyrovnání nemají.

58:12

Třinec právě vstřelil branku!
Třinec otáčí skóre necelé dvě minuty před koncem. Pro opuštěný puk mezi kruhy si dojel SERVÁC PETROVSKÝ a přesnou střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci. Petrovský si připisuje druhý gól a třetí bod v tomto utkání. 2:3. Asistence: Dawid Wawrzkiewicz.

57:50

Špunar dvakrát po sobě posunul puk do rohu kluziště. Domácí se solidně brání.

57:19

Střela Nesvadby od modré čáry nedoputovala až k bráně.

56:32

Šotkovský stál před olomouckou svatyní, ale ve velké rychlosti nedokázal doklepnout puk za záda gólmana.

56:17

Zakázané uvolnění zastavilo tlak Ocelářů. Po přerušení se bude vhazovat před Špunarem.

55:57

Nyní se bojuje o puk ve středním pásmu.

55:22

Wawrzkiewicz byl chvíli sám na pravém kruhu, ale přihrávka na něj byla přibržděna. Poté se třinecký útočník pokusil o ránu bekhendem, která však neměla potřebnou razanci.

54:38

Po zásahu Halouzky se bude vhazovat po levici třineckého brankáře.

54:28

Třinec se teď pokoušel o tlak, ale olomoucká defenzíva byla v tuto chvíli připravená.

53:53

Procházka se proháčkoval do útočné třetiny, ovšem následnou střelu nenamířil přesně.

53:16

Przybylova střela z levého křídla už byla zbytečná, neboť byl odpískán ofsajd Ocelářů.

52:53

52:46

52:25

Pospíšil se prokličkoval až do útočného pásma, odkud však netrefil bránu. Zamířil těsně nad břevno.

51:36

Kašpárek se na opačné straně vydával vpřed, jenže těsně před brankářem mu byl vypíchnut puk.

2:3

Branky a nahrávky: 35. Havel (Ruda, Fasner), 40. Přidal (Zelinka) – 16. Kyselý (Andrle, Petrovský), 50. Petrovský (Kyselý), 59. Petrovský (Wawrzkiewicz)

HC Olomouc: Špunar (Hořejší) – Nesvadba, Holcman, Drábek, Přecechtěl, Mudrák, Pekr, Radová, Š. Přidal – Havel, Zelinka, L. Přidal, Lajoš, Macháč, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda

HC Oceláři Třinec: Halouzka (Klimek) – Mošnička, Andrle, Pospíšil, Ročák, Žabka, Kyselý, Hrůzek – Šutý, Pánek, Šotkovský, Petrovský, Jánoš, Tomiczek, Hlávka, Kašpárek, Procházka, Przybyla, Wawrzkiewicz

Rozhodčí: Vepřek – Smetková, Měkýš

01:05 TRI 2 Hrůzek, hrubost
07:00 OLO 2 Fasner, podrážení
15:48 TRI 0:1 Kyselý (Andrle, Petrovský)
19:14 TRI 2 Žabka, faul kolenem
29:10 OLO 2 Havel, vysoká hůl