14.11.2019, 01:00 • Prudential Center, Newark • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.85 4.16 3.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pavel Zacha (NJD) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:26
Filip Chlapík (OTT) 0+1, 0 střel, čas na ledě 6:48 (03:44:31)

1. Jean-Gabriel Pageau (OTT) 3+0
2. Mackenzie Blackwood (NJD) 21 zák., 3 góly, 87,5%
3. Wayne Simmonds (NJD) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 23-25; Zablokované střely: 7-9; Vhazování: 40%-60%; Hity: 8-19; Přesilové hry: 0/3-0/1; Trestné minuty: 2-6.

Jean-Gabriel Pageau a jeho druhá branka, která byla vítězná!

New Jersey doma drželo hodně dlouho jednobrankový náskok, jenže během závěrečných šesti a půl minuty inkasovalo dva góly a Jean-Gabriel Pageau nakonec střelou do prázdné brány Devils zkompletoval hattrick. Mackenzie Blackwood dělal vše, co mohl, a předvedl několik senzačních zákroků, jenže Devils padli. Konečný výsledek zní. New Jersey Devils 2 Ottawa Senators 4.

59:34

59:34 Jean-Gabriel PAGEAU - 2:4

59:34

Ottawa právě vstřelila branku!
JEAN-GABRIEL PAGEAU skóroval střelou přes celé kluziště do prázdné brány a je hotovo! Devils jsou na dně a před koncem prohrávají už 4:2. V závěru dokonce padl hattrick. Bez asistence.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:26

Mackenzie Blackwood opustil bránu a nyní je to na jeho spoluhráčích! Brána Devils je prázdná.

57:59

57:59 Jean-Gabriel PAGEAU - 2:3

57:59

Nick Paul orazítkoval střelou z mezikruží pravou tyč, u které se vzápětí prosadil z dorážky JEAN-GABRIEL PAGEAU, a druhým gólem v zápase otočil zápas na stranu Senators! Ottawa vede v závěru 3:2. Asistence: Nick Paul a Connor Brown.

57:15

Závěr zápasu je neskutečně atraktivní a Mackenzie Blackwood drží akcie domácího týmu na slušné úrovni.

56:49

Kyle Palmieri na pravém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho a střelou z nulového úhlu orazítkoval přední tyč. Senators měli také potřebnou kliku.

55:33

Nick Paul se ocitl před bránou úplně sám, mezi betony ale brankáře Devils nepropálil! Stále 2:2.

55:07

55:07 Mackenzie Blackwood zachránil Devils od pohromy!

55:07

Nick Paul mohl otočit misky vah, když v blízkosti pravé tyče pálil do zdánlivě prázdné brány, jenže domácí Mackenzie Blackwood ho spektakulárním zákrokem vychytal! Páni! Komerční přestávka.

54:45

Mackenzie Blackwood zasáhl proti střele z levého kruhu a měl štěstí, že se Senators nedostali k dorážce.

2:4

Branky a nahrávky: 5. Simmonds (Wood, Hischier), 18. Butcher (N. Gusev, Coleman) – 15. Pageau (Co. Brown), 54. Borowiecki (N. Zajcev, Chlapík), 58. Pageau (N. Paul, Co. Brown), 60. Pageau

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – Butcher, P. K. Subban, A. Greene (C), Severson, Müller, Tennyson – Hall (A), J. Hughes, Palmieri – Zacha, Hischier, Bratt – Coleman, Zajac (A), N. Gusev – Wood, Rooney, Simmonds. Hlavní trenér: John Hynes.

Ottawa Senators: C. Anderson (A. Nilsson) – Chabot, N. Zajcev, Brännström, Hainsey (A), Borowiecki (A), DeMelo – B. Tkachuk, Pageau (A), Duclair – N. Paul, White, Co. Brown – Naměstnikov, Beaudin, B. Ryan – Chlapík, Tierney, Ennis. Hlavní trenér: D.J. Smith.

Rozhodčí: Brenk, McCauley – Toomey, Rody

Diváci: 13 438

01:44 OTT 2 Beaudin, podrážení
04:19 NJD 1:0 Simmonds (Wood, Hischier)
06:29 OTT 2 Borowiecki, podrážení
09:50 NJD 2 A. Greene, podrážení