1:4

konec (1:0, 0:1, 0:3)

06.11.2019, 18:00 • ZŠ Kopřivnice • 16. kolo • Bořek Vajda

Tipsport: 4.5 5.0 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po vyrovnaných 40 minutách se v poslední třetině nedařila domácím koncovka, čehož využili hosté a zásluhou gólů Daniela Vachutky, Jana Milfaita a Adama Kofroně utekli domácím, kterým se tato ztráta již nepovedla dohnat. Kromě nich skórovali za hosty ještě Jakub Plhal a za domácí Dominik Suchý. Hosté si tedy odvážejí 3 body a protáhli svou sérii neporazitelnosti již na 6 zápasů. V tabulce si upevnili první místo se ziskem 39 bodů, zatímco Kopřivnice se aktuálně pohybuje mezi 6. 7. a 8. místem společně se Žďárem nad Sázavou a Novým Jičínem. (20:14:46)

59:29

Hosté se osvobozují a posílají puk přes ceé kluziště.

59:15

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Pokorný – 2 min., napadení).

58:24

58:01

Hlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:41

Draci právě vstřelili branku!
Ve vlastním oslabení ujel DANIEL VACHUTKA a střelou ze skoro nulového úhlu s pomocí zad brankáře Hromady zvýšil na 4:1 z pohledu hostů.

56:24

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Müller – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

56:24

Brankář hostů vyhodil na zakázané uvolnění.

55:34

V ofsajdovém postavení kroužil útočným pásmem Ondřej Sluštík.

55:12

Dominik Suchý sám ujel v oslabení, brankáři chtěl zakončit nad levé rameno, ale ten byl pozorný.

54:39

Hra přerušena pro hru vysokou holí hostů.

53:56

Samuel Ollender obral hosty o puk a šetří čas ve vlastním obranném pásmu.

53:27

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Ďurač – 2 min., vysoká hůl).

52:59

Patrik Gola měl příležitost snížit, střela ale letěla mimo.

51:49

Petr Gewise se dostal až před brankáře Hromadu, branku ale minul.

50:13

Hosté využili nepřehledné situace, kdy byl brankář domácích mimo brankoviště a do prázdné branky zvýšil na 3:1 z pohledu hostů JAN MILFAIT. Asistence: Vachutka a Jaroš.

49:53

Klec hostů jakoby byla v této třetině menší, další střela v plexi skle.

49:41

48:46

Kopřivnice se na chvíli dostala do útočného pásma, hosté ale dokázali vyhodit.

48:06

Domácí zatím ve svém obranném pásmu.

47:41

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Krejčiřík – 2 min., podrážení).

46:59

Po akci, kterou založil brankář hostů se prosazuje ADAM KOFROŇ a obrací stav utkání. Asistence: Kabelka a Peksa.

46:41

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Šendera – 2 min., podrážení).

46:14

další střela od modré, tentokrát z hokejky Petra Gewiese

44:07

Z obou stran je to teď hokej nahoru dolů s mnoha ztrátami kotoučů a osobními střety.

42:49

Daniel Hrubý se položil do střely od modré, s bolestivou grimasou odchází na střídačku.

41:53

Daniel Hrubý skončil na ledě v rohu útočného pásma, podle rozhodčích v pořádku.

41:32

Zakázané uvolnění domácích.

41:23

Prudkou střelu na domácího brankáře vyslal Adam Kofroň.

40:42

Hosté se dostali do útočného pásma.

40:01

Ve druhé třetině byla k vidění opět vyrovnaná hra, ale z branky se teď radovali hosté, když se ve 34. minutě trefil Jakub Plhal a srovnal stav utkání na 1:1. Ke konci třetiny se utkání začalo jemně vyostřovat, tak uvidíme, co přinese třetí třetina, která začíná asi v 19:33

40:00

39:47

Brankář domácích se položil za zem aby zabránil dorážce.

39:01

Poslední minuta druhé třetiny.

38:58

Brankář hostů radši podržel puk ve své lapačce.

37:31

Další šermovaná o puk před Hromadovou bránou.

36:15

Do útočného pásma hostů zavezl puk Vladimír Antonov.

34:57

Do dobré situace se tentokrát dostal Smauel Ollender.

33:23

Hosté ještě kombinovali jako v přesilovce, a po střele JAKUBA PLHALA srovnávají stav utkání. Asistence: Řezáč a Antonov.

33:09

32:51

Po několika přihrávkách vystřelil Daniel Spratek, brankář Hromada ale střelu schoval do lapačky.

31:48

Šumperk zamkl domácí v jejich obranné třetině a kombinuje s pukem.

31:09

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Fojtík – 2 min., faul loktem).

30:59

30:45

zakázané uvolnění domácích a hra se přesouvá do jejich obranné třetiny.

30:38

Po úniku v oslabení neskončil v bráně puk, ale hráč hostů.

29:52

Nahození přes všechny čáry radši Hromada přikryl, jelikož se nebezpečně blížil Jan Milfait.

28:59

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (2 min. – příliš mnoho hráčů).

27:56

Zakázané uvolnění domácích a vhazování po pravici domácího brankáře.

27:44

Se zmatkem před brankovištěm si dobře poradil brankář domácích.

27:09

Hosté trefili tyč.

26:16

Před brankářem hromado nepříjemně tečoval Tadeáš Jaroš.

25:25

25:19

Domácí ostřelují branku hostů, na kterou míří jedna střela za druhou.

24:48

Ofsajd domácí nepustil do další šance.

24:31

Pro puk z hokejky Marka Baila se musel Marek Peksa hodně natahovat.

23:31

Od modré nahazoval Radim Štěpánek.

23:25

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Spratek – 2 min., vysoká hůl).

23:03

Domácím se daří napadat, hosty do svého obranného pásma moc nepouštějí.

22:07

Matěj Mach zajel až před brankáře hostů, výsledek byl ale stejný jako u Adama Kofroně.

21:15

Nahozením od modré získal útočné pásmo Vojtěch Krejčiřík

20:50

Adam Kofroň stál sám před svým bývalým spoluhráčem Hromadou, střela ale skončila mimo bránu.

20:18

Domácí se ihned dostali skoro až před brankáře Peksu, ten ale puk vyrazil.

20:01

Hráči obou týmů již nastupují na ledovou plochu.
Domácí v první třetině nebyli ani jednou vyloučeni, ale jejich soupeři jim nabídli 2 přesilové hry. Hra byla po celých 20 minut vyrovnaná, takže uvidíme, co přinese druhá třetina, která začíná asi v 18 hodin a 45 minut.
Po první třetině je stav utkání 1:0, i když rozhodčí hodně přemýšleli, zda puk přešel brankovou čáru, nebo ne. Na pomoc musel přijít i brankový rozhodčí, a kdyby na stadionu byl videorozhodčí, byl byla by to jasná volba. Pro domácí ale dobře, že gól byl uznán a uvidíme. co to udělá s oběma týmy ve druhé třetině.

20:00

18:59

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Z přečíslení 2 na 1 se DOMINIK SUCHÝ dokázal prosadit a otevřít skóre dnešního zápasu. Asistence: Stříž.

17:58

Na bránu vystřelil Matěj Mach, brankář hostů ale celou situaci viděl.

16:17

Kopřivnice se snaží napadat rozehrávku Šumperka, ale zatím marně.

15:20

Další ofsajd hostů.

15:13

Ofsajd hostů zastavuje jejich akci.

14:44

14:01

I v oslabení se Šumperk dostal do útočného pásma a zkouší ostřelovat branku domácích.

13:37

Matěj Mach nahodil do útočné třetiny.

12:44

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Müller – 2 min., hákování).

11:31

Daniel Spratek trefil tyč Hromadovy brány.

10:07

Nepřesnou rozehrávku hostů málem proměnil v gól Daniel Hrubý.

09:18

Nahození ze střední třetiny vypadlo Petru Hromadovi z lapačky, nic vážného z toho ale nebylo.

08:59

Dominik Suchý dostal puk přesně na hokejku, brankáře hostů ale nepřekonal.

08:39

Od modré střílel tentokrát Tomáš Drtil.

08:12

Dobrou nahrávku dostal Daniel Vachutka, z mezikruží ale trefil pouze Hromadovy betony.

07:32

06:47

Dobré šance měli Radim Štěpánek a Petr Šendera, ani jedna střela ale nezapadla za brankáře.

05:57

Od mantinelu střílel Daniel Hrubý, brankář Peksa ale puk vyrazil.

05:32

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Kofroň – 2 min., sekání).

04:36

Zakázané uvolnění, tetokrát na straně hostů.

04:16

Daniel Kabelka střílel od modré, puk ale trefil hokejku Daniela Hrubého.

04:09

Kopřivnici se nepovedlo rozehrát a je z toho zakázané uvolnění.

03:51

Střelu z ezikruží pokryl Hromada.

03:32

Hosté se dostali do útočného pásma a zkoušejí ohrozit branku.

02:42

Po samostatné akci Matěje Macha se vhazuje po levici gólmana hostů.

02:16

Zakázané uvolnění hostů.

01:43

Marek Pěnčík protečoval do útočného pásma.

01:07

První střelu vyprodukovali hosté, brankář Hromada byl ale připraven.

00:01

Týmy se pomalu chystají na zahájení zápasu, za chvíli začínáme.

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Kučera) – Štěpánek, Imrich, Krzak, Šendera, Bail, Fojtík, Stříž (A) – Suchý, Mach J. (C), Sluštík, Marek (A), Ollender, Mach M., Pěnčík, Fojtík, Hrubý, Gola, Brodek, Ďurač

Draci Šumperk: Peksa (Wanecki) – Drtil (A), Haloda, Gewiese (C), Kabelka, Řezáč, Plhal – Vachutka, Spratek, Scheuter, Müller, Urban, Haluza, Krejčiřík, Pokorný, Jaroš, Antonov, Milfait (A), Hroch, Kofroň

Rozhodčí: Held – Bartek, Bartoň.
Draci Šumperk

Šumperk vyhrál posledních 5 zápasů a kdyby nezaváhal s Moravskými Budějovicemi, mohli mít šňůru 14 zápasů bez porážky. Poslední odehraný zápas Šumperku v Kopřivnici se datuje na 12.12.2018, ve kterém domácí vyhráli 2:1. Dnes tak uvidíme, zda se Kopřivnici povede prodloužit svou šňůru neporazitelnosti a tím přerušit neporazitelnost Šumperka.
HC ISMM Kopřivnice

Po pěti prohrách za sebou se podařilo Kopřivnici vyhrát poslední dva zápasy proti Žďáru nad Sázavou a Moravským Budějovicím, především bodovou zásluhou Jakuba Macha (2+3), Jiřího Brodka (2+2) a Samuela Ollendera (1+3). V doposud jediném odehraném utkání proti Šumperku podlehla Kopřivnice, tehdy jako hosté, 2:5.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

1:4

Branky a nahrávky: 19. Suchý (Stříž) – 34. Plhal (Řezáč, Antonov), 47. Kofroň (Kabelka, Peksa), 51. Milfait (Vachutka, Jaroš), 58. Vachutka

DRACI PARS ŠUMPERK: Peksa (Wanecki) – Drtil (A), Haloda, Gewiese (C), Kabelka, Řezáč, Plhal – Vachutka, Spratek, Scheuter, Müller, Urban, Haluza, Krejčiřík, Pokorný, Jaroš, Antonov, Milfait (A), Hroch, Kofroň

Rozhodčí: Held – Bartek, Bartoň

05:32 SUM 2 Kofroň, sekání
12:44 SUM 2 Müller, hákování
18:59 KOP 1:0 Suchý (Stříž)
23:25 SUM 2 Spratek, vysoká hůl
28:59 SUM 2 příliš mnoho hráčů
31:09 KOP 2 Fojtík, faul loktem