1:4

konec (1:0, 0:1, 0:3)

06.11.2019, 18:00 • ZŠ Kopřivnice • 16. kolo • Bořek Vajda

Tipsport: 4.5 5.0 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po vyrovnaných 40 minutách se v poslední třetině nedařila domácím koncovka, čehož využili hosté a zásluhou gólů Daniela Vachutky, Jana Milfaita a Adama Kofroně utekli domácím, kterým se tato ztráta již nepovedla dohnat. Kromě nich skórovali za hosty ještě Jakub Plhal a za domácí Dominik Suchý. Hosté si tedy odvážejí 3 body a protáhli svou sérii neporazitelnosti již na 6 zápasů. V tabulce si upevnili první místo se ziskem 39 bodů, zatímco Kopřivnice se aktuálně pohybuje mezi 6. 7. a 8. místem společně se Žďárem nad Sázavou a Novým Jičínem. (20:14:46)

59:29

Hosté se osvobozují a posílají puk přes ceé kluziště.

59:15

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Pokorný – 2 min., napadení).

58:24

58:01

Hlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:41

Draci právě vstřelili branku!
Ve vlastním oslabení ujel DANIEL VACHUTKA a střelou ze skoro nulového úhlu s pomocí zad brankáře Hromady zvýšil na 4:1 z pohledu hostů.

56:24

Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Müller – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

56:24

Brankář hostů vyhodil na zakázané uvolnění.

55:34

V ofsajdovém postavení kroužil útočným pásmem Ondřej Sluštík.

55:12

Dominik Suchý sám ujel v oslabení, brankáři chtěl zakončit nad levé rameno, ale ten byl pozorný.

54:39

Hra přerušena pro hru vysokou holí hostů.

53:56

Samuel Ollender obral hosty o puk a šetří čas ve vlastním obranném pásmu.

53:27

Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Ďurač – 2 min., vysoká hůl).

52:59

Patrik Gola měl příležitost snížit, střela ale letěla mimo.

51:49

Petr Gewise se dostal až před brankáře Hromadu, branku ale minul.

50:13

Hosté využili nepřehledné situace, kdy byl brankář domácích mimo brankoviště a do prázdné branky zvýšil na 3:1 z pohledu hostů JAN MILFAIT. Asistence: Vachutka a Jaroš.

49:53

Klec hostů jakoby byla v této třetině menší, další střela v plexi skle.

49:41

1:4

Branky a nahrávky: 19. Suchý (Stříž) – 34. Plhal (Řezáč, Antonov), 47. Kofroň (Kabelka, Peksa), 51. Milfait (Vachutka, Jaroš), 58. Vachutka

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Kučera) – Štěpánek, Imrich, Krzak, Šendera, Bail, Fojtík, Stříž (A) – Suchý, Mach J. (C), Sluštík, Marek (A), Ollender, Mach M., Pěnčík, Fojtík, Hrubý, Gola, Brodek, Ďurač

DRACI PARS ŠUMPERK: Peksa (Wanecki) – Drtil (A), Haloda, Gewiese (C), Kabelka, Řezáč, Plhal – Vachutka, Spratek, Scheuter, Müller, Urban, Haluza, Krejčiřík, Pokorný, Jaroš, Antonov, Milfait (A), Hroch, Kofroň

Rozhodčí: Held – Bartek, Bartoň

05:32 SUM 2 Kofroň, sekání
12:44 SUM 2 Müller, hákování
18:59 KOP 1:0 Suchý (Stříž)
23:25 SUM 2 Spratek, vysoká hůl
28:59 SUM 2 příliš mnoho hráčů