1:2

konec (0:1, 1:1, 0:0)

06.11.2019, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.97 3.88 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání mezi Columbusem a Vegas. Hosté zvítězili 2:1 a připisují si důležité dva body z venkovního stadionu do tabulky. Hrdinou zápasu se stal Reilly Smith, jenž vsítil obě branky hostů. Za domácí tým ve 26. minutě vyrovnával skóre Boone Jenner. Rozhodující trefa však přišla z hole Smithe o dvě minuty později.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou! (03:42:38)
Hvězdy zápasu:

1. Reilly Smith (Vegas) 2+0
2. William Karlsson (Vegas) 0+2
3. Joonas Korpisalo (Columbus) 23 zásahů.
Československá stopa v utkání:

Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 0 střel, čas ve hře: 11:05.

59:50

Vyhození puku jen o pár čísel minulo domácí branku. Pískalo se zakázané uvolnění a čeká nás posledních 10 sekund základní hrací doby.

59:42

Dubois hledal na zadní tyči hůl spoluhráče. Hosté jeho myšlenku dobře vystihli.

59:15

Hraje se u mantinelu v pásmu Vegas. Rytíři se srdnatě brání.

58:40

Domácí tým to zkouší v šesti. Korpisalo je na střídačce.

58:16

Puk skončil za bránou domácích a za malou chvíli se zřejmě dočkáme powerplay.

57:41

Další útočný výpad domácích byl zažehnán. Čas se Columbusu pomalu krátí.

56:43

Bjorkstrand se utrhl na levém křídle jako vagón a vybruslil si až před bránu. Rychlou střelou ale zařízení o pár centimetrů minul.

56:08

Po delší době zaútočilo také Vegas. Karlssonova pobídka bekhendem však přesná nebyla.

55:39

Jones neudržel na své hokejce skákavou přihrávku. Hosté touš jen posunuli za vlastní modrou čáru.

55:30

Do konce třetí třetiny zbývají 4 minuty a 30 sekund. Následuje komerční přestávka. John Tortorella si svolává své hráče k poradě.

55:06

54:53

Přesilovka Blue Jackets směřuje ke konci. I nadále však hokejisté v modrých dresech zůstávají na puku.

54:16

Bjorkstrand se prokličkoval do výhodné pozice. Střelou zápěstím našel hruď hostujícího gólmana. Fleury následně hru přerušil.

53:47

Hosté se ubránili náporu Columbusu. Následně poslali puk přes všechny čáry do bezpečí.

1:2

Branky a nahrávky: 26. Jenner (Kukan, N. Foligno) – 20. R. Smith (W. Karlsson, Marchessault), 28. R. Smith (W. Karlsson, Holden)

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – Werenski, S. Jones, Nutivaara, D. Savard, Gavrikov, Kukan – Nyquist, Dubois, Bjorkstrand – N. Foligno, Jenner, J. Anderson – Milano, Wennberg, Atkinson – Bemström, Riley Nash, Sherwood.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Merrill, Theodore, Holden, Hague – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Nosek, Eakin, Glass – Carrier, N. Roy, Reaves.

Rozhodčí: CHarron, Luxmore – Cherrey, Fournier

Diváci: 15 435

01:58 CBJ 2 J. Anderson, hákování
07:44 VEG 2 Reaves, sekání
19:15 VEG 0:1 R. Smith (W. Karlsson, Marchessault)
19:15 CBJ 2 Milano, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
25:37 CBJ 1:1 Jenner (Kukan, N. Foligno)