06.11.2019, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.98 3.95 3.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Michael Frolík (CGY) 0+0, 2 střely, čas na ledě 8:57
David Rittich (CGY) 64 minut, 34 zákroků, 3 góly, 91,9% (06:00:23)

1. David Rittich (CGY) 34 zák., 3 góly, 91,9%
2. Matthew Tkachuk (CGY) 2+1
3. Mark Giordano (CGY) 1+1
Statistiky: Střely na bránu: 43-37; Zablokované střely: 11-14; Vhazování: 56%-44%; Hity: 11-9; Přesilové hry: 2/6-0/5; Trestné minuty: 10-12.
Matthew Tkachuk odstartoval fantastický comeback Flames, kteří dnes v závěru základní hrací doby smazali dvoubrankové manko, když vstřelili dva góly v rozpětí 49 sekund, a poté ho dokončil v prodloužení. Domácí tým v klíčových okamžicích podržel skvělý David Rittich. Konečný výsledek. Calgary Flames 4 Arizona Coyotes 3.

64:26

64:26 Matthew TKACHUK - 4:3

64:26

Calgary právě vstřelilo branku!
MATTHEW TKACHUK na pravé křídle vystřelil z ostrého úhlu a kotouč mezi betony finského brankáře prošel do sítě! Domácí tým vítězí 4:3! Asistence: Mikael Backlund a Rasmus Andersson.

64:00

Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

63:27

Matthew Tkachuk možná promeškal ideální okamžik pro střelu a jeho pokus z vrcholu pravého kruhu pro vhazování byl Coyotes úspěšně zablokován.

62:51

Alex Goligoski mohl rozhodnout v blízkosti pravé tyče, jenže David Rittich u ní nenechal žádné volné místo.

62:14

Hosté mohli skórovat na levém křídle, jenže jejich střela skončila v náručí připraveného Davida Ritticha.

62:02

Arizona se dostala v rychlém sledu ke dvěma střelám, český brankář ale první dvě vyrazil a třetí skončila mimo.

61:29

Coyotes mohli skórovat v blízkosti levé tyče, David Rittich ale dokázal jejich střelu z úhlu zastavit.

61:02

Clayton Keller se málem řítil na ose útočného pásma sám na bránu, Noah Hanifin ho ale fantasticky odzbrojil.

60:47

Mark Giordano vystřelil na vrcholu levého kruhu a kotouč skončil v náručí Anttiho Raanty. Hra byla přerušena.

60:01

Calgary vstřelilo v závěru střetnutí dva góly v rozpětí pouhých 49 sekund a poslalo zdánlivě ztracené utkání do prodloužení. Čeká nás dramatický závěr. Skóre po třetí třetině zní. Calgary Flames 3 Arizona Coyotes 3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

4:3

Branky a nahrávky: 38. J. Gaudreau (Tkachuk, Monahan), 57. Tkachuk (E. Lindholm, Giordano), 58. Giordano (R. Andersson, Monahan), 65. Tkachuk (Backlund, R. Andersson) – 9. Keller (Schmaltz, Garland), 25. Dvorak (Kessel, Goligoski), 51. Hinostroza (Stepan, Grabner)

Calgary Flames: Rittich (Talbot) – Giordano (C), Brodie, Hanifin, Hamonic, Kylington, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Mangiapane, Backlund (A), Tkachuk – S. Bennett, D. Ryan, Quine – Rieder, Jankowski, Frolík. Hlavní trenér: Bill Peters.

Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson (C), Demers, Chychrun, Goligoski, Ness, Ljubuškin – Hayton, Dvorak, Kessel (A) – Keller, Schmaltz, Garland – Grabner, Stepan (A), Hinostroza – Crouse, Söderberg, Fischer. Hlavní trenér: Rick Rocchet.

Rozhodčí: Steve Kozari, Chris Schlenker. Čároví: Matt MacPherson, Ryan Daisy

Diváci: 17824

01:20 CGY 2 Brodie, podrážení
08:29 ARI 0:1 Keller (Schmaltz, Garland)
15:38 ARI 2 Ljubuškin, nedovolené bránění
18:37 ARI 2 Chychrun, podrážení